5,582 محصول

خواب sleeping


سوالات متداول:

سوالات مهم درباره خرید خواب و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

سبک زندگی 10 موردی که باید قبل از خواب روی صورت خود استفاده کنید تا پوستی بی عیب داشته باشید
شیر خام. شیر خام می تواند معجزه هایی برای صورت شما ایجاد کند. ...
ژل آلوئه ورا. همه ما می دانیم که آلوئه ورا فواید جادویی زیادی دارد. ...
گلاب. ...
آب سیب زمینی ...
روغن نارگیل. ...
عسل. ...
چای سبز. ...
آرد گرم

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کمبود خواب می تواند باعث کدر شدن و رنگ پریدگی پوست شما شود ، این امر باعث می شود تا بافت های تیره و رگ های خونی زیر پوست شما نمایان شوند. کمبود خواب همچنین می تواند باعث ایجاد مایعات در زیر چشم شما شود و باعث پف کردگی آنها شود. در نتیجه ، تیرگی هایی که می بینید ممکن است در واقع سایه هایی باشد که توسط پلک های پف کرده شما ایجاد شده است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  دکتر الکسیس گرانیت ، متخصص پوست در Kiehl از سال 1851 ، نشان داد که استفاده مداوم از ریمل می تواند باعث التهاب و عفونت و حتی از بین رفتن مژه های شما شود. وی گفت: "از بین بردن آرایش چشم قبل از خواب بسیار مهم است. ... "التهاب در اطراف پلک ها نیز می تواند منجر به از دست دادن مژه شود."

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  بله حتما! استفاده از رژلب هر روز کاملاً ایمن است ، با این وجود اطمینان حاصل کنید که رژ لب با کیفیتی تهیه می کنید و از لب های خود نیز به خوبی مراقبت می کنید. قبل از استفاده از رژ لب ، مرهم لب بزنید. به یاد داشته باشید که قبل از خواب رژ لب خود را پاک کرده و آنها را مرطوب نگه دارید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  قبل از خواب آرایش چشم خود را پاک کنید زیرا حتی یک لکه ریز از خط چشم ، سایه چشم یا ریمل مژه و ابرو که در داخل یا اطراف چشم شما باقی مانده است می تواند دلیل عفونت چشم باشد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  Fracassi توضیح می دهد: «اگر مژه ها به صورت ایمن استفاده شوند ، صدمه ای نمی بینند.» هر مژه به صورت پیچیده و یک بار در بالای مژه های طبیعی شما قرار می گیرد ، بنابراین در اصل استفاده از آن بی عیب و نقص است. بسیاری از افراد در هنگام دریافت مژه ها در خواب می خوابند زیرا هنگام سرویس دهی چشم بسته است. "

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  آیا خوابیدن در مژه های مصنوعی مشکلی ندارد؟ اگرچه فاجعه بار نخواهد بود ، اما خواب مژه مصنوعی توصیه نمی شود. به گفته بسیاری از کارشناسان ، خوابیدن در دروغ می تواند مشکلات زیادی را در جاده ایجاد کند. یکی از دلایل اصلی این که خواب در دروغین فکر خوبی نیست به دلیل سنگینی مژه طبیعی است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  درمان های خانگی موهای سفید
  روغن نارگیل. یک روز در میان ، قبل از خواب ، روغن نارگیل را روی موها و پوست سر خود ماساژ دهید. ...
  زنجبیل (Zingiber officinale). ...
  ملاس Blackstrap. ...
  آملا (Phyllanthus emblica). ...
  دانه های کنجد سیاه (Sesamum indicum). ...
  آمارانت (Amaranthus). ...
  آب گیاه گندم (Thinopyrum intermedium).

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  روند فعلی مدل موهای بزرگ ، کرکی و پرحجم است ، که همچنین به نظر طبیعی است (درخشش کم تا بدون): اما برای پاسخ به سوال شما ، نه ، شما نباید با ژل در موهای خود بخوابید. هرچه مدت بیشتری در موهای شما باشد ، بیشتر طول می کشد تا تمام ریش / سنگی آن از موهای شما خارج شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  همیشه باید مطمئن شوید که ژل موهای خود را قبل از خواب آزاد نگه دارید. ... موها را کاملاً در آب گرم بشویید. این یک گام مهم است. آب گرم به نرم و حل شدن باقی مانده یک محصول یک ظاهر طراحی شده کمک می کند ، بنابراین مطمئن شوید که یک دقیقه وقت خود را صرف نرم کردن ساقه مو کنید

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر برای نگه داشتن موی خود از اسپری مو استفاده می کنید ، آیا قبل از خواب آن را می شوید؟ خوب ، شما باید این کار را انجام دهید - یا اینکه به خود لکه ها و آکنه بدهید. محصولاتی مانند لاک و مو می توانند به جلد بالش شما بچسبند و با گذشت زمان جمع شوند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  داشتن مقداری محصول در هنگام خواب بی ضرر است ، مگر اینکه دچار مشکلات پوست سر شوید. هر چند گاهی اوقات ، ممکن است محصول بیش از حد در موهای شما وجود داشته باشد یا مدت طولانی در موهای شما باشد. این محصول می تواند منافذ پوست شما را مسدود کند. ... اگر این دلیل کافی برای خوابیدن با موهای تمیزتر نیست ، به فکر پوست خود باشی

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  همانطور که دیگران نشان داده اند ، چادرهای گران تر به طور معمول از مواد گران قیمت تر ساخته می شوند (عملکرد بهتر در برابر وزن) با کیفیت ساخت بالاتر. در هوای خوب ، هر کاری انجام می شود. بسیاری از ما وقتی هوا مناسب است ، فقط گاوچران (کیسه خواب بالای پارچه زمینی) اردو می زنیم.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  چگونه در چادر نکات خود را گرم نگه داریم

  1. صبر نکنید تا احساس سرما کنید بعد بلند شوید و گرم کنید خودتان را. ...
  2. بخاری حرارتی هوشمندانه است. ...
  3. همیشه یک بطری آب گرم را بسته بندی کنید. ...
  4. سرد به رختخواب نروید. ...
  5. آسترهای کیسه خواب می تواند کمک کند. ...
  6. روی عایق کاری پایین سرمایه گذاری کنید. ...
  7. چادر خود را با یک فرش چادر یا فرش عایق بندی کنید. ...
  8. در برخی از بسته های حرارتی یکبار مصرف سرمایه گذاری کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  بسیاری از انجمن ها می گویند یک قانون خوب برای هر شخصی که در چادر می خوابد 20 فوت مربع است. با این حال ، هوشمندانه است که هنگام خرید ، این پیشنهاد را به عنوان حداقل اندازه مطلق در نظر بگیرید. ... برخی از اردوگران باتجربه به ازای هر نفر 40 فوت مربع پیشنهاد می کنند ، اگرچه می توان 30 مورد را سازش خوبی دانست.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  برای تمیزتر نگه داشتن کیسه خواب و گرم نگه داشتن شما در شب های سرد بهتر است از پایه ای تازه و خشک استفاده کنید. این لباس ها باید مناسب باشند ، اگر این لباس ها شل باشند بهتر است تا گردش خون قطع نشود و گرما را به بدن نزدیک کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  .