برنج rice


سوالات متداول:

سوالات مهم درباره خرید برنج و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

از تجربه ، رنگ موهای بلوند به تنهایی رنگ موهای شما را بلند نمی کند. برای اینکه آن رنگ قهوه ای را به سایه روشن و روشن برسانید ، به یک سازنده حجم دهنده و سفید کننده نیاز دارید و سپس برای جلوگیری از رنگ آمیزی برنج ، باید موها را تون کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 15 رای


  اگر موارد برجسته شما هر بار دیگر بسیار سبک یا برنج است ، می توانید با استفاده از تونر مو ، روشنایی آن را تنظیم کنید. این یک رنگ مو نیمه دائمی است که به اصلاح سایه های موی ناخواسته کمک می کند. تونرها آمونیاک یا پراکسید ندارند. از این رو ، آنها رنگ را رسوب می دهند ، اما رنگ طبیعی را حذف نمی کنند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  تونر یک محصول کوچک شیرین است که رنگ زرد و نارنجی برنجی موهای سفید شده را خنثی می کند. معمولاً رنگ آن به رنگ بنفش و آبی است. وقتی روی موهای سفید شده قرار می گیرد ، رنگ آن به حالت خاکستری ، غبارآلود یا پلاتین در می آید. این بدان معنی است که رنگ موی طبیعی تر!

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  فقط به این دلیل که رنگ آنها کاملاً روشن نیست ، به این معنی نیست که موارد برجسته حساس به کم رنگ شدن نیستند. شستشو رنگ نیست ، اما در واقع اکسید کننده رنگ است. باومهاور گفت: "با کمرنگ شدن رنگ مو ، شما شاهد ته رنگهای گرم یا برنجی خواهید بود که باعث می شود رنگ آن کسل کننده و کم جنب و جوش شود."

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  .