۱,۰۸۲ محصول

تخفیف مداد چشم Discount eye-pencil

خرید مداد چشم

در خرید مداد چشم بسیار توجه داشته باشید. بانوانی که در کشیدن خط چشم مهارت زیادی ندارند بهترین راه کمک گرفتن از مداد چشم میباشد. زیرا استفاده از مداد چشم، صرفا مداد چشم روغنی کار را برای خانم ها آسان کرده و بانوان دیگر از این قبیل مشکلات ندارند. برای خرید مداد چشم مد نظرتان حتما به فروشگاه آنلاین کافه خرید مراجعه کنید. کافه خرید مدادچشم هایی  با تنوع رنگی بسیار بالا با کیفیت و برند های عالی از جمله فلورمار، یورن، دوسه و..... به شما ارائه میکند. این فروشگاه با ارائه توضیحاتی کامل، شما را جهت خرید محصولات مد نظرتان راهنمایی کرده تا بانوان نهایت رضایت را از خرید خود داشته باشند.

بهترین مداد چشم ها کدام است؟

اکثرا بیشتر بانوان فکر میکنند نباید در خرید مداد چشم توجه خاصی داشته باشند اما باید بدانند که این طرز تفکر بسیار اشتباه است. مدادچشم به دلیل اینکه مستقیما با چشم در تماس میباشد بسیار مهم است که به تمامی مشخصات آن از جمله تاریخ انقضا، برندو کیفیت آن دقت نمود. مداد چشم رنگ های بسیار متنوعی دارد اما اصولا رنگ هایی که بیشتر خانم ها مصرف میکنند مداد چشم با رنگ های مشکی و سفید میباشد. اگر شما  قادر به کشیدن خط چشم نیستید میتوانید با خریداری مداد چشم روغنی با بافتی نرم کار خود را آسان تر کنید . کشیدن مداد چشم با رنگ مشکی  باعث درشتی چشمان بانوان میشود و جذابیت بسیار بالایی به چشمان آنها میدهد. یکی از امتیازاتی که مداد چشم برای کاربران دارد این است که اگر بانوان چشمانی بسیار حساس دارند میتوانند با خریداری مداد چشم ضد حساسیت یا گیاهی با برندهای معتبر دیگر مشکلی از این قبیل نداشته باشند.

انواع مداد چشم

 • مداد چشم رنگی
 • خط چشم ژله ای
 • مداد چشم ماژیکی

توضیحات مداد چشم

 • مداد چشم رنگی: در قدیم به دلیل موجود نبودن مداد چشم با رنگ های متنوع بیشترین استفاده از مداد چشم با رنگ مشکی بود. اما امروزه به دلیل افزایش تنوع در رنگ های مدادچشم بانوان جذب رنگ های منتوع دیگر شده اند و کاربرد رنگ مشکی بسیار کم شده است و بیشتر در اماکن رسمی و اداری از این رنگ استفاده می شود و اینکه مداد های چشم بارنگ های متنوع بیشتر مناسب مهمانی ها و مجالس بزرگ میباشد. باید به این توجه داشته باشید که استفاده از مداد چشم رنگی اصول خود را دارد. اولین اصل آن این است که به رنگ مداد چشم خود دقت بسیاری داشته باشید زیرا همانگونه که مداد چشم رنگی باعث افزایش زیبایی و جذابیت چشم میشود با انتخاب نادرست رنگ مداد چشم این موضوع بالعکس عمل میکند و به چشمان شما جذابیت و زیبایی خاصی نمیدهد. بعد از انتخاب رنگ مناسب مداد چشم باید به مدل خط چشم خود دقت داشته باشید. اگر کشیدن خط چشم برایتان مشکل است میتوانید تکه ای چسب یا کاغذ در زیر چشمتان قرار دهید و خط چشمی زیبا برای خود طراحی کنید.
 • مدادچشم ژله ای: امروزه مداد چشم ژله ای با قدرت در بازار و صنعت آرایش راه پیدا کرده و طرفداران زیادی برای خود جذب کرده است. مداد چشم ژله ای ویژگی های بسیاری دارد که باعث جذب بانوان شده است یکی از این ویژگی ماندگاری بالای این مداد چشم میباشد به طوری که اگر از آن استفاده نمایید 8 الی 9 ساعت ماندگاری آن را می بینید. همچنین یکی از نگرانی ها و مشکلات بانوان این است که زمانی که از مداد چشم استفاده میکنند مدام نگران این هستند که زیر چشمانشان تیره شده است اما با مداد چشم ژله ای این مشکل حل شده است و با نوان میتوانند با خیالی راحت از مداد چشم ژله ای در داخل چشم و بین مژه هایشان استفاده نموده و دیگر نگرانی راجبه این موضوع نداشته باشند.

