۱۱,۴۰۲ محصول

رنگ مو Buy hair-color-kit

خرید رنگ مو

 

بهترین رنگ مو ها کدام است

این

انواع رنگ مو

انواع برندهای رنگ مو

 • رنگ مو دوماسی
 • رنگ مو گلباران
 • رنگ مو آتوسا
 • رنگ مو آتوسا رویال
 • رنگ مو نوباراکس
 • رنگ مو بیوتی
 • رنگ مو جوو
 • رنگ مو پیگار

رنگ مو شما چهره و شهر شما را بسیار تغییر می هد اگر شما جز افرادی هستید که به طور مداوم از رنگ مو استفاده می کنید و استایل و چهره ی خود را با رنگ مو های متنوع تاثیر پذیرتر می کنید انتخاب رنگ مو مطابق با جنس و حالت موهایتان خیلی مهم است. رنگ های مو قالبا ترکیب شیمیایی دارند البته ترکیبات ویتامین باعث جلوگیری از آسیب دیدگی مو می شود همچنین موهای شما رو تقویت کرده و ساقه مو را خوشحالت می کند همچنین رنگ مو های بسیار رنگ مو های بسیار مرغوب تر، وتامین، کرآتین و نرم کننده هایی مانند روغن زیتون که باعث نرمی مو شده و شکنندگی مو جلوگیری میکند.

رنگ مو های روشن باعث درخشندگی مو شده و چهره ای افراد را بزرگسال تر نشان میدهد پیشنهاد می کنیم برای انخاب رنگ مو حتما رنگ پوست و ابرو و فرم صورت تان را در نظر بگیرید تناسب رنگ مو انتخاب شده با پوست صورت یکی از حرفه های مهم آرایشگرانه است کی می توانند با ترکیب چند رنگ موهای شما را به رنگ دلخواه تان رنگ کنند مدل هایی مانند هایلات و آمبره که در این مدل ها به دلیل اینکه تمام مو رنگ نمی شود ریشه ی مو سالم تر باقی می ماند البته این مدل های مو نسبت به مدل های فانتزی کمتر نیاز به ترمیم دارند و گاها تا دوماه نیاز به رنگ جدید ندارید. رنگ مو های محبوب تر  مانند شکلاتی، قهوه ای، پرکلاغی، شرابی و فندوقی از پر مصرف ترین رنگ مو ها هستند. شما می توانید این رنگ ها رو در منزل نیز حتی بدون دکلره استفاده کرده و خودتان موهایتان را در خانه رنگ کنید.

زنان و مردان زیادی برای رنگ کردن موهایشان هر ساله از رنگ های متنوعی استفاده می کنند. به خصصوص زنان مدل های جدید مو را از طریق اینترنت و یا در مهمانی ها انتخاب کرده و برای مدل جدید مو نیاز به رنگ جدید دارند تا چهره ی جذاب تری داشته باشند بنابراین انخاب رنگ موی مرغوب در بین تنوع رنگ های مختلف همراه با ترید است. برای خرید اینترنتی رنگ مو و سایر لوازم آرایشی می توانید به فروشگاه اینترنتی شاپ روز آمده و از خرید آسان و راحت در بین طیف وسیعی از محصولات آرایشی لذت ببرید. در فروشگاه شاپ روز انواع رنگ مو های بلوند، قهوه ای، گندمی، یاسی، خاکستری و تنوع وسیعی از رنگ های فانتزی که نیاز به اکسیدان نداره موجود است. برای استفاده از این رنگ ها لازم است ابتدا موهایتان دکلره شود به خصوص مو های روشن و دودی ضرورت دارد تا ابتدا مو ها دکلره شوند در غیر این صورت رنگ باز نمی شود بعضی از رنگ مو ها دارای لوازم جانبی مانند اکسیدان، پودر دکلره و ماسک مو هستند در حالی که برخی دیگر حاوی این موارد نیستند شما می توانید این موارد را از سایت شاپ روز خرید داری کنید.


سوالات متداول:

سوالات مهم درباره محصولات رنگ مو و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

یون 5N کرم قهوه ای روشن رنگ مو با استفاده از Color Brilliance | رنگ موی دائمی.

مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  فویل ها هنگام روشن شدن موهای تیره با چهار سایه یا بیشتر ، بهترین عملکرد را دارند. اگر موهایی می خواهید که تضاد زیادی هم با هایلایت و هم با نور کم داشته باشد یا توزیع یکنواخت رنگ را ترجیح می دهید ، همین امر صادق است. اگر به دنبال افزودن تکه های ناهموار یا جارو برقی هستید ، balayage گزینه بهتری است

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نکات برجسته جزئی (مانند رزی هانتینگتون-وایتلی) معمولاً برای جلوه ای روشن تر یا کادربندی در اطراف صورت قرار می گیرند ، در حالی که پر شدن باعث می شود که این فقط - سر کامل برجسته باشد. "اگر موهای شما - از جمله پشت - تیره است ، شما به یک برجسته سازی کامل نیاز دارید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر رنگ موی پایه خوبی دارید و نمی خواهید زیاد با طبیعت خراب شوید ، هایلایت بهترین گزینه شماست. نکات برجسته به سادگی با افزودن رگه هایی که یک یا دو سایه روشن تر از رنگ طبیعی شما هستند ، آن را تقویت می کنند. اگر می خواهید یک مدل موی ساده و با لایه های بسیار کم را ادویه کنید ، هایلایت گزینه بسیار خوبی است

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  ترکیب موهای خاکستری با هایلایت ها همچنین می تواند طبیعی تر و جوان تر از یک سایه باشد و قفل ها را ضخیم تر نشان دهد. به زبان ساده ، مزایای آن بی حد و حصر است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  در صورت استفاده صحیح ، تونر صدمه ای نمی زند

  تا وقتی موهایتان از ابتدا سالم بود ، آنها را خراب نمی کند. این یک محصول بسیار مفید برای تحت فشار قرار دادن آن رنگهای زرد یا نارنجی افتضاح است که پس از سفید شدن موهای شما ظاهر می شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  بله ، به طور کلی تا زمانی که دستورالعمل های بسته بندی محصول را دنبال کنید ، رنگ آمیزی مو در خانه بی خطر است. چند مورد استثنا: اگر اخیراً موهای خود را شل کرده اید یا به موهای خود آغشته کرده اید ، باید از کار با رنگ DIY چشم پوشی کنید ، زیرا هر دو فرآیند باعث آسیب می شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 14 رای


  "تنها رنگ مو" طبیعی "که وجود دارد بر پایه عصاره حنا ، کاسیا یا نیل است. اینها را می توان با هم ترکیب کرد و سایه های طبیعی قهوه ای یا یک رنگ مایل به قرمز ایجاد کرد. " اما یک دلیل وجود دارد که چرا آرایشگران اغلب پیشنهاد می کنند از حنا پرهیز کنند ، حتی اگر این یکی از گزینه های طبیعی تر باشد

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 12 رای


  رنگ های خانگی اگر به درستی استفاده شوند می توانند خارق العاده به نظر برسند اما من همیشه به خانم ها توصیه می کنم که به سالن آرایش بروند. "آرایشگران همچنین می توانند سایه های سفارشی را متناسب با رنگ چهره مشتریان ایجاد کنند تا رنگهای خانگی ، که همیشه" یک سایه متناسب با همه "خواهد بود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 12 رای


  خود رنگ معمولاً فرمولاسیون غلیظ تری نسبت به رنگ مو سالن است زیرا رنگ باید آنقدر قوی باشد که روی موهای هر شخص کار کند. ... به عبارت دیگر ، رنگ جعبه تبعیض قائل نیست. با این حال ، با توجه به متناسب نبودن نوع مو ، آنجاست که خطرات احتمالی بازی می کنند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 18 رای


  قرار دادن هایلایت ها و تن های روشن تر در اطراف فریم صورت ، ظاهر ملایم و جوان تری به شما می دهد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  در حالی که بسیاری از افراد موهای بلند را با جوانی مرتبط می دانند ، اما نگه داشتن موهای بلند و صاف می تواند در واقع مسن تر از سن شما باشد. ... موهای راست نیز نسبت به موهایی که اندکی بدن دارند ، از حجم کمتری برخوردار هستند و از تقلید از دست دادن حجم طبیعی که تمایل به همراهی روند پیری دارد ، تقلید می کنیم.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  هیچ چیزی بیش از موهای خیلی تیره پیر نمی شود. ... ناگفته نماند که موهای تیره در برابر پوست سر روشن باعث کم پشت شدن موهای کم پشت می شود و سالها به ظاهر کلی شما می افزاید. بنابراین ، سبک! انتخاب برجسته سازی صورت بیش از سه سایه روشن تر از رنگ پایه موی شما نیست.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  موهای سفید یکی از داغترین روندهای سال 2020 است

