۱۰۶ محصول

تخفیف برنز کننده Discount bronzing-powder


سوالات متداول:

سوالات مهم درباره تخفیف محصولات برنز کننده و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

Bronzer درخشش لطیف آفتاب بوسی را به پوست می بخشد. همچنین می توان از آن برای کانتورینگ استفاده کرد. آیا می توانید برنز را در تمام صورت خود قرار دهید؟

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مرحله اول: برنزر بعد از آرایش صورت (فونداسیون ، کانسیلر و پودر) اما قبل از رژگونه ادامه می یابد. می توانید از هر نوع برس که دوست دارید استفاده کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  استفاده از برنزر بر روی پوست برهنه بدون استفاده از فونداسیون یا هر محصول پایه دیگر انجام آن آسان و آسان است. رنگ پوست را گرم کرده و باعث می شود شما تازه و آفتاب ببوسید. ... بعد از اینکه صورت خود را شستید / تمیز کردید ، یک مرطوب کننده مناسب و متناسب با نوع پوست و نیازهای خود استفاده کنید

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  دلیل؟ افزودن برنزر مایع به سطح مرطوب پوستهای روغنی می تواند منجر به ایجاد یک آشفتگی گرم شود. بنابراین ، اگر پوست شما چرب است ، مطمئناً باید برنزر پودر را انتخاب کنید. مایع برنزر یک محصول کاملاً متنوع است که می توان آن را از چند طریق پوشید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  قاعده کلی این است که یک برنز یکی دو سایه تیره تر از رنگ طبیعی پوست خود انتخاب کنید. دانستن اینکه ته رنگ پوست شما خنک ، خنثی یا گرم است نیز مرتبط است. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که برنزر شما تا حد ممکن با لحن طبیعی شما سازگار است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر نسبت به نور منصف هستید: خانم هایی که پوستی روشن و روشن دارند باید از برنزر شفاف ، کمی گل رز یا هلو استفاده کنند. اگر متوسط تا زیتون هستید: خانم هایی که پوستی متوسط تا زیتونی دارند باید برای طبیعی ترین ظاهر به دنبال یک مایع برنز یا مایع خاکی باشند

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  فقط برس خود را با برنز بارگیری کنید ، یک خط پودر را از گوش خود به سمت سیب گونه خود بکشید و سپس آن را به آرامی با استفاده از حرکت های دایره ای کوچک و قلم مو مخلوط کنید ، نه حرکت پاک کن جلو و عقب. نکته اصلی برای داشتن یک برنز با ظاهری طبیعی این است که صورت خود را در یک درخشش گرم قاب کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  از برنزر در مناطقی استفاده می شود که آفتاب برای برنزه شدن پوست برخورد می کند. در مورد هایلایت هم همین طور است - مناطقی از صورت را که نور به صورت شما برخورد می کند ، برجسته کنید ، آن را به عقب بازتاب دهید و صورت را بدرخشید. ... همیشه بخاطر داشته باشید ، وقتی صحبت از استفاده از برنزر و رژگونه می شود ، "کمتر بیشتر است".

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  برنزرهای مات یا پودر جمع و جور تیره برای افزودن عمق به استخوان های گونه شما بسیار عالی هستند (کانتورینگ) ، حاوی مقدار کمی براق کننده هستند ، بنابراین چهره شما مانند یک توپ دیسکو به نظر نمی رسد. ... روشن کننده ها بیشتر به صورت مایع هستند و عملکرد آنها روشنگری برخی از قسمت های صورت یا بدن است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  در ابتدایی ترین سطح ، آنتونی توضیح می دهد که هدف از برنز این است که به شما جلوه ای برنزه یا براق می بخشد. ... از آنجا که این نقاط از قبل به طور طبیعی روی پوست عمقی تر رنگدانه ای شده اند ، برای برجسته سازی آنها باید به راحتی از برنزر استفاده کرد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  شما آن را در سراسر صورت خود قرار داده اید.

  ما را اشتباه نگیرید - یک حجاب سبک از برنز بسیار خوب است. پاکی توضیح می دهد: "شما می توانید با یک برس بزرگ و کرکی این روش را فرا بگیرید ، اما مطمئن شوید که گردن خود را نیز در آن قرار دهید." پاکی توضیح می دهد: "اما مناطق انتخاب شده برنز نیز می توانند تأثیر کانتور داشته باشند."

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  سلام ، از پایه برای تسطیح رنگ پوست و پوشاندن لکه ها و هرگونه مشکل رنگدانه استفاده می شود. این به ایجاد پایه ای صاف برای آرایش کمک می کند. ... از برنزر به طور کلی برای گرم شدن رنگ پوست استفاده می شود. می تواند به عنوان کانتور نیز استفاده شود

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  "اگر واقعا روغنی هستید ، آن را به عنوان پودر تمام کننده درست کنید و از آن برای بستن پایه استفاده کنید. یا از برنزر برای افزودن ابعاد استفاده کنید ، بلکه پایه خود را تنظیم کنید. برنزر عالی است زیرا دو برابر رژگونه نیز دارد. اگر خشک هستید یا بعد از نگاه جوان تر ، فقط به دنبال رژگونه کرم بروید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  مایع برنزر

  این برنز بهترین گزینه برای کسانی است که پوست خشک دارند و یا می خواهند رنگ آرایش ابریشمی و ملایم داشته باشند و به راحتی با اسفنج آرایش یا برس پایه مایع قابل استفاده است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  از آنجا که کانتورینگ کاملاً جذب نور است ، هر انعکاسی از براق کننده هدف را شکست می دهد. هنوز هم ، اگر از ظاهر براق آن متنفر هستید (یا پوستی چرب دارید و درخشش اضافی نمی خواهید) ، قطعاً می توانید از یک پایه پودر مات یا پودر کانتور به عنوان ماده برنز استفاده کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  پودر برنزر

  اگر ناامید هستید (همانطور که من بودم) ، او توصیه می کند از یک دستمال نرم استفاده کنید و آن را کاملاً بر روی مایع برنز بکشید. وی توصیه می کند: "محصول اضافی را از دست روی دست خود پاک کنید ، مطمئن شوید که مقدار کمی از بافت باقی مانده است." "از بافت در حرکات دایره ای استفاده کنید تا در مناطق مورد نظر اعمال شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


   پودر فشرده ، برنزر یا سایه چشم را با ترک الکل در آن رفع کنید. با یک قاشق محتوای پالت را به صورت پودر درآورید و سپس الکل مالش دهنده اضافه کنید و هم بزنید تا خمیر غلیظی ایجاد شود. بگذارید یک شب بماند ، اجازه دهید الکل تبخیر شود و پودر دوباره جامد و کامل شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  .