۵۶ محصول

پرطرفدارترین قلم موی ناخن popular nail-brush

قلم موی ناخن 

طراحی ناخن یکی از محبوب ترین کارهاییست که بانوان به آن علاقه دارند. آنها همیشه به دنبال ناخن هایی تمیز، یک دست و زیبا هستند و از طراحی بر روی سطح ناخن خود بسیار لذت میبرند. تقریبا اکثر بانوان با اینکه به طراحی ناخن و کشیدن نقش و نگار علاقه دارند اما مهارتی در انجام اینکار ندارند. آنها میتوانند با مراجعه به آرایشگاه به علاقه خود برسند.

طراحی ناخن کار تقریبا  سخت و دشواریست.  یکی از لوازمی که در طراحی ناخن برای خانوم ها مورده نیاز است قلم های موی ناخن میباشد که در فروشگاه های لوازم آرایشی به فروش میرسد. همچنین اگر توجه کرده باشید قیمت قلم های ناخن بسیار مناسب و به صرفه است و کسانی که مهارت در انجام طراحی روی سطح ناخن ندارند میتوانند با خرید با مراجعه به آرایشگاه ها به طرح مد نظر خود برسند.

اما اگر خانم ها خودشان بتوانند روی سطح ناخن خود طراحی های مد نظر خود را به ارمغان بیاورند میتوانند با خرید قلم موی (brush) مد نظر خود از طرح های ناخن خود لذت ببرند.

اصولا افرادی که سر رشته و مهارتی در کشیدن نقاشی و انجام کار های گرافیکی دارند انجام چنین کارهایی برایشان لذت بخش است زیرا طراحی برای ناخن مانند نقاشی کردن بر روی کاغذ است با این تفاوت که طراحی بر روی ناخن کمی دقت بیشتری نیاز دارد.

خرید قلم موی ناخن 

پیشنهاد ما به بانوان خرید از فروشگاه آنلاین کافه خرید میباشد. با خرید از این فروشگاه شما میتوانید بهترین براش ها و قم موی ناخن را خریداری کرده و از طراحی با قلم موی خود لذت ببرید.

این مجموعه به شما کمک میکند تا هر چیزی در رابطه با ناخن میخواهید پیدا کنید و با راهنمایی های کاملی که این فروشگاه ارائه کرده به راحتی به محصول مده نظر خود برسید.

انواع مانیکور

 • قلم طراحی سر گرد (Round brush)
 • قلم طراحی سوزنی (Striper/liner brush)
 • قلم طراحی باد بزنی ناخن(Fan brush)
 • قلم نوک تیز(Pointed brush)

توضیحاتی مختصر راجع به انواع قلم موی ناخن 

 • قلم موی طراحی سر گرد (Round brush): این نو ع قلم موی سر گرد اصولا در شکل و طرح هایی بزرگ به کار میروند و بهتر است در نقش های ریز و کوچک استفاده نشود زیرا باعث خرابی طراحی شما میشود. همچنین در میان تمامی قلم موی ناخن این نوع بسیار رایج و پرطرفدار است. به کسانی که تازه کار هستند پیشنهاد میشود از قلم موی سرگرد استفاده کنند تا کار طراحی در ابتدا برایشان آسان شود.
 • قلم موی طراحی سوزنی (Striper/liner brush): اکثرا بانوان با مشکل لرزش دست مواجه هستند به همین دلیل در طراحی ناخن بسیار مشکل دارند. *برای آنها همیشه این سوال موجود است که در طراحی ناخن چه کنیم که لرزش دستمان باعث خرابی طراحیمان نشود؟ با ورود قلم موی سوزنی در قسمت آرایش ناخن لرزش دست را به حداکثر میرساند  به همین دلیل است که این قلم موی  بسیار مورده توجه قرار گرفته است و طرفداران بسیاری به خود جذب کرد. همچنین آنهایی که میخواهند طراحی با نقش های ریز را  بر روی ناخن خود طراحی کنند پیشنهاد ما استفاده از قلم موی سوزنی میباشد.
 • قلم طراحی موی باد بزنی ناخن(Fan brush): یکی از علایقی که در میان بانوان امروزه رواج پیدا کرده است سایه زدن بر روی سطح ناخن میباشد. قلم موی باد بزنی یک ابزار کمکی بسیار عالی برای انجام سایه زنی میباشد.
 • قلم طراحی موی نوک تیز (Pointed brush): اصولا افرادی که در کشیدن اشکال مشکل دارند به خصوص اشکالی مثل گلبرگ و یا شکل هایی چون اشک، قلم موی نوک تیز به شما کمک میکند به طرح مد نظر خود برسید.