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر نکات برجسته شما به رنگ دیگری رنگ شده باشد ، یک شامپو و نرم کننده بدون رنگ و فاقد پارابن و سولفات باعث افزایش طول عمر رنگ شما می شود. ... موهایی که هر رنگی دارند ، همیشه باید از یک شامپو استفاده کنند ، که برای موهای رنگ شده ساخته شده است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر می خواهید موهای قهوه ای تیره خود را به سایه ای بلوند خاکستری حسادت انگیز تبدیل کنید ، باید حداقل دو بار موهای خود را سفید کنید و سپس رنگ بور خاکستر را بزنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  در حالی که به طور بالقوه می توانید از رنگ برای روشن شدن موهای قهوه ای متوسط به سایه ای بلوند تیره استفاده کنید ، داشتن رنگ اولیه تیره بیشتر شما را در معرض خطر نتیجه نامطلوب قرار می دهد ، که در این شرایط به معنای موهای نارنجی است که هرگز حتی با رنگ آمیزی کافی نیز بلوند به نظر نمی رسند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نباید بیشتر از هر دو یا سه هفته موهای خود را رنگ کنید. مشکل این است که وقتی بلوند هستید می توانید ریشه های تیره خود را بعد از یک هفته ببینید اما اگر هر هفته موهای خود را رنگ کنید ، آسیب دیدگی خواهید دید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 12 رای


  غیرممکن است زیرا طبق تعریف ، هایلایت ها به سفید کننده احتیاج دارند. با این وجود ، چند روش وجود دارد که می توانید بدون نیاز به سفید کردن موهای خود ، جلوه ای مشابه ایجاد کنید. این سه روش عبارتند از: شامپوی بابونه ، رنگ فوق العاده روشن کننده و بابونه خالص.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  آیا شستشوی مو نکات برجسته را کم رنگ می کند؟ نکات برجسته پس از متوسط 24 بار شستشو ، شسته می شوند. قطعاً بعد از مدتی کمتر دیده می شوند ، اما خوشبختانه مواردی وجود دارد که می توانید برای جلوگیری از زود شسته شدن آنها انجام دهید. شستن کمتر مو باعث طولانی شدن رنگ می شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نکات برجسته و رنگ آمیزی - میرمیرانی می گوید: هایلایت ها و رنگ های نیمه دائمی به اندازه سفید کننده مضر نیستند ، اما بدون عواقب نیز نیستند. آنها همچنین می توانند ساختار داخلی مو را تغییر دهند ، باعث ایجاد یک ظاهر و خشکی کم رنگ می شوند ، به خصوص اگر مرتباً رنگ خود را برای پنهان کردن ریشه یا موهای خاکستری رنگ کنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  برخی از موارد برجسته رشد می کنند ، اما اگر رنگ آمیزی شما این رنگ را تا سر پوست خنک کرده باشد ، ترکیب و نرم شدن آن به یک مهارت خاص نیاز دارد. رشد یکپارچه

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  فقط به این دلیل که رنگ آنها کاملاً روشن نیست ، به این معنی نیست که موارد برجسته حساس به کم رنگ شدن نیستند. شستشو رنگ نیست ، اما در واقع اکسید کننده رنگ است. باومهاور گفت: "با کمرنگ شدن رنگ مو ، شما شاهد ته رنگهای گرم یا برنجی خواهید بود که باعث می شود رنگ آن کسل کننده و کم جنب و جوش شود."

