۲۲۴ محصول

تخفیف بیگودی و فر کننده ی مو Discount hair-shaping

خرید بیگودی و فر کننده ی مو

امروزه بانوان برای افزایش جذابینت موهایشان کارهای بسیاری انجام میدهند. ابزار فرکننده مو یکی از ابزار آرایش مو میباشد. همچنین این ابزار در طرح های متنوعی در بازار موجود است. بانوان همیشه توجه خاصی نسبت به موهایشان دارند و به دنبال راهکارهایی جدید و جایگیزینی آنهابه جای راهکار های قدیمی هستند.  با ورود ابزار و وسایل فر کننده مو مانند بیگودی، بابلیس و شامپوی فرکننده طرفداران زیادی برای خود جذب کرده است. به دلیل استفاده مکرر بانوان از انواع اتو های فر کننده و صاف کننده باید هنگام استفاده از این ابزار توجه داشته باشند زیرا استفاده نادرست از این ابزار باعث سوختگی موهای آنها می شود و حالت موها بسیار زبر و بد حالت می شود. همچنین باید به این نکته اشاره نمود که کرم هایی در دنیا شینیون موجود هست که کارهایی از قبیل فر‌کردن‌مو را انجام می‌دهند اما دوام و ماندگاری این نوع کرم ها بسیار کوتاه میباشد و برای مهمانی هایی که کوتاه مدت هستند مناسب میباشد. ما انواع فر را داریم که افراد نسبت به فرم صورتشان می توانند فر های ریز، فر های پر، فر های متوسط و فر درشت را انتخاب کرده و کار خود را پیش ببرند.

خریداری بیگودی و فر کننده ی 

برای خریداری فرکننده خود فروشگاه کافه خرید در خدمت شماست. این فروشگاه بهترین محصولات با انواع برند هارا در اختیار شما قراره تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید. 

انواع بیگودی و فر کننده ی مو

 • بیگودی مو(Hair curler)
 • بابلیس مو(Babylon hair)
 • شامپو فر کننده مو(Hair curling shampoo)

توضیحاتی در رابط با انواع بیگودی و فر کننده ی مو

 • بیگودی مو:  کار کردن با بیگودی برای بعضی افراد سخت میباشد و باید مهارت بیشتری داشته باشند. اصولاً استفاده از بیگودی در آرایشگاه ها رایج است همچنین بیگودی ها در بازار با متنوع های زیادی در بازار موجو میباشد. همچنین بیگودی هایی که امروزه طراحی شده است خودشان قابلیت گرم کردن دارند و نیاز به سشوار گرفتن بر روی مو نیست. 
 • بابلیس مو: بابلیس مو فر کننده هایی با طراحی ساده میباشند. این وسیله دستگاهی به شکل میله ای شکل هست که افراد مو را به دور میله آن می پیچند و با حرارت تعیین شده و در مدت زمانی مشخص شده مو را به دوره میله نگه میدارند سپس با باز کردن مو از دور میله مو به حالت دلخواهتان در می آید.

انواع برندهای بیگودی و فر کننده ی مو

 • بیگودی و فر کننده ی مو مک استایلر
 • بیگودی و فر کننده ی مو گامارا
 • بیگودی و فر کننده ی مو سورکر
 • بیگودی و فر کننده ی مو وربنا
 • بیگودی و فر کننده ی مو پروموزر
 • بیگودی و فر کننده ی مو ایراکس
 • بیگودی و فر کننده ی مو یونیورسال
 • بیگودی و فر کننده ی مو پروویو

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره تخفیف محصولات بیگودی و فر کننده ی مو و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

 استفاده بیش از حد از وسایل فرکننده مو، حالت دهنده هایی مانند صاف کننده ، سشوار و اتوی مو می تواند به موهای شما آسیب برساند. با این حال ، مانند بیشتر چیزها ، صاف کردن موها در حد اعتدال خوب است و انجام این کار یک بار در هفته بعید است که باعث ایجاد آسیب هاییی به موهای شما شود.

 

سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  هرکدام از این دو ابزار کارایی تحت عنوان خودشان را دارند. مواجی که آهن فرکننده بر روی مو ایجاد می کند کمی صیقلی و تندتر است ، در حالی که چوب حلقه ای امواج طبیعی و آرام تری ایجاد می کند . 

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  پاسخ کوتاه: " بله ، می توانید ."

   پاسخ طولانی: "بله ، می توانید ، اگر از موهای خود به خوبی مراقبت کرده و از فرکننده خود به درستی استفاده کنید."

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  استفاده روزانه از فرکننده های مو می تواند به موهای شما آسیب برساند ، مخصوصاً اگر موهایی خشک دارید با استفاده زیاد از این ابزار موهای شما از قبل هم درشت تر و خشک تر میشود. قرار گرفتن روزانه مو در معرض حرارت باعث خشک شدن موهای شما می شود و موها را در برابر شکستگی و شکستگی آسیب پذیرتر می کند. 

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  استفاده از فرکننده های مو می توانند باعث شکستگی موهای شما شوند . ابزارهای حالت دهی حرارتی برای جلوه دادن به موهای شما عالی هستند ، اما همچنین می توانند موهای شما را سرخ و فر  کنند. اگرچه این ابزارهای حالت دهنده حرارتی می توانند ظاهر دلخواه شما را به ارمغان بیاورند ، اما می توانند به ضرر سلامتی موهای شما باشد همچنین باعث شکستگی موها ، آسیب و خشک شدن آنها شوند.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  فرکننده های مو در اندازه های مختلفی وجود دارند که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. قسمت اصلی فرکردن مو اگر بزرگ باشد فرموها حالت سست تری دارد، در حالی که اگر قسمت بالایی فرکننده کوچکتر باشد فرها حالت مارپیچی به خود میگیرند همچنین فرها محکم تری را به شما هدیه میدهد.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما در دستیابی به فرهای ماندگار کمک می کند:

  1. حالت دهنده را کنار بگذارید. 
  2. از شستن موها درست قبل از فر کردن آنها خودداری کنید. 
  3. موهای خود را آماده کنید.
  4. از موهای خود در برابر صدمات ناشی از حرارت محافظت کنید. 
  5. از اسپری یا لوسیون تنظیم کننده استفاده کنید. 
  6. سپس به کمک فرکننده های مو شروع به فر کردن موهای خود کنید.
  7. بعد از اتمام کار فرهای خود را سرد کنید.

   

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  به طور کلی پیشنهاد می شود که استفاده از فرکننده های مو نباید بیش از یک بار در هفته انجام شود . موهای طبیعی همیشه باید قبل از فر کردن ، شامپو تازه زده و کاملاً خشک شوند. پیچاندن موهای کثیف با فرکننده ها ، فقط چربی و خاک را می سوزاند ، که باعث آسیب بیشتر می شود.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  "موهای خود را قبل از سشوار کشیدن و فرکردن با یک محافظ حرارتی و یک محصول نگهدارنده آماده کنید ، سپس قبل از شروع به پیچیدن مو، موها را با اسپری مو، اسپری کنید." این کار نه تنها از سرخ شدن موهای شما جلوگیری می کند ، بلکه به تنظیم بهتر فرها کمک می کند."

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  صاف کننده مو به نام آهن های تخت Ionic : این سطوح آهنی با فناوری Ionic ساخته شده اند که رطوبت را در موهای شما به دام می اندازد و آنها را ابریشمی و براق می کند. این وسایل با سطوح آهنی برای بافت های مختلف مو بسیار عالی هستند. مناسب برای: انواع مختلف موها شامل موهای وز ، خشک ، مجعد ، درشت و موج دار.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  .