انواع برندهای قلم موی ناخن 

 • قلم موی ناخن نوباراکس
 • قلم موی ناخن لورنزو
 • قلم موی ناخن او پی آی 
 • قلم موی ناخن آی ان ام

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره پرطرفدارترین محصولات قلم موی ناخن و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

برای اینکه ناخن هایی منظم و تمیز داشته باشید میتوانید از برس ناخن استفاده کنید. همچنین برای تمیز کردن و شستشو زیر ناخن ها که مکان تجمع میکروب ها میباشند به شما پیشنهاد میشود از برس ناخن استفاده کنید. 

سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  بدیهی است که برس‌های ناخن باید در سایزهای کوچک باشند زیرا ناخن بسیار کوچک است. به همین دلیل است که برس رنگ انتخاب خوبی برای جایگزین کردن برس های ناخن نمی باشد.

   

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  هر کسی می تواند آن را انجام دهد! برای انجام این کار نیازی نیست متخصص باشید! ابتدا ناخن را با پاک کنید میتوانید ناخن هاتان را با گاز و پاک کننده ناخن تمیز کنید ، سپس ناخن را سوهان زده و درخشش ناخن را با بافر ناخن از بین ببرید.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  برس های ناخن ، برس های کوچک و دستی هستند که شباهت بسیاری به مسواک دارند. برخی افراد از آنها برای به دست آوردن نواحی صعب العبور زیر ناخن هنگام شستن دست ها استفاده می کنند.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  بین شش تا هشت هفته

  برس ناخن های اکریلیک به دلایل زیادی محبوب هستند. همچنین ماندگاری آنها بیشتر از لاک معمولی میباشد. اگر از اکریلیک خود مراقبت می کنید ، باید بین شش تا هشت هفته دوام بیاورد.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  اگر خط چشم مایع دارید که قدیمی شده است و می خواهید آن را دور بیاندازید می‌توانید آن را جایگزین برس ناخن اکریلیک کنید. ساختار این خط چشم ها مانند برس های ناخن اکریلیک معمولی می باشد.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 30 رای


  هنگامی که برای اولین بار تمرین اکریلیک را شروع می کنید ، معمولاً از یک برس کوچکتر استفاده می کنید که می تواند اندازه 6 یا 8 باشد. این برس ها برای شروع عالی هستند زیرا به طور موثر یک مهره کوچکتر از اکریلیک (پودر با مایع) را بلند می کنند و به شما این امکان را می دهد تا با تکنیک های کاربردی خود در 3 منطقه تسلط پیدا کنید.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  تکنسین های ناخن مثلاً از اندازه 6 شروع می کنند ، به تدریج به اندازه 8 حرکت میکنند، سپس به اندازه 12 و در نهایت به اندازه 14 و یا بزرگتر حرکت می کنند و مهارت ها و اعتماد به نفس خود را افزایش می دهند.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


   برس های ناخن در 15 قطعه مختلف جالب ارائه می شوند و هر مجموعه را می توان به 7 قسمت بیشتر تقسیم کرد. بسته به کاری که دوست دارید انجام دهید ، می توانید این برس ها را به صورت جداگانه خریداری کنید.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  این برس ها می توانند از انواع مختلف مو (مصنوعی یا طبیعی) ساخته شوند و در اندازه های مختلفی وجود داشته باشند (محبوب ترین آنها بین 4 تا 8 میلی متر عرض دارند).

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  .