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نه ، تونرها رنگ موهای شما را روشن نمی کنند

  تونرها نمی توانند جایگزین روند صاعقه ای شوند که موها هنگام سفید شدن از بین می روند. در صورت کمرنگ شدن موها و براق کننده ها در واقع قادر به سبک شدن نیستند. آنها طراحی شده اند و فقط باید برای اصلاح تن رنگ استفاده شوند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رنگ مو قطعاً می تواند موهای شما را خشک کند اما در صورت استفاده بیش از حد در فرآیندهای شیمیایی ، موهای شما نیز شکننده و خرد می شوند. برای اینکه موهایتان خیلی خشک و خراب نشود ، باید مرتباً حالت دهید و قبل و بعد از رنگ آمیزی از ماسک نرم کننده عمیق استفاده کنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  از تجربه ، رنگ موهای بلوند به تنهایی رنگ موهای شما را بلند نمی کند. برای اینکه آن رنگ قهوه ای را به سایه روشن و روشن برسانید ، به یک سازنده حجم دهنده و سفید کننده نیاز دارید و سپس برای جلوگیری از رنگ آمیزی برنج ، باید موها را تون کنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 15 رای


  البته بدون ذکر رنگ سال Pantone نمی توان در مورد روند رنگ صحبت کرد. در سال 2020 ، پنتون "19-4052 کلاسیک آبی" را انتخاب کرد ، سایه ای آرام و بی انتها که در طیف رنگی جایی بین رنگ میانی و آبی تیره قرار دارد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اما ، برخی از مارک های رنگ مو به جای اعداد از حروف استفاده می کنند: e. g ماتریس یا گلدول: / N - طبیعی است. / A - خاکستر. / V - بنفش.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  سرویس کامل فویل شامل قرار دادن بین 45 تا 100 ورقه در اطراف کل سر است ، بسته به هدف و رنگ فرد. یک فویل کامل شامل ورقه ورقه شدن زیر موهای شما است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  چاپلوس ترین سبک های متوسط شامل حباب های بلند ، سبک های پشمالو ، موهای مواج و برش های صاف است. موهای زائد ممکن است سالها از صورت شما گرفته شود و لایه ها هم می توانند موهای ضخیم را سبک کنند و هم بدن را به موهای ظریف اضافه کنند. راه های زیادی وجود دارد که می توانید با یک مدل موی با طول متوسط انجام دهید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  یک روش رنگی با سر و صدای کم ، ترکیب راهی برای استتار خاکستری با اضافه کردن رنگ های دیگری است که شبیه سایه طبیعی شما هستند. ترکیب با رنگ خاکستری ترکیب می شود به طوری که برخی از قطعات را برای برجستگی های طبیعی و ظریف سبک تر از بقیه می کند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  6 هفته
  بسته به نوع مو و وضعیت مو ، تونر می تواند بین 2 تا 6 هفته دوام داشته باشد. موهایی که قبلا رنگ شده اند گاهی اوقات می توانند نسبت به موهایی که فقط یک بار رنگ شده اند ، تونرها را نگه دارند ، بنابراین ممکن است به تونینگ منظم تری نیاز داشته باشند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  شستشو به تنهایی می تواند روند کار را طولانی تر کند ، به این معنی که آرایشگر وقت مشتری بیشتری را برای موهای شما از دست می دهد. بنابراین ، آنها نه تنها بعضی اوقات هزینه اضافی را برای مواد اضافی ، بلکه در این زمان همچنین برای شستن ، خشک کردن و حالت دادن به موهای شما می پردازند. ... قسمت های موی بلند مدت بیشتری طول می کشد

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  رنگهای جعبه ای: کاملاً قابل پیش بینی نیستند. برای مبتدیان ، اگر رنگ خود را در خانه استفاده می کنید این احتمال وجود دارد که همه موهای خود را یکبار انجام دهید. ... بنابراین وقتی سرانجام متوجه می شوید که موهای خود را به چه شکلی گذاشته اید ، آرایشگر شما نمی تواند عصای جادویی خود را تکان دهد و همه چیز را بهتر کند

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  در واقع ، پاسخ کاملاً ساده است. تونر یک رنگ موی نیمه شبه یا نیمه دائمی است که به مو اعمال می شود تا رنگ کلی رنگ یا هایلایت مو تغییر کند. برای اطمینان از بی نقص بودن نتایج نهایی ، اغلب از تونر به همراه خدمات برجسته سازی و سفید سازی در سالن استفاده می شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رنگ آمیزی مو گران است زیرا محصول ارزان نیست و زمان صرف شده برای نتیجه دلخواه ، آرایشگر را از سایر مشتریان می برد. ... تولیدکنندگان محصولات رنگ مو ، آرایشگر / رنگ شناس را با آنچه محصولاتشان می تواند انجام دهد یا در صورت استفاده انجام می دهد ، آموزش می دهند

