۵۰ محصول

اسکوتر Buy scooter

خرید اسکوتر

یکی از وسایلی امروزه کودکان و نوجوانان زیادی برای سرگرمی خود از آن استفاده می کنند اسکوتر است. اسکوتر یکی از جذاب ترین وسایل سرگرمی و بازی است که در دنیای امروز طرفداران زیادی دارد. اسکوتر ها طی چندین سال گذشته توانسته اند آنقدر محبوب بشوند که حتی بزرگتر ها نیز گاهی اوقات برای زنده کردن خاطرات ایام کودکی خود از این اسکوتر ها استفاده می کنند.

اگر به دنبال اسکوتر های متنوع و با کیفیت بالا هستید و می خواهید با انواع اسکوتر و مدل های آن آشنا شوید به فروشگاه اینترنتی کافه خرید سر بزنید؛ زیرا این سایت با ارائه مدل های مختلف اسکوتر با مناسب ترین قیمت ها در خرید رضایت بخش به شما یاری می رساند.

بهترین اسکوتر ها کدام است

معمولا اسکوتر ها از یک تخته صاف و دسته بلند، و چرخ تشکیل شده اند. اما امروزه با پیشرفت اکثر وسیله ها این اسکوتر نیز استثنا نبوده است و در بازار مدل های پیشرفته و مدرن که غالبا هوشمند هم هستند وجود دارد.اسکوتر ها دارای انواع مختلفی می باشند که یکی از آنها نسخه کلاسیک است که صفحه ای دارند که  شما می توانید برروی آن باستید و برای حرکت کردن با آن باید از نیروی پا نیز کمک بگیرید، این اسکوتر ها معمولا دارای دو الی سه چرخ و همچنین دسته نسبتا بلندی که شما با کمک آن می توانیدجهت حرکت خودرا تعیین کنید.

در واقع اسکوتر به معنای یک دستگاه حمل و نقل تک نفره که می توان آنرا با باتری یا شارژ برقی آن را شارژ کرد. به همین دلیل اسکوتر ها یک نوع حمل کننده افراد هستند. مهمترین کاربرد اسکوتر ها برای استفاده جوانان و نوجوانان در پارک و یا شهربازی است اما محبوبیت این وسیله باعث شده است بزرگ سالان نیز در مسافت های شهری از اسکوتر استفاده ببرند؛ در واقع اسکوتر ها توانسته اند در شهر های پیشرفته نقش موتور سیکلت ها و دوچرخه ها را دارند.

انواع اسکوتر

 • اسکوتر برقی خودتراز
 • اسکوتر  روروک
 • اسکوتر هوشمند

انواع برندهای اسکوتر

 • اسکوتر اسمارت
 • اسکوتر زرین تویز
 • اسکوتر ساکریس
 • اسکوتر جورکس
 • اسکوتر برگاب

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره محصولات اسکوتر و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

محققان IIHS دریافتند که روروک مخصوص بچه ها در هر مایل بیشتر از دوچرخه سواران صدمه دیده و دو برابر بیشتر به دلیل وجود چاله ها ، ترک های پیاده رو ، چراغ چراغ ها و تابلوهای راهنما مجروح می شوند ، اگرچه دوچرخه سواران سه برابر بیشتر مورد اصابت یک وسیله نقلیه موتوری قرار می گیرند.

زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  سرعت اسکوات بسیار بیشتر از سرعت پیاده روی متوسط ​​است ، اگر با سرعت متوسط ​​سوار می شوید اسکوتر حدود پنج برابر سریعتر است. میانگین سرعت پیاده روی حدود 2 مایل در ساعت است در حالی که اسکوتر متوسط ​​نزدیک به 10 مایل در ساعت است. ... اسکوترها در مقایسه با افراد پیاده روی معمولی بسیار سریع عمل می کنند.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


   سوار روروک مخصوص بچه ها ضربه کمی دارد ، بنابراین در زانو ملایم تر از دویدن است. یکی از پاها کمی خم می شود تا وزن شما را تحمل کند در حالی که پای دیگر لگد می زند ، بنابراین این حرکت شبیه راه رفتن از پله است.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  روروک مخصوص بچه ها تمرینات عالی و کم ضربه ای را ارائه می دهد که به طور همزمان روی تمام ماهیچه های اصلی و ساق پا کار می کند. اگر سعی کنید سرعت سریعی داشته باشید و/یا با برخی تپه ها کنار بیایید ، تمرینات قلبی بسیار خوبی هستند. در زمین مسطح ، یک اسکوتر ضربه ای کالری بیشتری در هر مایل از دوچرخه سواری و کالری کمتری در هر مایل از پیاده روی می سوزاند.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  یکی از مواردی که هنگام انتخاب بین اسکوتر 2 چرخه و 3 چرخه باید به آن توجه کنید سن کودک شما است. ما اسکوترهای دوچرخه بچه های خود را برای سنین بالای 8 سال توصیه می کنیم ، زیرا اغلب قبل از این سن ، کودکان مهارت های تعادل و هماهنگی لازم را برای تسلط بر این سبک سواری ندارند.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  یک اسکوتر با 3 چرخ این کار را فوق العاده انجام می دهد زیرا آنها به تنهایی می ایستند. 2 روروک مخصوص بچه ها بهترین عملکرد را برای کودکانی دارد که قادر به ایجاد تعادل در پایه اسکوتر (که اغلب به آن پا یا عرشه می گویند) هستند. کودکانی که دیگر نیازی به تثبیت کننده در دوچرخه خود ندارند ، اغلب دو اسکوتر چرخدار را ترجیح می دهند.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  اگر راحتی و لذت رانندگی در اولویت قرار دارد ، به سراغ یک اسکوتر ضربه ای با عرشه بزرگ و کم ، چرخ های بزرگ و احتمالاً با سیستم تعلیق بروید. اگر عملکرد و سرعت مهم است ، یک اسکوتر با چرخ های بزرگ ، عرشه کم ، وزن کلی سبک و یاتاقان های با کیفیت بالا ، ترجیحاً بدون تعلیق انتخاب کنید.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  مردم راههای ساده ای را برای سرعت بخشیدن به آنها امتحان می کنند و به همین دلیل سریعتر تجزیه می شوند. من تخمین می زنم که آنها 500 تا 3000 مایل قبل از خراب شدن دوام بیاورند. دوچرخه سوار و دوچرخه سوار دوچرخه های خوبی برای دوچرخه سواری در شهر هستند و نباید از آنها 10000 - 40000 مایل نیز سوار شوید.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  هوندا ACTIVA من بهره وری سوخت 69.6 kmpl است که بالاترین رقم برای هر روروک مخصوص بچه ها در حال حاضر در فروش در حال حاضر باز می گردد. هوندا Activa i یک موتور 109 سی سی تک سیلندر خنک کننده با هوا است که برای خروجی قدرت و گشتاور مربوطه 8 اسب بخار و 9 نیوتن متر مناسب است.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  میانگین عمر اسکوتر 28.8 روز بود . طول عمر متوسط ​​26 روز بود. یک وسیله نقلیه متوسط ​​در طول عمر خود بیش از 92 سفر 163.2 مایل را طی کرد. پنج مورد از 129 روروک مخصوص بچه های اولیه در همان روزی که وارد خدمت شدند ناپدید شدند (طول عمر "0" روز)

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  .