۹۵ محصول

ماست Buy yogurt


سوالات متداول:

سوالات مهم درباره محصولات ماست و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

انواع کرم پودر به صورت کاسه ای، پالتی، پمپی و تیوپی ساخته میشود. همچنین، موس صورت از انواع کرم پودر محصوب میشود که وزنی سبک و ظاهری شبیه کرم پودر و پنکیک دارد.

 • کرم پودر برای پوست خشک: پوست خشک تحریک پذیری بالایی دارد و با توجه با کمبود چربی، تیره به نظر می‌رسد. پیشنهاد میشود اگر پوست خشک دارید از کرم پودرهای مایع با پایه روغنی استفاده کنید.
 • کرم پودر برای پوست چرب: پوست های چرب دارای منافذ زیادی بوده همچنین براق به نظر می‌ رسد. انتخاب کرم پودر نامناسب برای افراد با پوست چرب  باعث زیاد شدن چربی و جوش در لایه رویی پوست می‌ شود. اگر پوست چرب دارید به راحتی میتوانید از کرم پودر های جامد یا مایع استفاده کنید.
 • کرم پودر برای پوست معمولی: ایده آل ترین نوع پوست برای آرایش نوع معمولی است به این معنی که میزان چربی و آب در پوست های معمولی متعادل است، اگر پوست شما معمولی و متعادل است متوانیید به راحتی از هر نوع کرم پودری استفاده نمایید.
 • کرم پودر برای پوست مختلط: در پوست مختلط بخش T صورت (پیشانی،بینی و چانه) چرب است.  اگر پوست مختلط دارید باید با توجه به فصل از دو کرم پودر مختلف برای فصل های گرم و سرد استفاده کنند. برای این منظور کرم مرطوب با پایه آب بهترین انتخاب برای شماست.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 14 رای


  شیر (یا ماست) مواد پاک کننده عالی آرایش را ایجاد می کند. فقط یک پنبه را اشباع کنید و آن را روی پوست بمالید تا به آرامی و به طور موثر لک ترین آرایش را از بین ببرید. (و بله ، شیر کامل در اینجا بهتر است.)

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مداد را در کنار بینی خود قرار دهید و آن را با زاویه نسبت به گوشه داخلی چشم خود نگه دارید. مداد نباید بالای ناحیه چشم باشد. جایی که لبه مداد به خط ابرو می خورد - این آغاز ابرو شماست و باید نقطه شروع شما باشد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر رنگ موی پایه خوبی دارید و نمی خواهید زیاد با طبیعت خراب شوید ، هایلایت بهترین گزینه شماست. نکات برجسته به سادگی با افزودن رگه هایی که یک یا دو سایه روشن تر از رنگ طبیعی شما هستند ، آن را تقویت می کنند. اگر می خواهید یک مدل موی ساده و با لایه های بسیار کم را ادویه کنید ، هایلایت گزینه بسیار خوبی است

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  .