۴۴۴ محصول

تخفیف اتو و حالت دهنده ی مو Discount hair-iron

اتو و حالت دهنده مو

همیشه بانوان به فکر استایل شخصی خود به ویژه منظم بودن و آرایش موهایشان هستند. آنها بیشتر مواقع به آرایشگاه‌ها برای حالت دادن موهای خود مراجعه می کنند. اما نمیتوان همیشه برای داشتن موهای مرتب و زیبا به آرایشگاه ها مراجعه کرد. راه حل برای بانوان خریداری و استفاده از اتوی مو میباشد. همچنین آنهایی که موهای فر دارند هم به دنبال صاف کردن موهای شان بدون استفاده از مواد شیمیایی مانند کراتین هستند.اتو ها و حالت دهنده های مو ابزاری کارآمد برای این افراد می باشد. اما به این نکته توجه داشته باشید هنگام خریداری این محصولات به کیفیت و برند محصول توجه کنید در غیر این صورت نمی‌توانید به خواسته خود برسید. بعضی مواقع زمانی که بانوان می خواهند موهایشان را شینیون کنند به مشکل سنگین بودن موهای خود مواجه میشوند. وقتی مدتی از شینیون شما بگذرد شما حس خواهید کرد موهای شما حالت افتاده به خود گرفته است. برای رفع این مشکل می توانید با اتوی موی ویو موهای خود را سبک تر کرده و از شینیون خود بدون نگرانی به خاطر خرابی موهایتان لذت ببرید.

خریداری اتو و حالت دهنده مو

اگر نیاز به اتو مو و حالت دهنده با کیفیت های تضمین شده دارید فروشگاه آنلاین کافه خرید محصولات برقی را در اختیار شما میگذارد. شما میتوانید با خریداری محصولات برقی خود از این سایت بهترین خرید را داشته باشید و به صورت رایگان درب منزلتان تحویل بگیرید.

توضیحاتی درمورده برند ها

اگر درباره دنیای مد و فشن اطلاع داشته باشید می‌دانید که اتوهای مو از تنوع زیادی برخوردار هست. همیشه برای بانوان سوال است که اتوی مو(hair iron) با چه برندی بخریم که طول عمر بیشتری داشته باشد؟ پیشنهاد ما به شما خرید اتوی مو و حالت دهنده با برند جیمی می باشد. برند جیمی محصولاتی مانند ماشین اصلاح، برس حرارتی ، اتوی مو و سشوار را طراحی و تولید می کندو افراد می‌توانند محصول مورد نیاز خود را با برند جیمی خریداری کنند. همچنین برند فرانسوی هم جزء بهترین برندها در دنیای لوازم برقی می باشد.
اگر موهایی با جنس نازک و آسیب‌پذیر دارید بهتر است زمانی که از لوازم برقی برای برای حالت دادن موهای تان استفاده می کنید تنظیم دما داشته باشد زیرا اگر با دمای زیاد موهای خود را حالت دهید برای موهای تان آسیب های ایجاد می‌شود.

انواع برند های حالت دهنده مو

 • اتو و حالت دهنده ی مو مک استایلر
 • اتو و حالت دهنده ی مو سورکر
 • اتو و حالت دهنده ی مو وربنا
 • اتو و حالت دهنده ی مو پرینسلی
 • اتو و حالت دهنده ی مو کینگ
 • اتو و حالت دهنده ی مو لورنزو

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره تخفیف محصولات اتو و حالت دهنده ی مو و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

اتوی مو با سطح آهنی نسبت به اتوی مو با سطح سرامیکی زودتر داغ میشوند. به همین دلیل توصیه میشود که از اتوی مو با سطح سرامیکی استفاده کنید. همچنین این نوع اتوی مو ایمن تر هستند به خصوص اگر موهایی با جنس نازک دارید پیشنهاد ما به شما استفاده از اتوی مو با سطح سرامیکی میباشد.

سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


   صاف کردن با اتوی مو، مستقیما باعث ریزش مو نمی شود ، زیرا استفاده از اتوی مو فقط روی قسمت مرده موهای شما تأثیر می گذارد. همه موهای قابل رویت که می بینید موهای مرده هستند. تنها قسمتی از موهای شما که زنده و در حال رشد است در پوست سر و زیر سطح پوست است.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  یکی از مهمترین مزایای تیتانیوم این است که به طور طبیعی بادوام و سبک وزن است بنابراین صاف شدن راحت تر خواهد بود و اتوی مو شما دوام بیشتری خواهد آورد. اگر موهای شما به راحتی صاف می شود سرامیک را انتخاب کنید. در غیر این صورت ، تیتانیوم برای افرادی که موهای بلند ، ضخیم و سرسخت دارند ، انتخاب بهتری است.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  اتوهای موی تیتانیومی برای استفاده حرفه ای عالی هستند زیرا بسیار سریع گرم میشوند و گرما را به طور یکنواخت در سراسر آهن هدایت می کنند.با استفده از این ایتو مو موهای شما بسیار زیبا و حالت دلنشینی به خود میگیرد. اگر از اتو مو به درستی استفاده نشود ، می تواند آسیب جدی به موها وارد کند. 

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  به طور کلی پیشنهاد می شود که از اتو موی حرارتی بیش از یک بار در هفته انجام نشود . موهای طبیعی همیشه باید قبل از حالت دهی حرارتی از شامپو ، نرم کننده ها استفاده شود همچنین باید قبل از صاف کرن موها کاملاً خشک باشند. صاف کردن موهای کثیف با اتوی مو، فقط روغن و خاک را "پخته" می کند ، که منجر به آسیب بیشتر می شود.

   

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  1.  نوع موهای خود را در نظر بگیرید. هرچه نوع موهای شما مشکل سازتر باشد ، صفحات اتوی مو باید گسترده تر باشد.
  2. تنظیمات دما را بررسی کنید. ممکن است فکر کنید که هر چقدر دستگاه صاف کننده داغتر باشد ، بهتر است.
  3. بشقاب های خود را انتخاب کنید.
  4.  هدف خود را بدانید.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  درمان های کراتینی مو ، ضربه های برزیلی و صاف شدن موهای دائمی همه به روشی برای درمان موهای شما برای بافت صاف اشاره می کند که 3 تا 5 ماه طول می کشد. این روش می تواند چندین جلسه ملاقات با سالن را برای اتمام برنامه انجام دهد.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  1. موهای خود را با شامپو نرم کننده نرم کنید.
  2. برای جدا کردن موهای خود از گیره استفاده کنید. صبر کنید تا موهای شما کاملاً خشک شود.
  3. قبل از صاف کردن از یک محافظ حرارتی استفاده کنید.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


   بهترین اتوهای صاف برای موهای آسیب دیده عبارتند از:

  • آهن تخت تورمالین سرامیکی حرفه ای HSI - بهترین صاف کننده موهای آسیب دیده.
  • آهن تخت سرامیک Conair InfinitiPro Tourmaline. 
  • آهن صاف کننده نازک تیتانیوم BaBylissPRO.
  • صاف کننده مو سالن حرفه ای NITION. .

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  موهای آسیب دیده ظاهری شکننده و شبیه به نی دارند . ساقه مو شکننده و مستعد شکستن است ، در نتیجه انتهای مو شکاف، ناهموار و بی نظمی ایجاد می شود.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  .