۹۶۲ محصول

مژه مصنوعی Buy lashes

خرید مژه مصنوعی

افرادی که مژه های کوتاهی دارند می توانند با خرید مژه مصنوعی چشمان خود را زیبا و گیرا کنند. در زمان خریداری مژه مصنوعی به چسب مژه توجه داشته باشیدتا مژه مصنوعی تان به صورت درست بر روی مژه هایتان قرار بگیرد.

بهترین مژه مصنوعی ها کدام است

مژه مصنوعی های زیادی در بازار وجود دارد، در انتخاب مژه مصنوعی برای چشم های خود باید آگاهی زیادی داشته و از برند های معروف استفاده کنید. کسانی که چشم های ریزی دارند باید مژه ای انتخاب کنند که زیاد جلب توجه نکند که مصنوعی بودن مژه ها مشخص نشود. 
مژه مصنوعی ها کلا ضد آب هستند، مژه های مصنوعی به صورت دستا ای یا تکی با چسب مخصوص گذاشته می شود. بیشتر کسانی که مژه های کم پشت دارند برای مهمانی یا مجالس مختلف استفاده می کنند. مژه مصنوعی منفعتی که دارد باعث زیبا شدن چشم می شود، و ضرر های بسیاری دارد از جمله زمانی که مژه را برمی‌داریم چسب مژه باعث کنده شدن مژه می شود. همچنین کسانی که حساسیت داشته باشند موجب التهاب چشم می شود.

انواع مژه مصنوعی

 • مژه مصنوعی سه بعدی
 • مژه مصنوعی دونه ای
 • مژه مصنوعی نواری

انواع برندهای مژه مصنوعی

 • مژه مصنوعی وینا آرایشی
 • مژه مصنوعی بیوتی
 • مژه مصنوعی تیک
 • مژه مصنوعی آر تی اس
 • مژه مصنوعی پرستیژ
 • مژه مصنوعی آرت دکو
 • مژه مصنوعی دان
 • مژه مصنوعی کاتریس

 


سوالات متداول:

سوالات مهم درباره محصولات مژه مصنوعی و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

استرس فیزیکی مالش یا کشیدن بیش از حد چشم و مژه می تواند باعث ریزش مژه شود. همچنین ، اگر از نظر احساسی استرس را تجربه می کنید ، می تواند باعث ریزش مو شود. به سطح استرس خود توجه کنید و سعی کنید از تماس بیش از حد با چشم خودداری کنید.

مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  پوشیدن مژه مصنوعی هر روز خوب است. ... اگر هر روز از مژه مصنوعی استفاده می کنید ، بهتر است که شبها با استفاده از مقداری سرم مژه یا حتی وازلین از مژه های خود مراقبت کنید. همیشه هنگام از بین بردن مژه های مصنوعی خود ملایم باشید زیرا هر گونه کشیدن مژه های خود را بیرون می آورد یا آسیب می زند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  Fracassi توضیح می دهد: «اگر مژه ها به صورت ایمن استفاده شوند ، صدمه ای نمی بینند.» هر مژه به صورت پیچیده و یک بار در بالای مژه های طبیعی شما قرار می گیرد ، بنابراین در اصل استفاده از آن بی عیب و نقص است. بسیاری از افراد در هنگام دریافت مژه ها در خواب می خوابند زیرا هنگام سرویس دهی چشم بسته است. "

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  آیا اگر از ریشه بیرون بیاید ، مژه ها دوباره رشد می کنند؟ آره. همانطور که گفته شد ، مژه های از دست رفته در چرخه رشد طبیعی و همچنین آنهایی که کشیده شده اند دوباره رشد می کنند. با این حال ، ممکن است مدتی طول بکشد تا دوباره تولید شوند ، معمولاً چند هفته تا چند ماه ، به ویژه هنگامی که با زور بیرون کشیده می شوند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مژه ها: کمترین رأی برای موفقیت وجود دارد؟ در میان انواع مختلف شواهد مو ، موهای سر و موهای شرمگاهی بیشترین توانایی را برای تولید DNA هسته ای یا mtDNA کافی برای تجزیه و تحلیل دارند. به دلیل اندازه کوچک ، مژه ها احتمالاً توسط بازرسان مدارک اثبات و تحلیلگران DNA نادیده گرفته می شوند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 16 رای