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 12 رای


  این ممکن است باشد که موهای شما در برابر رنگ مقاوم است ، به خصوص وقتی که در نتیجه سفید شدن بافت مو تغییر کرده باشد. اما همچنین ممکن است با سبک تر رفتن ، یا در همه جا ، یا با ارائه نکات برجسته (ظریف) ، شما نوار رشد مجدد را به همان سرعتی که سبک تر است ، مشاهده نکنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رنگ می تواند باعث ریزش مو شود

  طبق Dermatology Times ، ریزش مو در اثر رنگهای دائمی از نظر فنی شکستن مو است ، اما ممکن است در مقادیری اتفاق بیفتد که بیشتر شبیه ریزش باشد. مواد شیمیایی سخت در رنگهای دائمی می تواند موها را شکننده و خردتر کند ، خصوصاً با گذشت زمان.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 16 رای


  چگونه موهای رنگ شده خود را حفظ کنیم

  1. پس از رنگ آمیزی ، 72 ساعت کامل قبل از شامپو زدن صبر کنید. ...
  2. از شامپو و نرم کننده بدون سولفات استفاده کنید. ...
  3. رنگ را به نرم کننده خود اضافه کنید. ...
  4. هنگام شستشو دمای آب را کم کنید. ...
  5. کمتر موها را بشویید. ...
  6. در روزهای خاموش از شامپوی خشک استفاده کنید. ...
  7. برای محافظت از رنگ مو هنگام حالت دادن ، از روش های درمانی ترک استفاده کنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  چگونه بلافاصله 10 سال جوان تر به نظر برسیم
  از ماسک آبرسان استفاده کنید. برای یک پوست سفت و براق ، ده دقیقه ماسک آبرسان بزنید. ...
  یک بنیاد نورانی انتخاب کنید. ...
  کمی موهای خود را روشن کنید. ...
  دم اسبی بپوشید. ...
  لایه برداری (اما آن را بیش از حد نکنید) ...
  خط سفید خود را سفید کنید. ...
  ظاهر خود را با یک غبار معدنی به پایان برسانید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  درمان های خانگی موهای سفید
  روغن نارگیل. یک روز در میان ، قبل از خواب ، روغن نارگیل را روی موها و پوست سر خود ماساژ دهید. ...
  زنجبیل (Zingiber officinale). ...
  ملاس Blackstrap. ...
  آملا (Phyllanthus emblica). ...
  دانه های کنجد سیاه (Sesamum indicum). ...
  آمارانت (Amaranthus). ...
  آب گیاه گندم (Thinopyrum intermedium).

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  2-3 قاشق چایخوری آب پیاز ، 1 قاشق چایخوری آب لیمو و 1 قاشق چایخوری روغن زیتون را مخلوط کنید. پوست سر و مو را ماساژ دهید و بعد از نیم ساعت بشویید. یک راه حل موثر برای سفیدی مو ، پیاز همچنین باعث رشد مو می شود. آنزیم کاتالاز را افزایش می دهد ، بنابراین موها تیره می شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  بررسی کنید که چگونه موهای خود را به طور طبیعی و به روشی ساده تیره کنید.
  تیره شدن مو با قهوه. ...
  تیره شدن مو با چای. ...
  تیره شدن مو با پوست بلوط. ...
  تیره شدن مو با حنا. ...
  تیره شدن موها با روغن کرچک. ...
  تیره شدن مو با مریم گلی. ...
  تیره شدن موها با سس سویا. ...
  تیره شدن موها با گردو.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  عسل ، دارچین ، روغن زیتون و سرکه را مخلوط کنید تا موها یک شب روشن شوند.
  از طریق موهای خود شانه بزنید تا مخلوط به طور یکنواخت پخش شود یا آن را در هر کجا که نقاط برجسته می خواهید استفاده کنید.
  روش دیگر ، شما می توانید مخلوط را بعد از 1-3 ساعت بشویید. ...
  ممکن است مجبور شوید قبل از دیدن روشنایی اساسی ، چند بار این کار را امتحان کنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  قانون اصلی هنگام انتخاب رنگ مو این است که رنگ های مقابل پوست را انتخاب کنید. بنابراین به عنوان مثال ، اگر رنگ و بویی گرم داشته باشید ، ممکن است سایه روشن تر ، خنک تر و بالعکس را انتخاب کنید. برای تجزیه و تحلیل هر یک از موارد مختلف برجسته و افرادی که بیشتر به نظر می رسند ، دنبال کنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر موارد برجسته شما هر بار دیگر بسیار سبک یا برنج است ، می توانید با استفاده از تونر مو ، روشنایی آن را تنظیم کنید. این یک رنگ مو نیمه دائمی است که به اصلاح سایه های موی ناخواسته کمک می کند. تونرها آمونیاک یا پراکسید ندارند. از این رو ، آنها رنگ را رسوب می دهند ، اما رنگ طبیعی را حذف نمی کنند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  بیشتر رنگهای مو باید حداقل 30 دقیقه و بیشتر از 45 دقیقه در موها باقی بمانند. رنگ مو به 30 دقیقه زمان نیاز دارد تا آمونیاک و پراکسید در کوتیکول مو کار کنند تا رنگدانه طبیعی مو تغییر کند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 13 رای


