۹۷ محصول

تخفیف اصلاح موی گوش، بینی و ابرو Discount nose-clipping

اصلاح گوش، بینی و ابرو

همیشه افراد به دنبال تمیزی هستند. بعضی افراد از رشد بیش از اندازه موهای این نواحی مینالند و به دنبال دلیل هستند. کهولت سن یکی از دلایل رشد بیش از اندازه موهای این نواحی میباشد. زمانی که موهای این قسمت ها از بینی یا گوش خارج میشود افراد به دنبال از بین بردن آنها میباشند. اما باید به این توجه داشته باشید اگر بیش از حد موهای این نواحی کوتاه شود باعث ایجاد مشکلاتی از جمله آلرژی میشود. زیرا این موها یک صدی در برابر گرد و غبار معلق در هوا میباشد که کوتاه کردن بیش از حد آنها باعث ورود این ذرات به داخل سیستم ایمنی بدن شما میشود. برای از بین بردن موهای گوش و بینی موزن ها با انواع سری ها در بازار موجود هستند. هر کدام از این سری های موزن کاربرد متفاوتی دارند. برای مثال سری چرخشی که اصولا افراد برای از بین بردن موهای نواحی داخلی بینی و گوش استفاده می کنند. سری شانه ای برای افرادی که میخواهند ابروی خود را اصلاح کنند کارآمد می باشد. همچنین اگر افراد یک اصلاح کن جهت اصلاح خط ریش نیاز دارد سریع خط زن به آنها پیشنهاد می شود اگر از موهای روی لاله گوش خود رنج می برید سری موزن مدل باریک و بلند کمکی برای شماست.

خرید ابزار اصلاح گوش، بینی و ابرو

برای خرید موزن خود به فروشگاه آنلاین کافه خرید به دسته لوازم شخصی برقی سر بزنید. این فروشگاه انواع موزن های برقی و شارژی را با انواع سری های متفاوت و متناسب با کار کرد شما  در اختیارتان میگذارد.

انواع ابزار اصلاح گوش، بینی ابرو

 • موزن برقی(Electric weight )
 • موزن شارژی(Rechargeable balance)

توضیحاتی در رابطه با ابزار اصلاح گوش، بینی و ابرو

 • موزن برقی: بعضی از افراد به دنبال یک موزن برقی که با برق کار میکند سر و کار دارند و موزن های شارژی به کارشان نمی‌آید. به دلیل اینکه موزن های شارژر نیاز به باتری قلمی دارد ممکن است در صورت لزوم باتری قلمی در دسترس نباشد و موزن برقی یک موزن عالی و در دسترس برای همه افراد می باشد.
 • موزن شارژی: اگر دلتان می‌خواهد موزنی قابل حمل برای خود داشته باشید و در همه جا از این موزن خود بهره ببرید ما به شما موزن شارژی را پیشنهاد می دهیم. این موضوع به وسیله باتری های قلمی کار کرده و بدون سیم می باشد.

انواع برند ابزار اصلاح گوش، بینی و ابرو

 

 • اصلاح موی گوش، بینی و ابرو سورکر
 • اصلاح موی گوش، بینی و ابرو وربنا
 • اصلاح موی گوش، بینی و ابرو فکر
 • اصلاح موی گوش، بینی و ابرو کیس
 • اصلاح موی گوش، بینی و ابرو تاچ بیوتی
 • اصلاح موی گوش، بینی و ابرو پرومکس

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره تخفیف محصولات اصلاح موی گوش، بینی و ابرو و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

در بیشتر موارد ، اپیلاسیون یا کندن موهای بینی توصیه نمی شود . کشیدن موهای جداگانه می تواند منجر به رشد موها و عفونت شود. اپیلاسیون به ویژه می تواند به پوست در عمق بینی شما آسیب برساند.

سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  اصلاح موی بینی بسته به روش شما دارد. کوتاه کردن ، نازک شدن و برداشتن موهای بینی می تواند بی خطر باشد ، اما شما نباید در آن زیاده روی کنید . از آنجا که موهای بینی عملکرد مهمی را در بدن شما انجام می دهند ، نباید آنها را به شدت تغییر دهید. موهای بینی از ورود ذرات به بدن جلوگیری می کند و آلرژی و عفونت را کاهش می دهد.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  هرگز نباید موهای بینی خود را اصلاح کنید "برداشتن موهای بینی باعث می شود حفره بینی و سینوس کاملاً در برابر هر چیزی که وارد شود آسیب پذیر شود. در نتیجه ، شما بسیار مستعد حملات آلرژی ، سینوزیت و عفونت های تنفسی هستید." در عوض ، او می گوید که شما باید به پیرایش پایبند باشید.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  برداشتن و اصلاح موهای بینی باعث رشد سریعتر آنها نمی شود. برخلاف موهای دیگر اعضای بدن ، موهای بینی با کوتاه شدن سریعتر رشد نمی کنند. در همین حال ، کندن ممکن است دیگر دیگر موهای این ناحیه رشد نکنند و این باعث می شود بینی شما بدون محافظت باقی بماند.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  بله، میتوان  از موزن بینی برای گوش هم استفاده کرد. قبل از اصلاح مطمئن شوید دستگاه اصلاح شما تمیز است و بینی و گوش شمارا از هر نوع آلودگی محافظت میکند. پس از استفاده از اصلاح کننده بینی ، دیدن موهای باقی مانده طبیعی است.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  حتی اگر موهای بینی شما واقعا بلند یا ضخیم است ، استفاده از اصلاح کننده موی بینی باعث ایجاد درد برای شما نمیشود. تیغه ها موها را تا سطح پوست نمی تراشند بلکه آنها فقط مو را به اندازه ای کوتاه می کنند که از بینی شما خارج نشوند.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  1_ تراشیدن.

  2_موچین کردن.

  3_اپیلاسیون.

  4_لیزر موهای زائد.

  5_کرم های موبر.

  6_نخ زدن.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  1_ اصلاح: با هزینه تیغ و مقداری کرم اصلاح می توانید آن را اصلاح کنید.

  2_ برداشتن: با موچین پایه یک تار مو را بگیرید و آن را بیرون بکشید.

  3_ موم: از موم سرد یا گرم برای از بین بردن موها استفاده کنید و آنها را برای 2 تا 8 هفته نگه دارید.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


   پیری شایع ترین علت رشد موهای بینی است که بلند و ضخیم می شود. این حالت به این دلیل است که فولیکول های مو ، حتی آنهایی که در بینی شما هستند ، به صورت چرخه ای رشد می کنند. با افزایش سن ، فولیکول های مو ممکن است دچار حساسیت به آناژن شوند. این بدان معناست که فولیکول ها نسبت به هورمون های بدن حساس تر می شوند.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  موهای گوش و بینی با موم طبیعی بدن شما کار می کند و یک سد محافظ ایجاد می کند . درست مانند موهای بینی ، به جلوگیری از ورود میکروب ها ، باکتری ها و بقایای داخل گوش داخلی شما و ایجاد آسیب احتمالی کمک می کند. بنابراین داشتن موهای گوش فقط طبیعی نیست ، در واقع یک چیز خوب است.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  .