  وو خاطرنشان می کند که در بیست و سی سالگی ، مژه های بیشتری داریم ، بنابراین چشمانمان بزرگتر ، روشن تر و جذاب تر به نظر می رسند. با این حال ، با شروع کاهش سطح استروژن ، معمولاً هنگامی که در چهل سالگی هستیم ، مژه ها سبک و کوتاه می شوند - و این می تواند چشم ها را کوچکتر ، خسته و به خوبی پیرتر نشان دهد

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر به طور طبیعی مژه هایی ضخیم دارید ، این ظاهر برای شما عالی است. با این حال ، اگر مژه های طبیعی بسیار کمی دارید ، مژه های حجم دهنده انتخاب شما هستند. مژه های کلاسیک بیشتر شبیه ریمل مژه و ابرو هستند. قطر هر مژه ضخیم تر از مژه های حجم دار است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مژه ها به شما کمک می کنند تا پلک هایتان را برای محافظت از چشم در صورت بسته شدن ، تشخیص دهید. همراه با ابروها و پیشانی ، مژه ها به محافظت از چشم در برابر نور شدید خورشید نیز کمک می کنند. آنها جایگزین عینک آفتابی نیستند ، اما به فیلتر نور خورشید که در چشمان شما می تابد کمک می کنند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  دیستیکیازیس یا مژه های مضاعف یک بیماری نادر است که در آن شما دو ردیف مژه دارید. ردیف دوم ممکن است شامل یک ضربه شلاق ، چند تار مو یا یک ست کامل باشد. در مقایسه با مژه های معمولی ، مژه های اضافی معمولاً نازک ، کوتاه و سبک تر هستند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  پاسخ: آیا مژه ها بعد از بریدن رشد می کنند؟ بله ، مژه های شما در نهایت دوباره رشد می کنند. از آنجا که به فولیکول واقعی آسیب نرساندید ، مژه ها دوباره رشد می کنند اما مدتی طول می کشد

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  توصیه می شود قبل از استفاده از مژه های مصنوعی ، یک لایه ریمل نازک به مژه های طبیعی خود بزنید. این اجازه می دهد تا جعلی ها به راحتی به مژه های طبیعی شما بچسبند ، و یک ترکیب طبیعی و بی نظیر را ایجاد می کند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  FDA مژه های مصنوعی ، مژه های مژه و مواد چسبنده آنها را از محصولات آرایشی می داند و به همین ترتیب باید از نظر ایمنی و برچسب گذاری برای مواد آرایشی رعایت کنند. مژه مصنوعی و اکستنشن مژه برای نگه داشتن آن به چسب نیاز دارد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  این فقط مسئله "گرفتن و رها کردن" مژه نیست. ... مژه های حجمی پیوند محکم تری دارند ، بدین معنی که مژه های 3D + وجود دارد ، هر نوع کشش مژه در آن فن "سه بعدی" به هم متصل می شود و دور مژه طبیعی می پیچد. به همین دلیل است که به نظر می رسد مژه های حجمی بین پرشدگی ها بیشتر طول می کشند