انواع برندهای صنعت آرایشی مداد چشم

 • مداد چشم فلورمار
 • مداد چشم کاپرا نیو
 • مداد چشم مای
 • مداد چشم آرکانسیل
 • مداد چشم دوسه
 • مداد چشم نوت
 • مداد چشم دونادیا
 • مداد چشم کالیستا

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره تخفیف محصولات مداد چشم و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

شما همیشه می توانید ابروها را با استفاده از خط چشم / مداد ابرو خط بزنید و تعریف کنید ، سپس با استفاده از سایه چشم یا ریمل مژه و ابرو آنها را پر کنید ، یا کانسیلر یا مداد خط چشم سفید را زیر ابروهای خود بزنید. فقط روشی را انتخاب کنید که برای ابروهای شما مناسب باشد.

مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 40 رای


  خط چشم بال دار ظاهری سرگرم کننده و گاه به گاه است که می توانید در مدرسه ، محل کار یا شب بیرون از خانه بپوشید. کشیدن روی بال با مداد آسان است ، زیرا خط چشم مداد به شما امکان کنترل بسیار زیادی می دهد. ... از انگشتان و مداد خود برای ایجاد بال استفاده کنید. هرگونه لکه یا لکه را می توان با نکات q یا کانسیلر پاک کرد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 40 رای


  روی خط آب استفاده کنید - خط چشم مدادی بهترین گزینه برای آستر خط آب است. هنگام استفاده از مایع روی خط آب ، دشوار است که آستر را در چشم خود قرار ندهید و این یک دستورالعمل برای فاجعه است. راحت - خط چشم مدادی را انتخاب کنید که جمع شود و نیازی به تراشیدن نداشته باشد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 40 رای


  آرایش چشم اسموکی ، همانطور که از نامش پیداست ، شامل سایه چشم و خط چشم است که با سایه روشن تر ترکیب شده و جلوه ای " اسموکی " ایجاد می کند. ... امروزه ، چشمهای دودی با یک سایه چشم سبک فلزی یا براق در گوشه داخلی چشم برجسته می شوند .

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 50 رای


  از خط مداد برای یک خط فوق العاده نازک یا بیشتر از قسمت مداد برای یک خط ضخیم تر استفاده کنید. هنگامی که تمام خطوط را به هم متصل کردید ، یک خط صاف ایجاد کرد ، مداد را به گوشه داخلی چشم منتقل کنید و از همان روش برای پر کردن آستر از خط مژه داخلی به مرکز استفاده کنید

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 40 رای


  با یک خط کوچک - شروع کنید
  پوست را در گوشه خارجی آن محکم بکشید.
  به آرامی با خط چشم یک خط تیره بکشید ، از گوشه داخلی شروع کنید و راه خود را ادامه دهید.
  در نیمه راه خط ، مداد خود را زاویه دهید تا اکنون با کناره آن نقاشی کنید. ...
  نقاط را بهم متصل کنید - یا در این حالت خط تیره باشد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 40 رای


  این ماده بیشتر به رنگ مشکی برای خطوط چشم استفاده می شود. به صورت مداد ، پودر فشرده یا پودر شل وجود دارد. لک شدن این نوع خط چشم آسان است. خط چشم ژل که یک نرم کننده ژل نرمتر است و به راحتی با برس خط چشم قابل استفاده است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 40 رای


  این ماده بیشتر به رنگ مشکی برای خطوط چشم استفاده می شود. به صورت مداد ، پودر فشرده یا پودر شل وجود دارد. لک شدن این نوع خط چشم آسان است. خط چشم ژل که یک نرم کننده ژل نرمتر است و به راحتی با برس خط چشم قابل استفاده است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 40 رای


  .