۳۴۳ محصول

پد و پنبه آرایشی Buy cotton-pad

خرید پد و پنبه آرایشی

در خرید پد و پنبه آرایشی به برند و کیفیت آن توجه داشته باشید. شما پس از مدتی باید آرایش خود را پاک کنید، برای اینکار شما نیاز به یک وسیله نرم دارید تا هنگام پاک کردن آرایش به پوست صورت شما آسیب نزند و چهره شمارا همانند یک کودک و با لطافت و دقت تمامی نقاط صورت شمارا که مواد آرایشی روی آن دجود دارد تمیز کند.

پد و پنبه آرایشی از جمله محصولاتی است که اگر در لوازم آرایشی نباشد پوست دچار آسیب می شود؛اگر به دنبال انواع برند های پد و پنبه آرایشی هستید و میخواهید پد و پنبه آرایشی مناسبی را که پوست شما را با لطافت تمیز کند، ویا به دنبال قیمت مناسب هستید، حتما به فروشگاه اینترنتی کافه خرید سر بزنید تا به شما در انتخاب پد و پنبه آرایشی مورد نظرتان یاری برساند.

بهترین پد و پنبه های آرایشی

جنس پد و پنبه های آرایش پاک کن از پنبه یا الیاف طبیعی است تا هنگام استفاده از این محصول آرایش شما را با ظرافت و لطافت  و  با کمک مواد پاک کننده ای که در پد و پنبه آرایشی وجود دارد  پاک کند.

برخلاف تصور بیشتر مردم پد و پنبه آرایشی برای انواع پوست همچنین پوست هایی که حساس هستند مناسب است. همانطور که قبلا گفتیم پد و پنبه آرایشی از جنس پنبه است و همچنین به مواد مخصوص پاک کننده آرایش آغشته است، و حین استفاده از این پد و پنبه های آرایشی ممکن است پوست دست شما کمی حالت نمناک و یا مرطوب شود. اگر شما پس از استفاده از پد و پنبه آرایشی دَر آن را ببندین تا برای استفاده مجدد از پد و پنبه آرایشی خشک نشده باشد.

انواع پد و پنبه آرایشی

 

 • پد آرایشی: پد های آرایشی دارای رایحه های مختلفی هستند، که از جمله آنها رایحه پرتغال و یا کاکائو است. تعداد این پد های آرایشی ممکن است در هر بسته متغیر باشد و شرکت های تولید کننده پد آرایشی را در هربسته متفاوت می گذارد.
 • پنبه بهداشتی: این پنبه های بهداشتی از دانه های ریز پنبه تشکیل می شود دارای الیاف طبیعی است. از ویژگی های پنبه بهداشتی این است که دارای قدرت جذب بالایی است .
 • پد پاک کننده آرایش: یکی از روش های پاک کردن آرایش استفاده از پد پاک کننده آرایش است. این پد های پاک کننده آرایش در بیشتر مواقع شکلی 
 • گرد دارند، بیشتر برای پاک کردن آرایش چشم مناسب است.

انواع برندهای پد و پنبه آرایشی

 • پد و پنبه آرایشی مای
 • پد و پنبه آرایشی نوت
 • پد و پنبه آایشی بیوتی
 • پد و پنبه آرایشی گلدن رز
 • پد و پنبه آرایشی کلینیک
 • پد و پنبه آرایشی ترندی
 • پد و پنبه آرایشی جویل
 • پد و پنبه آرایشی تندیس

 


سوالات متداول:

سوالات مهم درباره محصولات پد و پنبه آرایشی و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

گاهی اوقات هنوز کسانی هستند که در مورد کاربرد این تونر می پرسند ، بهتر است از یک سواب پنبه ای استفاده کنید یا مستقیماً با دست از آن استفاده کنید . اعتقاد بر این است که تونری که مستقیماً با دست استفاده می شود ، از محتوای خود تونر بیشتر سود می برد زیرا هیچ تونری مانند پنبه هدر نمی دهد.

زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  جاشوا زایکنر ، دکتر ، که به من اطلاع داد که علی رغم آنچه در ابتدا باور داشتم ، لنت های پنبه ای قابل استفاده مجدد (مانند این بچه های بامبو) خوب است-به شرطی که آنها را بشویید. او می گوید: "دور پنبه صورت قابل استفاده مجدد یک راه عالی برای کمک به حفظ زمین است ، اما باید مطمئن شوید که آنها را به درستی تمیز کرده اید."

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


   بر خلاف محصولات غذایی یا داروها ، تامپون ها و پد ها فساد پذیر نیستند - هرچند در نهایت منقضی می شوند - بیشتر به دلیل نگهداری در محیط های مرطوب مانند حمام است.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  "من متوجه می شوم که گلوله های پنبه بیش از حد محصول را جذب می کنند ، به اندازه پد پنبه ای صاف تر پخش نمی کنند و تمایل به تجزیه دارند." اکرم می گوید ... از طرف دیگر دور پنبه به طور خاص برای استفاده در مراقبت از پوست و روال زیبایی شما ایجاد شده است. اکرم می گوید: "دور پنبه واقعا همه کاره است."

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  پد های پنبه ای نیز برای از بین بردن پوست مرده مانند Swisspers Exfoliating Rounds بسیار مناسب هستند. این پدهای دو طرفه از یک طرف دارای بافت بوده و از طرف دیگر صاف بوده و آنها را برای استفاده روزمره و لایه برداری جدی تر ایده آل می کند. همچنین می توانید از آنها برای اعمال AHA و BHA برای صاف ترین و شفاف ترین رنگ خود استفاده کنید.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


   پد پنبه ای اشتباه می تواند پوست های حساس را تحریک کند و به بخشی غیرمستقیم از روال مراقبت از پوست شما تبدیل شود. مارمور و سادیک موافقند که پدهای با بافت خشن یا از موادی که سفید شده یا با مواد شیمیایی دیگر سفید شده اند می توانند برای پوست بسیار خشن باشند و باعث واکنش های آلرژیک شوند.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  فقط یک مشکل: به گفته کینگ ، هرگز نباید از دستمال کاغذی روی صورت خود برای پاک کردن آرایش استفاده کنید . کینگ می گوید: "کاغذ از چوب ساخته شده است! بافت ها روی پوست بسیار سفت هستند." ... اگر متوجه خشک شدن لب ها ، پوسته پوسته شدن و ترک خوردن پوست شده اید ، محصولات کاغذی را کنار گذاشته و با انگشتان خود محصولات لب را بردارید. 

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  پد پنبه ای پد هایی از جنس پنبه است که برای مصارف پزشکی یا آرایشی استفاده می شود . برای اهداف پزشکی ، از پد پنبه برای توقف یا جلوگیری از خونریزی ناشی از سوراخ های جزئی مانند تزریق یا رگ گیری استفاده می شود. آنها ممکن است با نوار در محل خود محکم شوند.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  پنبه غلیظ ترین محصول سم زدایی روی کره زمین است. آفت کش هایی که روی پنبه استفاده می شوند فوق العاده سمی و بسیار طولانی مدت هستند. بنابراین به احتمال زیاد توپ های پنبه ای ارزان ، گرد و پد شما دارای بقایای آفت کش های مضر هستند و نوعی سم هستند که می توانند از طریق پوست وارد بدن شما شوند.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  دستمال مرطوب مملو از مواد شیمیایی خشن و مضر است که تعادل pH پوست و گوشته اسیدی آن را مختل می کند . گوشته اسیدی یک لایه محافظ از پوست شماست که از آلودگی و ناخالصی ها جلوگیری می کند و در رطوبت و روغن های طبیعی می ماند.،  استفاده از این محصول پوست را از چربی های طبیعی خود جدا می کند.

  زینب حیدرپور

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  .