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  پس چرا باید با مژه های مغناطیسی اذیت شد؟ خوب ، برای یک چیز ، آنها سازگار با محیط زیست هستند. بله واقعا. تا زمانی که از آنها مراقبت کنید ، مژه های مغناطیسی با کمترین دقت به مدت نامحدود دوام خواهند داشت ، بر خلاف مژه های تقلبی که از چسب استفاده می کنند ، اگر می خواهید دوباره آنها را بپوشید ، پس از هر بار استفاده باید به آرامی تمیز شوند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر تصمیم گرفتید که مایلید سوئیچ را از مژه های کلاسیک به حالت مژه تبدیل کنید ، این یک روند آسان است! ما می توانیم مجموعه های کلاسیک خود را به راحتی با مژه های پر حجم پر کنیم - این شامل جایگزینی هرگونه اکستنشن از دست رفته با فن های ولوم ، و پر کردن مژه ها از همان اولین پر کردن است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  آیا خوابیدن در مژه های مصنوعی مشکلی ندارد؟ اگرچه فاجعه بار نخواهد بود ، اما خواب مژه مصنوعی توصیه نمی شود. به گفته بسیاری از کارشناسان ، خوابیدن در دروغ می تواند مشکلات زیادی را در جاده ایجاد کند. یکی از دلایل اصلی این که خواب در دروغین فکر خوبی نیست به دلیل سنگینی مژه طبیعی است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  استفاده از ریمل برای کشیدن مژه برای پر کردن شکاف هایی که برخی از محل های اضافی مژه شما از بین رفته است می تواند مفید باشد. بنابراین ، بله ، شما می توانید ریمل مژه و ابرو بزنید اما از انواع ضد آب خودداری کنید و یک ریمل نازک و مناسب برای مژه انتخاب کنید که به راحتی قابل شستشو باشد تا آسیب آن به حداقل برسد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  در سراسر پادشاهی حیوانات ، انواع مژه ها را مشاهده می کنیم. ... انسان وقتی به آینه نگاه می کند ، معمولاً مژه هایی را می بیند که هم پلک بالا و هم پایین پلک خود را پوشانده است. گاهی مژه ها می ریزند ، اما انسان می تواند آنها را دوباره رشد دهد. مژه ها فقط به اندازه کافی ضخیم هستند که چیزهایی مانند ذرات ریز گرد و غبار را از کره چشم آنها دور نگه دارد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  مژه های تقلبی Ardell Demi Wispies مورد علاقه فرقه هستند زیرا مقرون به صرفه ، قابل استفاده مجدد هستند و به راحتی قابل استفاده و پاک شدن هستند. Ardell از سال 1971 به عنوان منبع اصلی مژه مصنوعی برای آرایشگران ، ویراستاران و متعصبان زیبایی به طور یکسان مورد استفاده قرار گرفته است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  در حالی که بریدن مژه ها هیچ ویژگی جادویی به آنها نمی دهد و به رشد آنها کمک نمی کند ، اما در نهایت دوباره رشد می کنند ، بنابراین نیازی به وحشت نیست. در ضمن ، برخی از توصیه های مربوط به رشد را به خوبی استفاده کنید تا از مژه های طولانی تر ، پر و شاداب لذت ببرید!

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  انواع مژه ها که باید بدانید
  مژه های مینک مژه های مینک شایع ترین در میان افراد مشهور است. ...
  مژه های مینک Faux. مژه های راسو مصنوعی شبیه مژه های مینک هستند ، فقط مصنوعی هستند. ...
  مژه های نرم مژه های سیمون از خز Sable (حیوان جنگلی موجود در روسیه و سیبری) ساخته می شود. ...
  مژه های ابریشمی.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  مژه های C curl برای مشتریان در نظر گرفته شده است که کمی مژه در مژه های طبیعی خود دارد و باعث ایجاد جلوه ای چشم باز می شود. C curl یکی از محبوب ترین فرها در سراسر جهان است. ... اگر برای مشتریانی که مژه های زاویه ای نزدیک به افقی دارند استفاده شود ، جلوه چشم عروسک خارق العاده ای را ایجاد می کند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مژه های کلاسیک یک کشش فردی به یک مژه طبیعی است. مژه های حجمی ، چندین کشش نازک تر هستند که به یک مژه طبیعی متصل می شوند. همه طرفداران دست ساز هستند زیرا ما به طور خاص برای مژه های طبیعی مشتری و نتیجه دلخواه همراه می شویم.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  برای مژه ها ، یک مژه پراکنده انتخاب کنید که باعث شود مژه ها به جای پر شدن ، فاصله کمی داشته باشند. ... و مژه هایی با ظاهری طبیعی تر انتخاب کنید ، اما همچنین می تواند چشمگیر باشد. برای داشتن جلوه مطمئن شوید که مژه ها حجم دارند (از کوتاه در قسمت خارجی و طولانی تر از وسط هستند).

