۱,۷۸۷ محصول

سایه چشم Buy eyeshadow

خرید سایه چشم

در خرید سایه چشم خود دقت کنید، زیرا سایه چشم یکی از اصلی ترین محصولاتی است که بیشترین جذابیت را به چشم میدهد. در خرید سایه چشم به برند و کیفیت محصول حتما توجه داشته باشید چون یکی از نکات اساسی محسوب می شود. 

بهترین سایه چشم ها کدام است

سایه چشم باعث قشنگ تر شدن چشم ها می شود. 
در حال حاضر در جامعه امروزی آرایش کردن و لوازم آرایش در میان خانم ها طرفدار بسیاری داشته است. سایه چشم انواع و رنگ های مختلفی دارد که از آن در آرایشگاه های زنانه برای آرایش و گریم عروس استفاده می شود. سایه چشم می تواند با هنر آرایشگر چشم های ریز را به چشمانی درشت تبدیل کند. انواع شرکت های تولید کننده سایه چشم این کالا را در انواع مختلف از جمله سایه چشم اکلیلی، مات و... به بازار عرضه می‌کنند.

انواع سایه چشم

 • سایه چشم مات
 • سایه چشم مایع
 • سایه چشم مدادی

انواع برندهای سایه چشم

 • سایه چشم فلورمار
 • سایه چشم کاپرا نیو
 • سایه چشم کنویس
 • سایه چشم مای
 • سایه چشم آرکانسیل
 • سایه چشم آدور کوین
 • سایه چشم دوسه
 • سایه چشم نوت

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره محصولات سایه چشم و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

ریمل ، رژ لب ، رژگونه ، فونداسیون و خط چشم محصولات زیبایی هستند که برای بسیاری از خانم های سراسر دنیا یک ضرورت است. با این حال ، گاهی اوقات آرایش می تواند برای سلامت پوست شما مضر باشد. عادات ناسالم آرایش می تواند باعث آکنه ، پیری و چربی یا خشکی شود. در اینجا بیشتر در مورد اثرات منفی استفاده روزانه از آرایش آورده شده است.

مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  پودر بچه روغن و رطوبت را جذب می کند. اعتقاد عمومی این است که اگر آن را روی پوست خود قرار دهید ، به سرعت جوش ها و آکنه ها را خشک می کند. ... بافت خشن به از بین بردن سلولهای مرده پوست در لایه های خارجی پوست کمک می کند ، تقریبا مانند یک لوسیون لایه بردار اما بدون یک ماده شیمیایی

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  استفاده از انگشتان به شما یک برنامه متمرکزتر می دهد در حالی که استفاده از اسفنج یک پایان کاملاً بی نقص و مخلوط را ایجاد می کند. یک برس امکان قرار دادن واقعاً غلیظ را فراهم می کند. " فردا ادامه داد ، "یک اسفنج ایده آل برای استفاده از پایه طبیعی بدون نقص است

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  جوئل شلسینگر ، متخصص پوست و متخصص در RealSelf ، مستقر در نبراسکا ، انریکه را تکرار می کند. وی می گوید: "مادامی که آرایش با کیفیتی را انتخاب کنید که برای نوع پوست شما طراحی شده باشد ، استفاده از آرایش هر روز مشکلی ندارد." در واقع حتی می تواند سلامت پوست شما را بهبود بخشد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  شما همیشه باید از روشن ترین سایه به تاریک ترین چین بروید! ابتدا چین خود را با سایه چشم قهوه ای روشن آماده کنید و سپس از سایه چشم قهوه ای متوسط و سپس قهوه ای تیره یا حتی سیاه استفاده کنید. ترکیب چین با سایه روشن باعث می شود دیرتر سایه تیره را با هم مخلوط کنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  به طور کلی ، یک پایه پودری سطح سبکی از پوشش زیر را ایجاد می کند. برخی از پودرها به پوشش کامل انحراف بیشتری دارند و قابل ساخت هستند ، اما اگر فونداسیونی می خواهید که صادقانه و واقعاً محصولی با پوشش کامل باشد ، با پایه مایع همراه شوید