  رنگ مو می تواند چند سطح را بلند کند؟ به طور معمول ، شما می توانید موهای خود را 2-3 سطح با یک رنگ موی استاندارد بلند کنید. رنگ های بلند بالا معمولاً می توانند تا 5 سطح سبک تر شوند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  Aura Friedman ، یک رنگ شناس که با لیدی گاگا کار می کند ، می گوید: تفاوت عمده رنگ فروشگاه و رنگ سالن این است که یک رنگ آمیز حرفه ای سایه ها را مخلوط می کند تا موهای شما را عمق دهد. ... برای رنگهای سالن ، آرایشگر کنترل بیشتری بر قدرت سازنده دارد. بنابراین ، آنها می توانند رنگها را مخلوط کرده و نحوه بیرون آمدن آنها را کنترل کنند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  6 رنگ مو که شما را جوان تر نشان می دهد (اگر این جام شما باشد ...
  بالایاژ منبع Balayage به گونه ای قرار داده شده است که ویژگی های آن را سبک و کانتور کرده و رنگ پوست شما را چاپلوس می کند. ...
  عسل گرم منبع موهای روشن می توانند جوان تر به نظر برسند ، به شرطی که از رنگ های مناسب استفاده کنید. ...
  سیاه نرم 
  پنی مس

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  یک سوم از مردان موهای قهوه ای را جذاب ترین موها می دانند. 28.6 درصد گفتند که موهای سیاه را ترجیح می دهند. این یعنی 59.7 درصد از کل نظرسنجی ها ، زنان با موهای تیره را ترجیح می دهند. وقتی صحبت از رنگ موهای دیگر زنان می شد ، 29.5 درصد مردان مو بور و 8.8 درصد زنان موهای قرمز را ترجیح می دادند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  معلوم شد ، ممکن است تحقیقات جدید از دانشگاه روچستر نشان داد که بچه ها فکر می کنند یک زن وقتی لباس قرمز می پوشد علاقه بیشتری به رابطه جنسی دارد. دانشمندان برای مطالعه خود ، عکسهای زنی را که تی شرت قرمز پوشیده است و دیگری تی شرت سفید را به مردان نشان داد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  12 تا 24 ساعت قبل از رنگ موهای خود را بشویید. این به شما اطمینان می دهد که مو تمیز است ، اما اجازه دهید روغن موجود در پوست سر شما یک مانع محافظتی در برابر تحریک و لک ایجاد کند. 2. موها را بشویید ، اما با خشونت پوست سر را خراش ندهید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  این سطح از موها بلوند پلاتینی روشن است و در صورت وجود ، تن های بلوند / زرد بسیار کمی دارد. اما با ورود به محدوده بلوند سفید این سطح ، می توانید هر رنگی را در جهان انجام دهید! پاستل ها در پایه 10 یا فندک بهتر ظاهر می شوند ، زیرا این سایه ها کاملاً سبک هستند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  توسعه دهنده 20 حجم کوتیکول مو را باز می کند اما برخلاف 10 حجم ، باعث بالا رفتن مو تا یک تا دو سطح می شود. ... این موهای شما را چهار سایه بلند می کند و برای مو بور ، به ویژه رنگ های بلند بلند مناسب است. وقتی می خواهید یک بلوند متوسط و تیره بدست آورید ، می توانید از توسعه دهنده 40 حجم استفاده کنید

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  مخمل قرمز

  سایه پررنگ Keke Palmer سایه ای است که تانگ برای سال 2020 دوست دارد. او می گوید: "قرمز رنگی است که در هر رنگ پوست عالی به نظر می رسد." "نه تنها بیانیه می دهد ، بلکه این رنگ های قرمز مخمل خیلی گرم یا خیلی سرد نیستند ، بنابراین [آنها] با همه رنگ های چهره کار می کنند."

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  سطح 2 دومین سطح تیره رنگ مو است. این ماده معمولاً برای توصیف یک رنگ سیاه طبیعی استفاده می شود و رنگ طبیعی اکثر افرادی است که موهایشان به طور طبیعی مشکی است در کنار سطح 3 ، موهای نرم و روشن سیاه. به نمودار رنگ مو مراجعه کنید. بیشتر سایه های مو سیاه داروخانه ها سطح 2 ، سیاه متوسط است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  سطح 3 - دائمی

  محصولات رنگ دائمی به مو نفوذ کرده و در داخل قشر قرار می گیرند و با ملانین ، رنگدانه های طبیعی مو در ارتباط هستند. آنها قادرند تا 100٪ خاکستری ها را بپوشانند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  سطح 4 سطح رنگ مو است که به عنوان "قهوه ای تیره" نشان داده می شود. این یکی از رایج ترین رنگ های طبیعی مو است و همچنین در رنگ مو بسیار معمول است. سطح 4 نیز در سایه های قرمز یا بورگوندی رایج است و معمولاً "قرمز تیره" ، "ماهاگونی" یا "شرابی" نامیده می شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  سطح 5 اصطلاحی برای قهوه ای متوسط است اما می تواند به سایه های قرمز تیره متوسط نیز اشاره داشته باشد. این یکی از رایج ترین رنگ های طبیعی در جهان است ، اما همچنین در رنگ های جعبه ای نیز خودنمایی می کند. موی سطح 5 می تواند برای هر فردی که دارای رنگ موی طبیعی از سطح 2 تا سطح 7 است ، چاپلوس باشد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  سطح 6 اصطلاح دیگری برای موهای قهوه ای روشن است. در رنگهای جعبه ای کاملاً رایج است. موهای سطح 6 همچنین می توانند به سایه های روشن موهای قرمز متوسط اشاره کنند. بیشتر سایه های متوسط بلوطی سطح 5 یا سطح 6 است

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  سطح 7 اصطلاحی است که برای موهای بلوند تیره استفاده می شود ، اما همچنین می تواند به برخی از بلوطهای قرمز / روشن روشن باشد. یافتن سایه های سطح 7 در رنگ مو معمول است. سطح 7 مو می تواند برای افرادی که رنگ طبیعی مو از سطح 4 تا سطح 10 است ، چاپلوس باشد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  سطح 8 به موهای بلوند متوسط اشاره دارد. این عمق مشترکی است که در رنگ مو وجود دارد اما برای رنگ طبیعی مو بسیار معمول نیست. موهای سطح 8 همچنین می توانند به موهای قرمز روشن / موهای توت فرنگی اشاره کنند. موی سطح 8 می تواند برای هر کسی که رنگ طبیعی مو از سطح 6 تا سطح 10 است ، چاپلوس باشد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  بخشی را بردارید. اگر تمام سر خود را رنگ می کنید و هیچ ماده رنگی وجود ندارد ، ابتدا طول و انتهای موهای خود را رنگ کنید - رنگ مو در ریشه بسیار سریعتر خواهد بود ، بنابراین باقی ماندن تا آخر ، نتیجه نهایی شما را می دهد سبک یک رنگ یکنواخت تر.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  یک سوم از مردان در این نظرسنجی موهای قهوه ای را بیشترین جذابیت را داشتند. 6/28 درصد گفتند که موهای سیاه را ترجیح می دهند. این یعنی 59.7٪ از کل نظرسنجی ها زنان با موهای تیره را ترجیح می دهند. وقتی صحبت از زنانی شد که رنگ موهای دیگری دارند (بله ، سلام!) 29.5٪ مردان مو بور و 8.8٪ مردان مو قرمز را ترجیح می دهند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  قرمز
  وی می افزاید: "قرمز سخت ترین رنگ برای نگه داشتن براق و سخت ترین رنگ برای از بین بردن آن است."