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  افراد به دلایل زیادی از سوختگی گرفته تا شیمی درمانی مژه های خود را از دست می دهند. اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد اما مژه ها معمولاً دوباره رشد می کنند. همانند موهای موجود در پوست سر ، مژه ها نیز چرخه های رشد را پشت سر می گذارند ، بنابراین ریختن چند مورد معمولاً جای نگرانی ندارد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  موهای سفید ناشی از فلج پولسیون به دلیل کمبود رنگدانه ای به نام ملانین در غده های مو است. این وضعیت معمولاً با موهای سر همراه است. این می تواند بر روی هر ناحیه موی بدن تأثیر بگذارد ، از جمله ابروها و مژه ها.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نکنید: چشمان خود را به دوش یا حمام بمالید

  اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید هنگام دوش گرفتن ، صورت خود را خوب بمالید ، در صورت امکان از ناحیه چشم خودداری کنید و نسبت به مژه و نزدیک آن مایل باشید. مالش شدید ، کشیدن یا هر چیز دیگری که می تواند باعث اصطکاک مژه های شما شود می تواند به آنها آسیب برساند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  به راحتی می توانید یک جفت مژه مصنوعی را انتخاب کنید که کاملاً صورت شما را تکمیل می کند. مژه های مصنوعی چشمان شما را باز می کند و باعث می شود بلافاصله بزرگتر به نظر برسند. ابتدا تصمیم بگیرید که آیا مژه های طبیعی ، پر حجم یا مژه می خواهید. سپس ، نوع مژه خود را در اطراف فرم چشمان خود قرار دهید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  چگونه می توان در یک هفته با درمان های طبیعی خانگی مژه را سریع رشد داد؟
  درست درست کنید فر کننده مژه یکی از ابزارهای مژه های زیبا است. ...
  پودر بچه. پودر بچه همان چیزی است که برای مسائل بزرگتر توصیه می شود. ...
  ریمل خود را برای آن مژه های زیبا تغییر دهید. ...
  همه چیز در مورد رژیم غذایی است. ...
  آستر محکم ...
  روغن کرچک. ...
  ژله نفتی. ...
  چای سبز.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  یک جوانه پنبه ای تازه را در پاک کننده آرایش خیس کنید. سپس ، آن را به آرامی در امتداد مژه ها اجرا کنید تا ریمل ، باکتری و تجمع مانده در مژه ها از بین برود. از استفاده از ریمل مژه مصنوعی برای سهولت در تمیز کردن آنها خودداری کنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  در بیشتر افراد این دو ردیف در هر چهار درپوش دیده می شود اما گاهی اوقات فقط یک یا دو مورد وجود دارد. مژه هایی که در ردیف دوم رشد می کنند اغلب نازک ، کوتاه و رنگدانه کمتری نسبت به حالت عادی دارند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  آیا می دانید؟ به طور متوسط فرد هر دو هفته می تواند تا 20٪ از مژه های طبیعی خود را از دست بدهد. مژه های طبیعی در چرخه هایی رشد می کنند و می ریزند ، که هر 60 تا 90 روز اتفاق می افتد. بسته به چرخه های رشد مژه فرد ، فرد می تواند هر روز بین 1 تا 5 ضربه شلاق طبیعی بریزد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کارداشیان ها که به مژه های سرسبز خود معروف هستند ، به طور منظم از جعلیات Huda Beauty استفاده می کنند. "وقتی آرایشگر من Hrush مشغول اجرای جذابیت من است ، او از یک نوار کامل استفاده می کند. او معمولاً از مژه های Red Cherry یا آنهایی که از Huda Beauty است استفاده می کند. "