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  دقیقاً مانند این که می خواهید کانسیلر زیر چشم خود را درست بعد از استفاده از آن برای جلوگیری از تشکیل زیر خطوط چشم تنظیم کنید ، تنظیم آغازگر چشم کمک می کند تا یک پایه صاف و با دوام بیشتر برای سایه های خود ایجاد کنید. اما ، همانطور که مارکز ثابت می کند ، باعث می شود رنگ های سایه چشم شما بسیار کم جنب و جوش شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  بهتر است بعد از سایر محصولات زیبایی مانند کانسیلر و زیرسازی ، پودر بزنید. این برای تنظیم آرایش کار می کند. برای استفاده ، قلم مو را به پودر آغشته کرده و آن را کنار ظرف قرار دهید تا اضافی آن برطرف شود. ... ممکن است فکر کنید باید روی کل صورت پودر بزنید ، اما این لازم نیست.

   

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  گرچه ممکن است احساس شود شما آرایش خود را "تنظیم می کنید" ، اما در واقع ، ما همیشه همیشه به آن نیاز نداریم. و هرچه زمان می گذرد و پوست شما کمی بیشتر آرایش می کند ، ظاهر مایع پوشیده شده از پودر می تواند سنگین تر و قابل تنفستر از آنچه در واقع می خواهید به نظر برسد !!

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  پودر بچه ، همچنین اگر تالک ماده اصلی باشد به آن پودر تالک گفته می شود. این ماده اغلب به دلیل توانایی طبیعی در خشک کردن پوست و کاهش دفع روغنهای طبیعی از بدن بر روی پوست قرار می گیرد. ... و باعث تیرگی پوست نمی شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اکثر انواع پوست های خشک ترجیح می دهند از پودر فشرده به پودر شل استفاده کنند زیرا پودرهای فشرده شده روغن بیشتری دارند و در صورت استفاده روی انواع پوست های بسیار چرب می توانند "کیکی" به نظر برسند. کمی با پودر فشرده فاصله زیادی می گیرد و با فشار دادن پودر به پوست بهترین نتیجه را خواهید گرفت

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر چشمانتان کلاه دار است با بررسی چین و چروک مشخص کنید. در چشمهای کلاه دار ، پوست روی چین آویزان است و باعث می شود پلک بالایی شما کوچکتر به نظر برسد. اگر در حالت باز بودن چشمان خود نمی توانید چین و چروک ایجاد کنید ، پس چشمانتان کلاه دار است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  سایه چشم ، چه ظاهری جسورانه باشد و چه نباشد ، هرگز نباید با رنگ لباس شما مطابقت داشته باشد. ... اگر لباس شما سایه های خنثی سیاه ، قهوه ای یا خاکستری است ، امتحان یک چشم دودی دودزا ، در سایه های قهوه ای ، سیاه یا آلو کاملاً مشکلی ندارد. هرگز مطابقت نداشته باشید ، اما می توانید آن را تکمیل کنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  قبل از خواب آرایش چشم خود را پاک کنید زیرا حتی یک لکه ریز از خط چشم ، سایه چشم یا ریمل مژه و ابرو که در داخل یا اطراف چشم شما باقی مانده است می تواند دلیل عفونت چشم باشد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  یک لایه متراکم از سایه چشم می تواند باعث سنگین به نظر رسیدن و وزن شما شود. ... کمی سایه روی درپوش های آماده می شود ، بنابراین شما می توانید رنگ خود را بدون اضافه کردن سنگینی به چشمان خود داشته باشید

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  بنابراین به عنوان یک قاعده کلی ، شما باید هر سه ماه ریمل مژه و خط چشم و سایه چشم هر شش تا 12 ماه و رژ لب را هر یک و نیم سال تعویض کنید. در همین حال ، میانگین تاریخ انقضا برای پایه ، پودر و سایر آرایش صورت 12 ماه است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  هرگز کانسیلر یا فونداسیون را روی پلک های خود به عنوان پایه قرار ندهید ، این باعث چروک شدن آرایش چشم شما می شود. اگر می خواهید پوششی خالص داشته باشد و یک برس برای پوشاندن متوسط تا کامل از انگشتان استفاده کنید. ... درپوش های آماده را برای هر نگاه چشمی با سایه مات پایه متناسب با سبک ترین قسمت صورت خود تهیه کنید

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  تا زمانی که شما یک ظاهر فوق العاده آرایش شده نمی خواهید ، این کاملا خوب است ، به علاوه به شما فرصتی برای تنفس می دهد! من اطمینان خواهم داد که شما از مراقبت از پوست و SPF استفاده می کنید (زیرا بعضی اوقات این ماده پایه ای است ، بنابراین با لخت ماندن پوست می توانید این محافظت را از دست بدهید).

