۱۰۵ محصول

برنز کننده Buy bronzing-powder

خرید برنزه کننده

در خرید برنزه کننده به تاریخ انقضا، برند و کیفیت آن توجه داشته باشید. اگر می خواهید بدون استفاده از دوره های سولاریوم و یا حمام آفتاب پوست صورت خود را برنزه کنید می توانید برای اینکار از برنزه کننده کمک بگیرید.

شما می توانید با خرید یک برنزه کننده خوب بدون استرس و نگرانی برای آسیب دیدن پوستتان از برنزه کننده اسفاده کنید. اگر به دنبال برنزه کننده مرغوب و با قیمت مناسب هستید، می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی کافه خرید با تنوع زیاد برنزه کننده، اون محصولی که مد نظر دارید خریداری کنید.

بهترین برنزه کننده ها کدام است

خوب است بدانید شما می توانید با استفاده از برنزه کننده به پوست خود زیبایی و درخشندگی  خاصی  هدیه کنید.

رنگ پوست از جمله مسايلی است که غیر ارادی می باشد؛ امروزه بانوان زیادی هستند که علاقه دارند پوست خودرا برنزه کنند. علاوه بر روش های مختلفی که برای برنره کردن پوست بکار می رود از جمله این روش ها استفاده از بزنزه کننده است. شما با استفاده از برنزه کننده می توانید طی یک ساعت پوست خود را تیره کنید؛ با استفاده از  برنزه کننده چهره خود را درخشان و براق نشان دهید. شما حین انتخاب برنزه کننده باید برنزه کننده ای را انتخاب کنید با پوست شما سازگاری داشته باشد و برنزه کننده کاملا برروی صورت شما بنشیند. اگر نمی دانید چه برنزه کننده ای برای پوستتان مناسب است، خوب است بدانید که در هنگام انتخاب بهتر است برنزه کننده ای انتخاب کنید که یک درجه از رنگ پوست شما تیره تر باشد. 

انواع برنزه کننده

 • روغن برنزه کننده: این روغن  برنزه کننده اشعه های مفید خورشید را جذب می کند و به تیره شدن پوست شما کمک می کند. گرچه نور آفتاب خود به تنهایی پوست را تیره می کند اما شما با استفاده از این روغن برنزه کننده به برنزه کردن پوست خود سرعت می بخشید.
 • کرم برنزه کننده: یکی از کار هایی که امروزه افراد زیادی به دنبال آن هستند برنزه کردن پوست است. شما مش توانید با استفاده از کرم برنزه کننده به تیرگی پوست خود کمک کنید.
 • اسپری برنزه کننده: استفاده از اسپری برنزه کننده شما می توانید در کمتر از 30دقیقه پوست خودرا تیره کنید.امروزه از اسپری برنزه کننده به دلیل زیبایی که به چهره می دهد استفاده زیادی می شود.

انواع برندهای برنزه کننده

 • برنزه کننده دوسه
 • برنزه کننده نوت
 • برنزه کننده پرستیژ
 • برنزه کننده کلارنس
 • برنزه کننده اوریاژ
 • برنزه کننده پوپا
 • برنزه کننده آرت دکو
 • برنزه کننده اسنس

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره محصولات برنز کننده و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

"اگر واقعا روغنی هستید ، آن را به عنوان پودر تمام کننده درست کنید و از آن برای بستن پایه استفاده کنید. یا از برنزر برای افزودن ابعاد استفاده کنید ، بلکه پایه خود را تنظیم کنید. برنزر عالی است زیرا دو برابر رژگونه نیز دارد. اگر خشک هستید یا بعد از نگاه جوان تر ، فقط به دنبال رژگونه کرم بروید.

مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  مرحله اول: برنزر بعد از آرایش صورت (فونداسیون ، کانسیلر و پودر) اما قبل از رژگونه ادامه می یابد. می توانید از هر نوع برس که دوست دارید استفاده کنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  شما آن را در سراسر صورت خود قرار داده اید.

  ما را اشتباه نگیرید - یک حجاب سبک از برنز بسیار خوب است. پاکی توضیح می دهد: "شما می توانید با یک برس بزرگ و کرکی این روش را فرا بگیرید ، اما مطمئن شوید که گردن خود را نیز در آن قرار دهید." پاکی توضیح می دهد: "اما مناطق انتخاب شده برنز نیز می توانند تأثیر کانتور داشته باشند."

