۱۸۰ محصول

تخفیف اصلاح موی بدن بانوان Discount epilator

اصلاح موی بدن بانوان

از بین بردن موهای زائد بدن و اصلاح آنها همیشه یکی از دغدغه های اساسی بانوان می باشد. آنها همیشه به دنبال راه های مختلف برای از اصلاح این موها هستند. میزان مقاومت موهای بدن به مکان رشد آنها بستگی دارند. همچنین جنس این موها در مکان های مختلف متفاوت میباشد. برای مثال موهای صورت نرم و ضعیف هستند و  اصلاح موهای این نواحی با وسایل راحت تری مانند بند انداز برقی انجام میشود. اما برای اصلاح موهای دست و پا زمان طولانی تری باید صرف از بین بردن موهای این نواحی بکنیم. ابزار هایی که برای از بین بردن موهای این نواحی به کار میرود وسایل و ابزار برقی از جمله  اپلیدر و یا دستگاه های لیزر  می باشد. بعضی از ابزار که بدون برق هم میتوان موهارا اصلاح کرد در بازار موجود میباشد مانندرول موم این رول ها  همان کارایی دستگاه های برقی را دارد. هر کدام از این ابزارها کارکرد متفاوتی دارند. برای مثال استفاده از دستگاه اپلیدر و یا استفاده از رول موم باعث کاهش موهای دست و پا می شوند. اما این دو ابزار یک تفاوت با یکدیگر دارند: برای استفاده از اپلیدر نیاز به بلند شدن موهای دست و پا نیست اما برای استفاده از موم باید بگذاریم مدتی از رویش موها بگذرد سپس از این وسیله استفاده بکنیم. خصوصیت عالی که دستگاه‌های اپلیدر دارند این است با استفاده مکرر از این وسیله باعث نازک شدن موهای زائد شده و رویش مو را پس از مدتی متوقف می کند.

خرید ابزار اصلاح موی بدن بانوان

اگر میخواهید دستگاهی با کیفیت عالی و با برند های جهانی خریداری کنید به فروشگاه آنلاین کافه خرید در قسمت لوازم شخصی برقی مراجعه کرده و به صورت آنلاین محصول خود را خریداری کنید و محصول خود را به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

انواع اصلاح موی بدن بانوان

 • بند انداز برقی(Electric straps)
 • دستگاه لیزر(Laser)
 • دستگاه اپلیدر(Applier device)

توضیحاتی درباره انواع اصلاح موی بدن بانوان

تیغ و ژیلت: استفاده از تیغ و ژیلت بسیار آسان میباشد اما زمانی که از این وسایل استفاده کنید موها در کمترین مدت شروع به رویش میکنند.
بند انداز برقی: بند انداز ها اصولا برای موهای نواحی که رشد موها کم و جنس آنها نازک میباشد مورد استفاده قرار میگیرد مانند صورت .
دستگاه لیزر: اگر به دنبال از بین بردن مو های بدن خود به صورت دائم هستید میتوانید با دستگاه لیزر به آرزوی خود برسید. این دستگاه ها اصولا در آرایگاه ها موجود میباشد و شما با پرداخت هزینه متوانید به این آرایشگاه ها مراجعه کنید.
دستگاه اپلیدر: اگر توان پرداخت هزینه های بالای دستگاه لیزر را ندارید میتوانید از دستگاه اپلیدی استفاده کنی. با استفاده از این دستگاه ها به مرور مشاده خواهید کرد که موخای بدن شما کاهش یافته است.

انواع برند ابزار اصلاح موی بدن بانوان

 • اصلاح موی بدن بانوان نوباراکس
 • اصلاح موی بدن بانوان بیوتی
 • اصلاح موی بدن بانوان مک استایلر
 • اصلاح موی بدن بانوان سورکر
 • اصلاح موی بدن بانوان وربنا
 • اصلاح موی بدن بانوان رمینگتون
 • اصلاح موی بدن بانوان کیومل
 • اصلاح موی بدن بانوان آرزوم

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره تخفیف محصولات اصلاح موی بدن بانوان و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

 استفاده از اپیلاتور و اصلاح زیر بغل هرگونه سایه تیره زیر بغل را از بین می برد. اپیلاسیون می تواند راه حل مناسبی برای افرادی باشد که دارای پوست حساس هستند.

سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  بعضی از افرادمی گویند: "اپیلاتورها برای از بین بردن موهای زائد صورت بی خطر هستند ، اما مهم است که از آنها با دقت استفاده کنید. ”

   شما باید مطمئن شوید که اپیلاتوری که برای صورت خود استفاده می کنید کاملاً تمیز است. در غیر این صورت ، می تواند باعث فولیکولیت شود که عفونت فولیکول های مو است.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  هر دو روش اپیلاتور و اپیلاسیون روشهایی عالی برای از بین بردن موهای زائد در مدت زمانی طولانی هستند. اگر حساسیت دارید یا مستعد درد هستید ، ممکن است اپیلاسیون برای شما بهترین راه نباشد. از سوی دیگر، اگر شما مایل به ایستادن برخی از دردها که از عوارض جانبی این ابزار هست بهتر است از این ابزار استفاده نمایید.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  اکثر مشتریان موافقند که لیزر موهای زائد به اندازه استفاده از اپیلاتور آسیب نمی رساند ، زیرا اپیلاتورها موها را از روی پوست به طور فیزیکی می کشند. البته این بستگی به میزان تحمل درد فرد و ناحیه بدن تحت درمان دارد.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  اپیلاتور یک ریش تراش برقی است که باعث می شود موها را به طور کامل از روی پوست بردارید. در برخی موارد ، اپیلاتور باعث تیره شدن پوست می شود اما اگر این روند را به درستی انجام دهید ، پوست تیره برای شما باقی نمی ماند. این اپیلاتور موهایی را که به طور ناخواسته روی پوست رشد کرده اند را از بین می برد.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  بله، برداشتن موها از طریق ریشه ممکن است دردناک به نظر برسد. برخی از افراد تا حدی با اپیلاتور احساس ناراحتی می کنند ، به ویژه در بار اول. برخی از نواحی بدن شما ممکن است حساس تر از بقیه نواحی بدن باشند. با این حال ، هرچه بیشتر اپیلاتور انجام دهید ، درد کمتری ممکن است تجربه کنید.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  احتمالاً هنگام اولین اپیلاسیون پاهای شما صاف نخواهد بود . این بستگی به ژنتیک شما دارد ، آخرین باری که اصلاح کردید و اینکه چگونه خوب اپیلاسیون می کنید. پس از جلسات اول ، این اتفاق معمولی است چون ممکن است هنوز کمی تار مو احساس کنید.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


   خونریزی ممکن است باعث ایجاد طرز تفکر ترسناکی در اپیلاسیون شود، اما این رویداد کاملاً طبیعی است و جای نگرانی نیست. هر فولیکول مو به یک رگ خونی متصل است ، بنابراین اگر آن را در مرحله رشد بکشید ، کمی خونریزی کاملاً طبیعی است.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  تراشیدن با تیغ دردناک ترین روش حذف موهای زائد است. بهتر است بعد از حمام یا دوش آب گرم اپیلاسیون انجام شود . پوست نرم می شود و فولیکول های مو با موهای خود باز می شوند تا اپیلاسیون ملایم تری داشته باشید. همچنین لازم است ابتدا لایه برداری کنید تا از چسبیدن موها به پوست و رویش موها جلوگیری شود.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 4 رای


  اپیلاتور حذف موهای زائد از ریشه است، بنابراین مانند موم نتایج طولانی مدت را به شما می دهد. هر دو روش تا 4 هفته درآمدن موهای زائد طول می کشد ، اما اپیلاتور می تواند راحت تر باشد زیرا لازم نیست منتظر رشد مجدد موهای خود باشید. اگر موم می زنید ، باید منتظر بمانید تا موها به اندازه کافی بلند شوند ، که می تواند به معنای چند روز موهای پاها باشد.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  .