۵۷۲ محصول

ناخن مصنوعی Buy nail-extension

ناخن مصنوعی

بعضی از بانوان از ناخن های خود ناراضی هستند و هچنین بسیار ناراحت هستند از اینکه چرا ناخن هایشان فرم و حالت دلخواهشان را ندارد. تقریبا 50 درصد زیبایی دستان بانوان وابسته به فرم ناخن های دستشان میباشد. ناخن مصنوعی یکی از راهکارهای زیبایی و افزایش جذابیت ناخن های شما میباشد.  با خرید از فروشگاه آنلاین کافه خرید محصول را در مدت زمانی بسیار کم و به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

معرفی ناخن مصنوعی و معرفی چسباندن ناخن ها بر روی ناخن ها

از هر خانم و دختری بپرسید که آیا فرم ناخن هایشان برایشان مهم هست یا نه جواب به این سال بله میباشد. اصولا بیشتر بانوان ناخن های مستحکم ندارند که بتوانند آنها را بلند بکنند آنها میتوانند با استفاده از تقویت کننده های ناخن ، ناخن هایشان را قوی و مستحکم کنند اما اگر این راهکار پاسخ نداد بانوان میتوانند با استفاده از ناخن مصنوعی جذابیتی را که میخواهند به دستانشان بدهند.  بعضی از افراد با اینکه ناخن های زیبایی ندارند اما باز هم از خرید ناخن مصنوعی امتناع میکنند. یکی از دلایل این عدم تمایل این است که افراد نمیتوانند به درستی ناخن های مصنوعی را بر روی ناخن های خود فیکس کنند و اگر هم آنها را چسباندن با مشکل زود جداشدن آنها از ناخن مواجه میشود. اما با خرید از چسب ناخن مصنوعی فروشگاه کافه خرید میتوانید بدون استرس و نگرانی به چسب ناخن عالیی برسید و با چسباندن ناخن های مصنوعی خود از انگشتان خود لذت ببرید و دیگر نگران جدا شدن آنها از روی ناخن های خود نباشید.

انواع ناخن مصنوعی​

ناخن های مصنوعی  شکل و طرح های مختلفی دارند که افراد با دستی باز میتوانند مدل ناخن خود را انتخاب نمایند. ناخن مصنوعی در سایز های مختلف و برای تمامی سنین طراحی شده است ناخن مصنوعی ها در طرح و سایز های مختلفی برای کودکان موجود است تا افرادی که سنین بیشتری دارند از آن استفاده نمایند و همچنین عروس ها بسیار مشتاق این هستند که در شب عروسیشان ناخن های کشیده و زیبایی داشته باشندبا استفاده از ناخن مصنوعی مشکلشان رفع میشود. ناخن مصنوعی انواع متفاوتی دارند  که به ناخن مصنوعی ژله ای میتوان اشاره نمود.

انواع برندهای ناخن مصنوعی

 • ناخن مصنوعی نوباراکس
 • ناخن مصنوعی بیوتی
 • ناخن مصنوعی گرین فیس
 • ناخن مصنوعی کویینq
 • ناخن مصنوعی مکس جورنال
 • ناخن مصنوعی کیس
 • ناخن مصنوعی او پی آی
 • ناخن مصنوعی تریتون

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره محصولات ناخن مصنوعی و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

حکم نهایی این است که پرس بر روی ناخن ها بهتر از اکریلیک است زیرا مقرون به صرفه تر است ، زمان بیشتری صرفه جویی می کند و آسیبی به ناخن های طبیعی شما وارد نمی کند. در صورت استفاده و مراقبت صحیح ، پرس با کیفیت روی ناخن ها هنوز هم می تواند شگفت انگیز به نظر برسد و مدت زیادی دوام بیاورد.

سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


   شما می توانید یک میخ اکریلیک روی ناخن گمشده بگیرید ، به شرطی که ناخن کافی برای ساختن باقی مانده باشد. از این گذشته ، این مانند یک ناخن پا نیست ، که می توان آن را در کفش های بسته پنهان کرد-دستان شما همیشه در معرض نمایش هستند.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  اگر مراقب باشید نباید به ناخن های طبیعی شما آسیب برساند . بیش از حد آنها را با ناخن مصنوعی و پارچه نپوشانید. ”جلیمان گفت. چسب مورد استفاده و فرآیند برداشتن ناخن یا روکش مصنوعی می تواند ناخن های شما را ضعیف کند.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  آنها به مدت 3-4 هفته دوام می آورند ، متأسفانه اکستنشن ناخن فقط حدود 3 تا 4 هفته دوام می آورد. پس از چند هفته ، از آنجا که ناخن شما بزرگ شده است ، بین اکستریک اکتیلیک و کوتیکول شما فاصله ایجاد می شود.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  اکستنشن ناخن شامل افزودن نوک مصنوعی به نوک ناخن برای افزایش طول است . سپس زائده با پوشاندن آن روی ژل ، اکریلیک یا فایبرگلاس تقویت می شود. از طرف دیگر ، ناخن مصنوعی نیز ممکن است بر روی ناخن های طبیعی شما چسبانده شود.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  خارش کوتیکول بعد از لاک ژل زیرا سیستم ایمنی بدن به برخی از اجزای شیمیایی موجود در لاک ژل و محصولات مایع مورد استفاده در مانیکور واکنش نشان می دهد . اگر اجازه دهید همه مایعات شیمیایی به دور از کوتیکول تبخیر شوند ، خارش از بین می رود.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  ناخن های اکریلیک وقتی روی ناخن های طبیعی ما اعمال می شوند باعث ایجاد درد می شوند زیرا ممکن است تکنسین مقدار زیادی ناخن طبیعی شما را بریده باشد که باعث می شود ناخن طبیعی شما ضعیف شود. تکنسین ها نباید از مته روی ناخن طبیعی شما استفاده کنند ، فقط از یک ناخن ناخن که برقی نیست استفاده کنند.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  1_استفاده از لایه های ژل نازک تر.

  2_زمان پخت طولانی تر.

  3_هنگام شروع سوزش ، دست خود را بیرون بکشید.

  4_کاربرد ضد عفونی کننده.

  5_استفاده از محصول ضد اسید بدون نسخه.

  6_قبل از استفاده از ژل سطح کاشت ناخن را کاهش دهید.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


   1_روز اول هر 2 ساعت 20 دقیقه یخ بمالید ، سپس 3 تا 4 بار در روز بعد از آن.

  2_برای کاهش ضربان قلب ، دست یا پای خود را بالاتر از سطح قلب خود نگه دارید.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  ناخن های اکریلیک حدود 3 هفته ماندگاری بیشتری دارند در حالی که اکستنشن ژل ناخن ها حدود 2 هفته طول می کشد.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  .