211 محصول
211

محصولات زاو zao

زاو

خرید اینترنتی محصولات برند زاو zao زاو یکی از مارک های موجود در بازار است که شامل تنوع خوبی از محصولات است


سوالات متداول:

سوالات مهم درباره خرید و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

با یک خط کوچک - شروع کنید
پوست را در گوشه خارجی آن محکم بکشید.
به آرامی با خط چشم یک خط تیره بکشید ، از گوشه داخلی شروع کنید و راه خود را ادامه دهید.
در نیمه راه خط ، مداد خود را زاویه دهید تا اکنون با کناره آن نقاشی کنید. ...
نقاط را بهم متصل کنید - یا در این حالت خط تیره باشد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مداد را در کنار بینی خود قرار دهید و آن را با زاویه نسبت به گوشه داخلی چشم خود نگه دارید. مداد نباید بالای ناحیه چشم باشد. جایی که لبه مداد به خط ابرو می خورد - این آغاز ابرو شماست و باید نقطه شروع شما باشد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نوع ابرو: نازک و زاویه دار. خواندن: "مفید ، حساس و با تصمیم گیری دست و پنجه نرم می کند - اما هنگامی که تصمیم گرفت ، استقامت می کند. همچنین ، زنان مردانی با این شکل خاص ابرو را بسیار جذاب می دانند." نوع ابرو: ضخیم ، منحنی و کمی نامتناسب.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  استفاده از یک لایه ملایم کانسیلر در زیر ابرو با برس یا مخلوط اندک آن با انگشت ، شکل و تعریف فوری را برای ابروهای شما به ارمغان می آورد. می توانید از یک برس نازک و زاویه دار مستقیم زیر ابرو برای کشیدن خط استفاده کنید ، یا یک برس کانسیلر مسطح تر برای مخلوط کردن کانسیلر از خارج استفاده می کند ، بنابراین اینقدر قابل توجه نیست

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مژه های C curl برای مشتریان در نظر گرفته شده است که کمی مژه در مژه های طبیعی خود دارد و باعث ایجاد جلوه ای چشم باز می شود. C curl یکی از محبوب ترین فرها در سراسر جهان است. ... اگر برای مشتریانی که مژه های زاویه ای نزدیک به افقی دارند استفاده شود ، جلوه چشم عروسک خارق العاده ای را ایجاد می کند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای