۶,۱۸۸ کالا
88

واکس wax


سوالات متداول:

سوالات مهم درباره خرید واکس و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

8 گزینه عالی ژل مو (برای نگه داشتن در جای خود)

 1. واکس مو.
 2. کرم مو.
 3. اسپری مو
 4. خمیر مو
 5. سرم مو
 6. لعل
 7. ماسک مو ژلاتین.
 8. ژل آلوئه ورا.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  موم برای موهای نرمال تا چرب با طول کوتاه تا متوسط بهترین است. دوام آن به اندازه پومد نیست ، اما می توانید با سهولت بیشتری دوباره آن را اعمال کنید. ... اگر انتهای موج دار یا عجیب و غریب دارید که می چسبد ، موم مناسب آنها را بسیار خوب رام می کند. هنگام مقایسه واکس و ژل ، واکس کنترل دقیق تری را ارائه می دهد ، در حالی که ژل همه چیز را با هم ترکیب می کند

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  واکس همچنین برای ایجاد سبک های مختلف برای موهای کوتاه خوب است و خشک نمی شود. ژل مو باعث کمبود آب در مو می شود و ایجاد مدل آن را از دست می دهد. مصرف بیش از حد ژل می تواند به فولیکول ها آسیب برساند و باعث احساس پوستی و ضعف در مو شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  یکی از مشکلاتی که واکس می تواند ایجاد کند این است که اگر به درستی شسته نشود ، باعث چرب شدن موهای شما می شود. و از آنجا که واکس در اصل باعث ایجاد یک مهر و موم در اطراف مو و پوست سر می شود ، می تواند در به دام انداختن روغن نزدیک به پوست شما اثر ضربه ای داشته باشد. نکته اصلی در این مورد اعتدال است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  شستن واکس از موهای من سخت است. چگونه می توانم این مشکل را حل کنم؟ مواد اصلی واکس روغن است. اگر مقدار زیادی واکس استفاده شود ، شستن آن با شامپوی منظم ممکن است سخت باشد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  .