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 20 رای


  وازلین به غیر از نقش مرهم لب و پاک کننده آرایش اضطراری ، به "چسباندن" بهتر پلک ها کمک می کند. همچنین رنگدانه موجود در محصول چشم شما را به ارمغان می آورد ، که در واقع همان چیزی است که پرایمر چشم نوید می دهد. ... تقریباً مانند وازلین عمل می کند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  زیر چشم. پرایمر سایه چشم هنگامی که در زیر چشم استفاده می شود می تواند دو هدف داشته باشد: می تواند از چروکیده شدن پوست شما جلوگیری کرده و ماندگاری آن را بیشتر کند. از آنجا که فناوری پشت پرایمرهای چشم از چروک شدن سایه های چشم شما جلوگیری می کند ، همین اصل در مورد پوست زیر چشم شما نیز وجود دارد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  بنابراین اگر رنگ پوست روشنی دارید و یا نمی خواهید از پایه استفاده کنید ، مطمئناً نیازی به پوشیدن آن نیست. شما فقط می توانید آرایش چشم ، رژگونه و رژ لب (یا هر ترکیبی از آن) را روی صورت تمیز و مرطوب قرار دهید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  سایه چشم ماده آرایشی است که روی پلک ها و زیر چشم ها استفاده می شود. این معمولاً برای برجسته یا جذابتر نشان دادن چشم فرد استفاده کننده استفاده می شود. سایه چشم می تواند به چشمها عمق و ابعاد ببخشد ، رنگ چشم فرد را تکمیل کند ، بزرگتر به نظر برسد یا به سادگی توجه را به چشم جلب کند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رنگ تغییر کرده است. اگر متوجه شده اید که آرایش شما به رنگ دیگری اکسیده شده است (و دوباره بر نمی گردد) ، وقت آن است که آن را پرتاب کنید. طبق AllWomensTalk.com ، تغییر رنگ نشانه مشخصی است که آرایش شما منقضی شده و حتی رشد باکتریایی را تجربه کرده است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  پس از پایه گذاری چه مواردی را اعمال می کنم؟ بعد از پایه زدن ، حتما جوش ها و جوش های آکنه (در صورت وجود) را با کانسیلر بپوشانید و زیر چشم خود را پنهان کنید. بعد از استفاده از تمام محصولات مایع ، فونداسیون پودر شل یا جمع و جور را روی مناطقی که تمایل به چرب شدن دارند بمالید

