۲۳۲ محصول

تخفیف لایه بردار پوست Discount peeling-skin

خرید لایه بردار پوست

امروزه یکی از نکاتی که در زیبایی نقش دارد، پوستی صاف و شفاف است. برای داشتن پوستی صاف و شفاف مراقبت های زیادی باید از پوست خود انجام دهید. شاید در هنگام روز وقتی چهره خود را در آینه نگا می کنید متوجه می شوید که پوستتان آن طراوت و شادابی گذشته را ندارد به همین دلیل شما نیاز به لایه برداری دارید. یکی از روش های لایه برداری استفاده از لایه بردار پوست است؛ لایه بردار پوست باعث بازسازی شفافیت پوست شما می شود و به علاوه سلول های مرده پوست صورت شما را از بین می برد، از منافذ پوست شما آلودگی هایی را که نفوذ کرده است را بیرون می کشد. 

اگر با انواع لایه بردار های پوست آشنایی ندارید و به دنبال بهترین لایه بردار های پوست هستید؛ به فروشگاه اینترنتی کافه خرید سر بزنید. زیرا کافه خرید با ارائه برندهای مختلف ایرانی و یا خارجی و همچنین معرفی بهترین لایه بردار های پوست با نازل ترین قیمت ها، به شما در خرید محصول لایه بردار پوست مطمئن و با کیفیت کمک می کند و شما می توانید با خیالی آسوده لایه بردار پوست مورد نظر خودرا انتخاب و خریداری کنید.

بهترین لایه بردار های پوست کدام است

خوب است بدانید که لایه برداری پوست به روندی گفته می شود که با انجام آن سلول های مرده پوست از سطح آن جدا می شوند.  لایه بردار پوست تاثیر زیادی در درخشندگی دارد و همچنین باعث می شود محصولات مراقبت از پوست تاثیر بیشتری داشته باشند، زیرا با استفاده از لایه بردار پوست سلول های مرده از بن می روند که همین امر موجب جذب بیشتر محصولات مراقبتی به پوست می شود.

استفاده منظم از لایه بردار پوست می تواند از بسته شدن منافذ پوست و بوجود آمدن آکنه و جوش جلوگیری کند؛ هممانطور که قبلا گفته ایم کلاژن یکی از بافت هایی است که در زیبایی پوست نقش دارد، لایه برداری پوست به صورت مدام باعث افزایش کلاژن ها شود. 

انواع لایه بردار پوست

 • اسکراب لایه بردار پوست: از جمله محصولات پر طرفدار برای پاکسازی پوست اسکراب لایه بردار پوست می باشد. اسکراب لایه بردار پوست دارای دانه های قابل لمس و ریزی است که برای از بین بردن آلودگی های پوستی و به شما پوستی با طروات و شادابی به شما می دهد.
 • ژل لایه بردار پوست: این ژل های لایه بردار همانند دیگر محصولاتی از این قبیل، سم زدایی پوست و آنتی باکتریال که خواص ژل لایه بردار پوست است باعث لطبف و شفاف شدن پوست شما می شود.
 • کرم لایه بردار پوست: این کرم های لایه بردار پوست به رفع چین و چروک پوست کمک می کند. کرم لایه بردار پوست همچنین در از بین بردن جای جوش و لکه ها موثر است.

انواع برندهای لایه بردار پوست

 • لایه بردار پوست مای
 • لایه بردار پوست تونایت
 • لایه بردار پوست بیوتی
 • لایه بردار پوست شون
 • لایه بردار پوست نئودروم
 • لایه بردار پوست درمالیفت
 • لایه بردار پوست فروتینی
 • لایه بردار پوست درمولب

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره تخفیف محصولات لایه بردار پوست و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

او می گوید: " پوست لایه بردار خود را جدا نکنید و از لایه برداری فعال اجتناب کنید ." "در عوض ، اجازه دهید بدن شما به تنهایی از بدن خارج شود. معمولاً هنگامی که سوختگی بهبود می یابد ، لایه برداری متوقف می شود - حدود هفت روز برای سوختگی های خفیف تا متوسط. "

مهدیه ساقی

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  باید بدانید که همه لایه برداری های شیمیایی خطرات و عدم قطعیت هایی را به همراه دارند. لایه برداری شیمیایی معمولاً یک روش بسیار ایمن است وقتی توسط یک جراح پلاستیک مجرب و دارای مجوز انجام می شود. در حالی که بسیار نادر است ، عفونت یا زخم خطرات ناشی از درمان های لایه برداری شیمیایی است.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  اگرچه ممکن است لایه برداری بی ضرر به نظر برسد ، اما در واقع می تواند به پوست شما آسیب برساند و آن را در برابر عفونت آسیب پذیرتر کند. به خاطر داشته باشید که دلیل لایه برداری پوست شما این است که در اثر نور ماوراء بنفش به شدت آسیب دیده است.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  لایه برداری روش بدن برای ترمیم سلول های آسیب دیده است. لایه برداری پوست بی ضرر است و به روند بهبودی کمک می کند ، اما می تواند خارش دار و ناراحت کننده باشد. لایه برداری پوست یک مشکل شایع پس از آفتاب سوختگی است.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  لایه برداری بدن نه تنها برای سفید کردن پوست بلکه برای جایگزینی سلول های مرده پوست با سلول های تازه تر نیز مفید است. همچنین می تواند پوست صاف و درخشان تری را ارائه دهد زیرا از شر آلودگی های مرتبط با سلول های مرده پوست حذف شده خلاص می شود.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  شیمیایی لایه برداری شیمیایی به صورت کنترل شده به پوست آسیب می رساند و زخم سطحی ایجاد می کند. ... از آنجا که اکثر لایه برداری پوست به پوست آسیب می رساند ، دوره بهبودی لازم است. مانند هر عمل جراحی ، خطرات دیگری نیز وجود دارد که شامل زخم ، عفونت و تغییر رنگ نامطلوب است.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  وقتی پوست خود را با برداشتن لایه های زیاد از طریق لایه برداری نازک می کنید ، به احتمال زیاد پوست شما بطور قابل توجهی خشک و کم آب می شود. این به این دلیل است که سد معیوب دیگر قادر به حفظ رطوبت در پوست نیست .

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


   

  لایه برداری پوست می تواند به عنوان واکنش به تعدادی از فرآیندهای التهابی پوست یا آسیب به پوست رخ دهد . آفتاب سوختگی یک مثال کلاسیک است ، اما سایر شرایطی که می تواند باعث لایه برداری پوست شود شامل انواع مختلف درماتیت ، اگزما و برخی عفونت ها است. سوختگی با هر درجه شدید می تواند منجر به لایه برداری پوست شود.

  مهدیه ساقی

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  بیش از حد کم یا بیش از حد برخی از ویتامین ها ممکن است باعث کندن پوست شما شود. پلاگرا وضعیتی است که ناشی از کمبود ویتامین B-3 (نیاسین) در رژیم غذایی است.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  لایه برداری برای پوست های خشک یا پوسته پوسته مهم است. از لایه برداری مکانیکی روی پوست خشک خودداری کنید ، زیرا این فرآیند در حال خشک شدن است و می تواند منجر به ریزگردها شود. ... اسید گلیکولیک به حذف سلول های مرده نشسته در سطح پوست کمک می کند و گردش سالم پوست را تشویق می کند.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  .