223 محصول

پارچه textile


سوالات متداول:

سوالات مهم درباره خرید پارچه و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

دکتر ایندو بالانی ، متخصص پوست در دهلی نو می گوید: "اگر آرایش سختی برای پاک کردن دارید ، از کمی شیر یا روغن زیتون استفاده کنید. آن را به تمام صورت خود بمالید و سپس آن را با پارچه شستشو یا پنبه پاک کنید."

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  "روغن نارگیل ضد باکتری ، ضد مخمر است و همچنین به عنوان یک کرم عالی برای کمک های اولیه عمل می کند. به دلیل خاصیت شوینده ، به خوبی برای پاک کردن آرایش عمل می کند. ” با این حال ، فقط از روغن نارگیل استفاده کنید زیرا از روغن پاک کننده استفاده می کنید - نیازی به پارچه های سایشی یا پنبه نیست.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  برخی از موارد برجسته رشد می کنند ، اما اگر رنگ آمیزی شما این رنگ را تا سر پوست خنک کرده باشد ، ترکیب و نرم شدن آن به یک مهارت خاص نیاز دارد. رشد یکپارچه

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  خانه چادر یک پناهگاه ساخته شده از نوعی پارچه است که در میان عشایر به عنوان خانه های قابل حمل شناخته می شود و اغلب توسط کمپین ها برای کمپینگ استفاده می شود زیرا یک پناهگاه موقتی برای ما فراهم می کند همچنین چادرها اغلب در موارد اضطراری مانند جنگ ، زلزله و آتش.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  همانطور که دیگران نشان داده اند ، چادرهای گران تر به طور معمول از مواد گران قیمت تر ساخته می شوند (عملکرد بهتر در برابر وزن) با کیفیت ساخت بالاتر. در هوای خوب ، هر کاری انجام می شود. بسیاری از ما وقتی هوا مناسب است ، فقط گاوچران (کیسه خواب بالای پارچه زمینی) اردو می زنیم.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  به طور سنتی ، عشایر از خانه های چادر به عنوان خانه هایی که به راحتی قابل حمل هستند استفاده می کنند. همچنین این کشور در دوران باستان از سوی بادیه نشینان ، ترک ها ، بومیان آمریکا ، مغول ها و بسیاری از ملت های دیگر به عنوان یک سنت استفاده می شده است. فقط چند ورق پارچه ای و ستون یا طناب می تواند خانه ای راحت برای چادر بسازد.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  نکات عمومی درباره مراقبت از چادر:

  1. در صورت امکان از پارچه ساییده زیر چادر استفاده کنید. ...
  2. سعی کنید داخل چادر کفش نپوشید.
  3. یک فرش یا حصیر کوچک بیاورید تا داخل در چادر قرار دهد تا گل و لای آن پاک شود و شن و ماسه بگیرید.
  4. کف چادر را روزانه جارو کنید تا از آسیب دیدن سنگ جلوگیری شود.
  5. از نگه داشتن غذا در داخل چادر خودداری کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  .