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر می خواهید استخوان ابروی فوقانی خود را به حداقل برسانید ، سایه های مات بچسبانید. سایه های براق و روشن باعث انعکاس نور و بزرگتر نشان دادن چیزها می شوند ، بنابراین اگر می خواهید توجه خود را از کاپوت دور کنید ، درخششی را روی بخشی از درپوش خود که واقعاً حرکت می کند نگه دارید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  ریمل ، سایه چشم و خط چشم: جراح زیبایی ، آدام جی شاینر ، MD می گوید از آنجا که زنان به طور طبیعی تنوع رنگ بیشتری در اطراف چشم های خود دارند ، آرایش چشم باعث افزایش آن می شود و باعث جذابیت بیشتر آنها می شود. همچنین می توانید از این مواد آرایشی برای افزایش اندازه چشم خود استفاده کنید تا جوانتر به نظر برسید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  خیلی راحت می توانید با سایه چشم از دریا بگذرانید. اما عبور از خط به قلمرو "بیش از حد" به معنی خطوط و چین و چروک های سخت تر ، و همچنین کاربرد ناهموار است ، که ترکیب شدن آن را دشوارتر می کند. همچنین احتمال بروز سایه را افزایش می دهد. همیشه با کمی محصول شروع کنید و به تدریج رنگ آن را افزایش دهید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کمبود خواب می تواند باعث کدر شدن و رنگ پریدگی پوست شما شود ، این امر باعث می شود تا بافت های تیره و رگ های خونی زیر پوست شما نمایان شوند. کمبود خواب همچنین می تواند باعث ایجاد مایعات در زیر چشم شما شود و باعث پف کردگی آنها شود. در نتیجه ، تیرگی هایی که می بینید ممکن است در واقع سایه هایی باشد که توسط پلک های پف کرده شما ایجاد شده است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  ظاهراً ژل نفتی به سایه چشم چسبندگی بیشتری می بخشد و به آن کمک می کند تا سرزنده تر به نظر برسد - و به دلیل بافت لغزنده طبیعی محصول ، درخشندگی ظریف و درخشانی نیز به آن می بخشد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  Tre توضیح می دهد: "چشمان کلاه دار هنگامی است که پوست اضافی شما از استخوان ابرو تا خط مژه جمع می شود." وی افزود: "افراد بیشتری از آنچه شما تصور می كنید دارای چادرپوش هستند ، خواه با آنها به دنیا آمده باشند یا در اثر پیری حاصل شده اند. ... این قسمت را از گوشه خارجی چشم اندكی مخلوط كنید تا چشم ها طولانی شود."

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  آرایش در واقع جذابیت شما را بیشتر می کند. دانشمندان دریافته اند که استفاده از رژ لب و سایه چشم باعث زیبایی بیشتر زنان می شود. همچنین نشان داده شد که لوازم آرایشی باعث می شود زنان مسن از سن واقعی خود جوانتر به نظر برسند ، در حالی که سایه چشم بیشتر از رژلب در جذابیت تأثیر دارد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  سبک زندگی 10 موردی که باید قبل از خواب روی صورت خود استفاده کنید تا پوستی بی عیب داشته باشید
  شیر خام. شیر خام می تواند معجزه هایی برای صورت شما ایجاد کند. ...
  ژل آلوئه ورا. همه ما می دانیم که آلوئه ورا فواید جادویی زیادی دارد. ...
  گلاب. ...
  آب سیب زمینی ...
  روغن نارگیل. ...
  عسل. ...
  چای سبز. ...
  آرد گرم

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کانسیلر سبز لکه های قرمز را لغو می کند ، کانسیلر بنفش لکه های زرد را به حداقل می رساند و کانسیلر نارنجی از حلقه های تیره آبی مراقبت می کند

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نارنجی: آبی را لغو می کند | از اصلاح کننده های نارنجی برای مقابله با رنگ آبی استفاده می شود. برای زیر چشم و پوست کبود نیز بهتر است. صورتی: BROWN را لغو می کند | این به استتار لکه های قهوه ای ، لکه های پیری ، لکه های آفتاب ، اسکار آکنه و موارد دیگر کمک می کند. مخصوصاً برای رنگهای روشن پوست مفید است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  برای اینکه چشم های خاکستری آبی تر به نظر برسند ...

  سوچما پیشنهاد می کند از سایه های چشم با رنگ نارنجی ، از جمله قهوه ای خنثی ، مسی ، هلو ، ماهی قزل آلا ، خربزه یا حتی نارنجی روشن استفاده کنید. این باعث می شود که رنگ های آبی در رنگ چشم خاکستری شما برجسته شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مصریان باستان
  اولین استفاده از محصولات آرایشی اولیه معمولاً به مصریان باستان برمی گردد. بسیاری از مقبره های مصر حاوی گلدان های آرایشی و کیت ها بودند. کلئوپاترا از رژ لب استفاده کرد که رنگ آن از سوسک های کارمین آسیاب شده بدست آمد ، در حالی که زنان دیگر از خاک رس مخلوط با آب برای رنگ آمیزی لب های خود استفاده کردند

