۱۲۲ محصول

آویز و نگین ناخن Buy nail-diamonds

آویز و نگین ناخن

همیشه افرادی پیدا میشوند که از طراحی ناخن و نقش و نگار و یا مانیکور کردن ناخن هایشان خوششان نیاید. بعضی از بانوان به دنبال طراحی های ساده و شیک برای ناخن هایشان هستند اما متاسفانه هیچ یک از لاک ها و انواع مانیکور و پدیکور ها خواسته آنها را براورده نمیکند. با ورود انواع آویز ها و نگین های ناخن بانوان توانستند به خواسته خود برسند. این نگین و آویز های ناخن یکی دیگر از وسایل های آرایشی ناخن میباشد که مورده توجه بانوان قرار گرفته و ترجیهشان استفاده از نگین برای افزایش زیبایی ناخن هایشان است. همچنین در فروشگاه کافه خرید برچسب هایی با طرح نگین پیدا میشوند که بانوان میتوانند به جای نگین از این برچسب ها استفاده نمایند.

اکثرا آنهایی که علاقه ای به کاشت ناخن ندارند میتوانند با خریداری آویزها و انواع نگین ها به ناخن های خود جذابیت ببخشند. اما باید به این توجه داشته باشند که استفاده از آویز ناخن فقط بر روی ناخن های بلند قابل طراحی است، زیرا آویز های ناخن درقسمت بالایی جایی که ناخن از گوشت جدا شده و آن قسمت را سوراخ میکنند و آویز و نگین مد نظر خود را آویزان میکنند. همچنین در میان بانوان به آویز ناخن پرسینگ ناخن هم گفته میشود.

خرید آویز و نگین ناخن 

کافه خرید با عرضه انواع مختلف محصولات و همچنین تنوع بالایی در رابط هر محصول دارد کمک بزرگی به افراد با سلیقه های متفاوت میباشد وشما میتوانید هر نوع آویزی که با سلیقه تان هماهنگ میباشد را خریداری کنید و از آویز خود لذت ببرید.  

انواع برندهای آویز و نگین ناخن

  • آویز و نگین ناخن کیس
  • آویز و نگین ناخن اس استار
  • آویز و نگین ناخن نگین
.