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  چینی ها
  در تصاویر: خانم چینی طولانی ترین مژه های جهان را دارد

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  در ادامه مطلب بهترین مژه های مصنوعی با ظاهری طبیعی را در بازار بخوانید.
  بهترین به طور کلی: مژه های Velor بدون شلاق مجموعه مژه های طبیعی کوتاه و شیرین. 
  بهترین ارزش: Ardell Natural Multipack 110.
  بهترین طراحی: Kiss مژه های بسیار طبیعی به نظر می رسد.
  بهترین بودجه: E.l.f. کیت مژه دراماتیک.
  بهترین کیت: کیت کنترل Lashify.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 21 رای


  حلقه C نزدیکترین حالت به مژه طبیعی مژه اکثر افراد است و نمای طبیعی تری را ایجاد می کند. D curl چشمگیرتر است و واقعاً چشم را باز می کند! البته ترکیبی از C و D curl نیز می تواند شگفت انگیز به نظر برسد!

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  برخلاف مژه های نواری که می توانند حجیم به نظر برسند ، مژه های منفرد به کنترل کننده می توانند کنترل کامل ضخامت یا نازک بودن خط مژه را داشته باشند. همچنین ترکیبی از مژه های فردی با مژه های طبیعی برای ساده تر داشتن ظاهری واقع بینانه تر ، آسان تر است. ... مانند اکثر موارد ساختگی ، مژه های منفرد با چسب مژه زده می شوند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  D curl - این نوع حلقه برای ایجاد تأثیر چشمگیرتر استفاده می شود ، همچنین توصیه می شود برای مشتریانی که می خواهند چشم خود را خیلی باز کنند استفاده شود L curl - اغلب برای مشتریان آسیایی یا کسانی که مژه هایشان پایین می آید استفاده می شود. این فر برای ظاهر طبیعی استفاده می شود

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  مژه های روسی مژه های مصنوعی بسیار ظریف هستند که از همان فیبر نرم مژه های کلاسیک ساخته شده اند. از آنجا که آنها بسیار نازک ترند ، درمانگر می تواند مژه های بیشتری را به هر مژه طبیعی اعمال کند - چیزی بین 2-8. اکستنشن مژه های روسی به شکل فن مانند اعمال می شوند ، که حجم بیشتری نیز می دهد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مژه های روسی چیست؟ تکنیک استفاده از لایه لایه روسی چند مژه یک روش مژه فوق العاده محبوب است. این روش شامل چسباندن مژه های مصنوعی و بسیار ظریف روی یک مژه طبیعی است تا ظاهری حجیم و در عین حال سبک ایجاد کند.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  دو ساعت
  این درمان دو ساعت طول می کشد ، زیرا هر مژه طبیعی قبل از استفاده از پسوند فردی باید با دقت جدا شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  3-7 روز
  خوب ، با بهترین چسب بدون لاتکس ، مژه های مصنوعی تا زمانی که بخواهید روی خط مژه های شما باقی می مانند. تعداد کمی از مشتریان ما به مدت 3-7 روز مژه مصنوعی دارند. با این حال ، توصیه من این است که آنها را در پایان روز یا در پایان شب بردارید ... پس از پایان کار

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نوک زیبایی آزمایش شده: نوار را به پایه خط مژه بالا (بالای مژه های طبیعی) بمالید ، نه روی پلک ها.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  ساندویچ مژه هایتان بین دو نوار مژه مغناطیسی عملی تر از استفاده روزمره از چسب به نظر می رسد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نقش مژه ها

  حتی اگر آنها اغلب به عنوان تأكید زیبایی در نظر گرفته می شوند ، وظیفه اصلی آنها محافظت از چشم در برابر ذرات كوچك مانند گرد و غبار ، شن و ماسه و یا باقی مانده از ورود و آسیب رساندن به چشم است. عملکرد ثانویه آنها ارائه هشدار خطر است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  .