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  در اوایل قرن XX آنتونی اورتون اولین پودر خود را برای آمریکایی های آفریقایی تبار با نام تجاری High Brown راه اندازی کرد. یکی از اولین پودرهای ارزان قیمت توسط هلنا روبینشتاین راه اندازی شد و در اوایل دهه چهل الیزابت آردن تولید پودر را به همراه سایر محصولات مراقبت و آرایش آغاز کرد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مراحل
  هرگونه آرایش قدیمی را پاک کنید. وقتی آرایش می کنید ، لازم است که با یک پالت تمیز شروع کنید. ...
  صورت خود را بشویید ، سپس با مرطوب کننده آن را دنبال کنید. ...
  صورت خود را پرایم کنید. ...
  یک زیرانداز بپوشید. ...
  کانسیلر خود را بزنید. ...
  پایه و کانسیلر خود را تنظیم کنید. ...
  یک هایلایتر بزنید. ...
  عمق را با کانتورینگ اضافه کنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  گزینه های طبیعی شامل ترکیبی از روغن زیتون و روغن کرچک ، تمیز کردن با عسل و دستمال مرطوب خانگی است. مخلوطی از روغن نارگیل ، فندق جادوگر و روغن کرچک در از بین بردن آرایش طولانی مدت موثر است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  برای روشن شدن چشم های آبی ، سایه های گرم و رنگ های نارنجی مکمل ، مانند مسی ، مرجانی و برنز را انتخاب کنید. برای تشدید رنگ چشمهای آبی ، رنگهای متناسب با رنگهای خنک مانند آبی ، فیروزه ای و خاکستری / نقره ای را انتخاب کنید. برای یک سایه چشم طبیعی و دوست داشتنی ، یک قهوه ای مات نرم و متناسب با رنگ چهره خود انتخاب کنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نقره احتمالاً بهترین شرط بندی شما خواهد بود! من یک هنرمند بزرگ هستم و شما نمی دانید که بنفش روشن با خاکستری چقدر عالی به نظر می رسد! بنفش روشن بسیار زیبا است اما روشن و جالب توجه نیست. شما خیلی روشن می خواهید زیرا نقره ای رنگ ملایم است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  یک سایه مات و گرم مایل به شستشو (روی قهوه ای روی پوست تیره استفاده کنید) روی درب ها تا چین ها را بشویید. درب های بالایی خود را با مداد سیاه بچرخانید (اگر منصف هستید ، قهوه ای یا سرمه ای را امتحان کنید) ، کمی ضخیم شوید. با یک برس سایه کوچک ، سایه چشم براق و به همان رنگ را روی آستر دنبال کنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  او می گوید ، "سایه چشم گرم مانند مس ، برنز و طلا می تواند ابعادی را در چشم های قهوه ای ایجاد کند و بسیار مکمل آن باشد." اگرچه طلا رنگی بی رنگ به نظر می رسد ، سایه های براق و ملایم مانند سایه چشم SPACE CASE COSMETICS در پایه طلایی می تواند یک انتخاب مناسب برای لباس های روزمره باشد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رنگ پوست روشن

  با داشتن پوستی روشن ، وقتی صحبت از گزینه های سایه چشم می شود ، می تواند سخت باشد. غرغره: رنگ های گرم و خاکی مانند طلایی و برنز همیشه متناسب با رنگ های روشن پوست است ، همچنین رنگهای مایل به قرمز ، رزگلد و شامپاین. سایه های نرمتر آلو و سبز را می توان در پایان های براق نیز استفاده کرد ، زیرا آنها هنوز منطقه را روشن می کنند. J

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  سایه های مات را انتخاب کنید

  همانطور که سایه های براق و سایه چشم براق و سرگرم کننده و زیبا می تواند ، شما می خواهید واضح باشید. برای اینکه در سمت امن باشید ، از سایه های مات مات استفاده کنید که بدون نگرانی از تأکید بر چین و چروک ، رنگ آن را به درب می دهد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  صورت ترکیبی مرد نشان می دهد که چشمهای بیضی شکل و چشمهای آبی در مردان جذاب ترین هستند. آبی دومین رنگ چشم رایج است ، اما هنوز هم بسیار نادر از قهوه ای است. بیضی نیز یکی از شش شکل چشمی رایج نیست. در عوض ، بیشتر ترکیبی از گرد و بادام است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  .