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مایع برنزر

  این برنز بهترین گزینه برای کسانی است که پوست خشک دارند و یا می خواهند رنگ آرایش ابریشمی و ملایم داشته باشند و به راحتی با اسفنج آرایش یا برس پایه مایع قابل استفاده است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  از آنجا که کانتورینگ کاملاً جذب نور است ، هر انعکاسی از براق کننده هدف را شکست می دهد. هنوز هم ، اگر از ظاهر براق آن متنفر هستید (یا پوستی چرب دارید و درخشش اضافی نمی خواهید) ، قطعاً می توانید از یک پایه پودر مات یا پودر کانتور به عنوان ماده برنز استفاده کنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  استفاده از برنزر بر روی پوست برهنه بدون استفاده از فونداسیون یا هر محصول پایه دیگر انجام آن آسان و آسان است. رنگ پوست را گرم کرده و باعث می شود شما تازه و آفتاب ببوسید. ... بعد از اینکه صورت خود را شستید / تمیز کردید ، یک مرطوب کننده مناسب و متناسب با نوع پوست و نیازهای خود استفاده کنید

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر نسبت به نور منصف هستید: خانم هایی که پوستی روشن و روشن دارند باید از برنزر شفاف ، کمی گل رز یا هلو استفاده کنند. اگر متوسط تا زیتون هستید: خانم هایی که پوستی متوسط تا زیتونی دارند باید برای طبیعی ترین ظاهر به دنبال یک مایع برنز یا مایع خاکی باشند

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  در ابتدایی ترین سطح ، آنتونی توضیح می دهد که هدف از برنز این است که به شما جلوه ای برنزه یا براق می بخشد. ... از آنجا که این نقاط از قبل به طور طبیعی روی پوست عمقی تر رنگدانه ای شده اند ، برای برجسته سازی آنها باید به راحتی از برنزر استفاده کرد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


   پودر فشرده ، برنزر یا سایه چشم را با ترک الکل در آن رفع کنید. با یک قاشق محتوای پالت را به صورت پودر درآورید و سپس الکل مالش دهنده اضافه کنید و هم بزنید تا خمیر غلیظی ایجاد شود. بگذارید یک شب بماند ، اجازه دهید الکل تبخیر شود و پودر دوباره جامد و کامل شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  دلیل؟ افزودن برنزر مایع به سطح مرطوب پوستهای روغنی می تواند منجر به ایجاد یک آشفتگی گرم شود. بنابراین ، اگر پوست شما چرب است ، مطمئناً باید برنزر پودر را انتخاب کنید. مایع برنزر یک محصول کاملاً متنوع است که می توان آن را از چند طریق پوشید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  Bronzer درخشش لطیف آفتاب بوسی را به پوست می بخشد. همچنین می توان از آن برای کانتورینگ استفاده کرد. آیا می توانید برنز را در تمام صورت خود قرار دهید؟

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  سلام ، از پایه برای تسطیح رنگ پوست و پوشاندن لکه ها و هرگونه مشکل رنگدانه استفاده می شود. این به ایجاد پایه ای صاف برای آرایش کمک می کند. ... از برنزر به طور کلی برای گرم شدن رنگ پوست استفاده می شود. می تواند به عنوان کانتور نیز استفاده شود

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  از برنزر در مناطقی استفاده می شود که آفتاب برای برنزه شدن پوست برخورد می کند. در مورد هایلایت هم همین طور است - مناطقی از صورت را که نور به صورت شما برخورد می کند ، برجسته کنید ، آن را به عقب بازتاب دهید و صورت را بدرخشید. ... همیشه بخاطر داشته باشید ، وقتی صحبت از استفاده از برنزر و رژگونه می شود ، "کمتر بیشتر است".

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  برنزرهای مات یا پودر جمع و جور تیره برای افزودن عمق به استخوان های گونه شما بسیار عالی هستند (کانتورینگ) ، حاوی مقدار کمی براق کننده هستند ، بنابراین چهره شما مانند یک توپ دیسکو به نظر نمی رسد. ... روشن کننده ها بیشتر به صورت مایع هستند و عملکرد آنها روشنگری برخی از قسمت های صورت یا بدن است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  فقط برس خود را با برنز بارگیری کنید ، یک خط پودر را از گوش خود به سمت سیب گونه خود بکشید و سپس آن را به آرامی با استفاده از حرکت های دایره ای کوچک و قلم مو مخلوط کنید ، نه حرکت پاک کن جلو و عقب. نکته اصلی برای داشتن یک برنز با ظاهری طبیعی این است که صورت خود را در یک درخشش گرم قاب کنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  پودر برنزر

  اگر ناامید هستید (همانطور که من بودم) ، او توصیه می کند از یک دستمال نرم استفاده کنید و آن را کاملاً بر روی مایع برنز بکشید. وی توصیه می کند: "محصول اضافی را از دست روی دست خود پاک کنید ، مطمئن شوید که مقدار کمی از بافت باقی مانده است." "از بافت در حرکات دایره ای استفاده کنید تا در مناطق مورد نظر اعمال شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  قاعده کلی این است که یک برنز یکی دو سایه تیره تر از رنگ طبیعی پوست خود انتخاب کنید. دانستن اینکه ته رنگ پوست شما خنک ، خنثی یا گرم است نیز مرتبط است. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که برنزر شما تا حد ممکن با لحن طبیعی شما سازگار است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  .