۲۵۳ محصول

تخفیف سوهان Discount nail-file


سوالات متداول:

سوالات مهم درباره تخفیف محصولات سوهان و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

اگر تا به حال ازسوهان ناخن استفاده کرده اید ، می دانید که روی ناخن های شما کمی خشن است. این به این دلیل است که بافت فوق العاده ریز مقوا یا پلاستیک می تواند لبه های ناخن شما را خرد کرده ، پاره کرده و آنها را پاره کند-حتی اگر صاف به نظر برسند-که بعداً آنها را مستعد پوسته پوسته شدن و ترک خوردن می کند.

سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  فایل های فلزی به سادگی ساینده و سفت هستند - پارگی یا آسیب رساندن به ناخن ها با یک فایل فلزی بسیار آسان است. ممکن است یکی از کم هیجان انگیزترین قسمت های مانیکور باشد ، اما صاف کردن و صاف کردن ناخن ها برای ناخن های سالم و مانیکور زیبا بسیار مهم است .

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  ناخن گیرهای شما هر چقدر هم نو و تیز باشند ، اما همچنان برای الیاف ناخن شما شبیه ماکتیس خارش دار هستند. آنها باعث ایجاد ترک ، شکاف و پارگی در ناخن های شما می شوند که عملاً نامرئی هستند ، اما می توانند منجر به لایه برداری ، ترک خوردن و شکستن شوند. هرگز نباید از ناخن گیر به عنوان بخشی از برنامه روزانه ناخن خود استفاده کنید.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  سوهان تنها چیزی است که باید برای فرم دادن به ناخن های خود استفاده کنید . اگر آنها را برش دهید ، این خطر را دارید که طول بیش از حد را کوتاه کنید و فضای کمی برای تنظیم دقیق شکل بگذارید. همیشه ناخن های خود را در یک جهت از خارج شروع کرده و راه خود را دور بزنید.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  این می تواند یک تخته سنگ مرمر کلاسیک باشد ، اگرچه غلاف های شیشه ای اغلب توصیه می شوند زیرا روی ناخن ها ملایم هستند و تمیز کردن آنها راحت تر است. ناخن ها باید تمیز شوند تا از انتشار باکتری جلوگیری شود. روغن ناخن و روغن کوتیکول. اینها می توانند به ترمیم ناخن های آسیب دیده و جلوگیری از شکستگی در آینده کمک کنند.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 20 رای


  برای کشیدن ناخن اکریلیک ، فایلهای درشت ( 80-100 ریز ) بهترین هستند. ... فایلهای ریز (240-600 grit) برای از بین بردن برجستگی های کوچک ، برجستگی یا تغییر رنگ و برای فرم دهی لبه آزاد ناخن های طبیعی بهترین هستند. از فایلهای فوق العاده ظریف (600-2400 ریز) برای ساییدن و درخشش انواع ناخن ها استفاده می شود.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  تعداد دفعات فایل زدن شما بستگی به سرعت رشد ناخن ها و شکل دلخواه شما دارد. اگر ناخن های کوتاه دوست دارید ، هفته ای یک بار کافی است ، در حالی که ناخن های بلند ممکن است چند بار در هفته به شکل سریع نیاز داشته باشند.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  این بدان معناست که شن و ماسه روی سطح فایل می تواند درشت یا ریز باشد. قسمت درشت تر باید در ابتدا مورد استفاده قرار گیرد ، در حالی که قسمت نازک تر باید برای شکل دادن به ناخن ها و برای لمس های نهایی استفاده شود .

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  سوهان ناخن ابزاری است که به آرامی لبه های ناخن را خرد کرده و شکل می دهد. آنها اغلب در مانیکور و پدیکور پس از کوتاه شدن ناخن با استفاده از ناخن گیر مناسب استفاده می شوند.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  هر تکنسین ناخن می تواند طیف وسیعی از خدمات ناخن را فقط با چهار سوهان اصلی ناخن انجام دهد: یک سوهان درشت (حدود 100 ریز ) برای شکل دادن به اکریلیک و کوتاه کردن طول یا سطح آن. یک فایل متوسط ​​(180-220 شن) برای صاف کردن ناخن های مصنوعی و شکل دادن به ناخن های مصنوعی و طبیعی ؛ یک فایل خوب (400-600 ریگ)

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  .