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  سیستم سطح از 10 عدد تشکیل شده است که به تعیین سطح عمق موهای طبیعی شما کمک می کند. 1 سیاه ، 5 قهوه ای روشن ، 6 بلوند تیره ، 7 بلوند و 10 روشن ترین بور است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رنگهای قهوه ای
  رنگهای قهوه ای همیشه بیشترین قدرت ماندگاری را دارند. در حقیقت ، قهوه ای متداول ترین رنگ طبیعی مو است که بیش از سایر رنگ های مو ، مو را سوراخ می کند. اگر شما یک سبزه با تاکتیک موهای روشن هستید ، باید توجه داشته باشید که رنگ روشن رفتن کاملاً یک روند مرگ نیست.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 12 رای


  قرمز
  برای رنگ های طبیعی ، قرمز سریع ترین رنگ محو می شود. این موارد علمی درباره اندازه مولکول های رنگ است اما نگهداری از آن بسیار سخت است. سیاه سر سخت ترین و سخت ترین شر آن است که حتی اگر از یک رنگ نیمه شاد یا نیمه رنگ استفاده می کنید ، از بین بردن آن سخت است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رنگ موی بدون آمونیاک

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  برای این داده ها از آزمون توکی استفاده شد که نشان می دهد هر سه رنگ مو تفاوت چشمگیری با یکدیگر دارند. سبزه واضح است که رنگ مو به عنوان جذاب ترین ، با بلوند به عنوان دومین جذاب و قرمز به عنوان کمترین جذابیت شناخته شده است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  7 بزرگترین مد رنگی که همه ما در سال 2020 از آن استفاده میکنیم
  قرمز مایل به شعله. جسورانه ، روشن ، گرم و پرانرژی ، این رنگ قرمز آتشین اعتماد به نفس را ترشح می کند و بی چون و چرا بیانیه ای ابتدایی می دهد. ...
  جین محو شده. این سایه آبی به اندازه یک شلوار جین قابل اعتماد و قابل اعتماد است. ...
  بیسکای سبز. ...
  صورتی مرجانی. ...
  زعفران. ...
  پیازچه. ...
  سفید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  آرایشگران می گویند این 10 بزرگترین مد مو در سال 2020 است
  کوتاه کردن موها  harryjoshhair. ...
  نمایش بافت طبیعی. مارسیامیلتون ...
  امواج ساحلی harryjoshhair. ...
  یک مدل موی شگ مدرن. ...
  نوارهای بافتنی ...
  Bangs (بخصوص موی چتری) ...
  رنگ موهای گرم

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  8. Junie Sierra of The Bloc توسط Junie Sierra & Co. "توصیه شده ترین رنگ موهای من پس از قرنطینه با نگهداری کم ، رنگهای خنثی مو هستند. اینها رنگهای پیگمنت منفرد هستند که بازتاب دیگری ندارند ، مانند قهوه ای تیره ، قهوه ای روشن و بلوند تیره.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  به خاطر داشته باشید که به دلیل رشد ریشه ، لازم است که رنگ آمیزی همه جانبه هر چهار تا هشت هفته لمس شود ، در حالی که موارد برجسته تا دو یا سه ماه طول می کشد. از آرایشگر خود در مورد روش براق سازی پیروی از رنگ خود سوال کنید. این مرحله واقعاً می تواند باعث افزایش رنگ و براق شدن موها شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  تونر یک محصول کوچک شیرین است که رنگ زرد و نارنجی برنجی موهای سفید شده را خنثی می کند. معمولاً رنگ آن به رنگ بنفش و آبی است. وقتی روی موهای سفید شده قرار می گیرد ، رنگ آن به حالت خاکستری ، غبارآلود یا پلاتین در می آید. این بدان معنی است که رنگ موی طبیعی تر!

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  .