۳۰ محصول

تخفیف پودر لاک ناخن Discount nail-polish-powder

 پودر لاک ناخن

پودر ناخن یکی از دیزاینر های  آرایش ناخن میباشد. همچنین بانوان همیشه به دنبال طراحی های جدید برای ناخن هایشان هستند و پودر ناخن یک راهکار عالی و پرطرفدار برای بانوان میباشد. باورود پودر لاک ناخن به دنیای فشن و مد،  طرفدار های زیادی را به خود جذب کرده است. پودر لاک ناخن در دیزاین و طراحی ناخن کاربرد های بسیاری دارد. اگر ناخن های کوتاه دارید و زمانی که از لاک ناخن استفاده میکنید زیاد مورده تایید شما نیست میتوانید با استفاده از پودر لاک ناخن که یک طراحی جدید میباشد برای ناخن استفاده نمایید. هنگام استفاده از این پودر های ناخن حتما قبل از شروع کار از لاک پایه استفاده نمایید سپس ناخن خودر را آغشته به پودر خود کنید و از ناخن های خود لذت ببرید.

خرید پودر لاک ناخن

کافه خرید یک فروشگاه آنلاین عالی برای شماست. این فروشگاه با راهنمایی و توضیحات های کاملی برای شما در رابطه با هر محصول ارائه کرده تا شما تمامی نکات در رابطه با محصول مد نظرتان داشته باشید. کافه خرید با ارائه بهترین محصولات با کیفیت عالی و همچنین برند های خارجی و داخلی دست شمارا برای خریداری محصول مد نظرتان باز گذاشته است.

انواع پودر لاک ناخن​

 • پودر لاک ناخن کروم
 • پودر لاک ناخن مخملی

توضیحاتی در رابطه با انواع پودر ناخن

 • پودر لاک ناخن کروم: اگر به دنبال طراحی ناخن براق هستید با استفاده از پود لاک ناخن کروم این حالت را بر روی سطح ناخن خود ارائه هید. همچنین قبل از استفاده از پودر کروم خود لاک پایه مد نظر خود را بزنیم سپس از پودر خود استفاده نمایید و ناخن خود را آغشته به پودر خود کنید. اگر میخواهید درخشندگی لاکتان بیشتر شود میتوانید بر روی پودر کروم خود از تاپ کت استفاده نمایید.
 • پودر لاک ناخن مخملی: پودر لاک مخملی برای مخملی کردن سطح ناخن به کار می آید. شما باید اول لاک مد نظرتان را بر اساس پودر مخملی که خریداری کرده اید یکی کنید سپس زمانی که لاک خود را بر روی سطح ناخن خود استفاده کردید قبل از اینکه لاکتان خشک شود ناخن خود را آغشته به پودر مخملی نمایید سپس به دلخواه میتوانید ار برق ناخن برای براقی ناخن خود استفاده نمایید.

انواع برندهای پودر لاک ناخن

 • پودر لاک ناخن بیوتی
 • پودر لاک ناخن اس استار

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره تخفیف محصولات پودر لاک ناخن و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

A: پودرهای غوطه ور بهداشتی هستند. آنها محیطی را فراهم نمی کنند که باکتری ها بتوانند در آن زنده بمانند .  باکتری ها برای زنده ماندن و انتشار باید در محیطی مرطوب باشند. اگر هنگام فرو بردن پودر روی ناخن شما رطوبت وجود داشته باشد ، پودر را به سمت خود جذب می کند ، نه باکتری را.

سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  پاسخ: بله، می توان آن را با هر نوع مارک پودر استفاده کرد و خوب باشد.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  می گویند: "ناخن های پودری آغشته باعث انعطاف پذیری ناخن های ژلی و دوام ناخن های اکریلیک میشود." "معمولا بیشتر افراد دوست دارند از پودر دیپ آغشته بر روی ناخن های طبیعی استفاده کنند ، اما این سیستم را می توان با ناخن های بلند (مانند نوک ، اما نه با فرم) نیز استفاده کرد.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  هنگامی که ناخن ها تمیز و خشک شدند، یک لایه پایه روی ناخن بمالید . سپس ناخن های آغشته شده به پودر اضافیه ناخن را با یک برس تمیز کننده پاک و تمیز کنید. کل فرایند را تکرار کنید: دوبار ناخن را در پودر غوطه ور کنید تا سطح ناخن را پوشش دهد و یک پایان قوی تر برای مانیکور مقاوم در برابر تراشه را تضمین می شود.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  بعد از اینکه یک تکنسین ناخن روی لایه ای از رنگ ژل رنگ می زند، آن را در یک پوشش مخصوص می پوشانن و ناخن را زیر لامپ در مدت زمانی مشخص قرار می دهد تا به سخت و چسبناک شود. سپس اسفنج کوچک را در یکی از این پودرها فرو می کنند و می مالند. برای ناخن های کرومی ، آن پودر از شیشه ، فلز و رنگدانه ساخته شده است.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  از اسم این محصول آرایشی ناخن مشخص است که کاربرد آن چیست. ابتدا ، یک لایه، لاک پایه اعمال می شود و سپس ناخن به یک پودر آغشته می شود . استفاده از پودر لاک ناخن داردکه فرایند استفاده از آن چند بار تکرار می شود بسته به محصول خریداری شده شما دارد. سپس ، لایه های خشن و پودری پس از استفاده از سیلانت (پر کردن شیار ها با پودر ناخن) به یک سطح صاف و براق تبدیل می شود.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  مانند هر لاک ناخن در هنگام پاک کردن آن از روی سطح ناخن استفاده از استون ضروری است. اما در وقت و تلاش برای مالیدن ناخن های خود با یک پنبه خیس خورده ساده صرفه جویی کنید ، زیرا پودر دیپ در یک ضربه ساده از بین نمی رود. در عوض ، یک پنبه آغشته به آب را روی ناخن ساییده خود قرار دهید و آن را در یک مربع کوچک از فویل بپیچید. این کار را برای هر ناخن تکرار کنید.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  هر لایه کت پایه و پودر غلیظ ، ناخن شما را ضخیم کرده و رنگ عمیق تری به دنبال دارد. توصیه می کنیم برای اولین مانیکور خود از سه لایه شروع کنید ، سپس با توجه به سلیقه خود بالا یا پایین را تنظیم کنید.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  ایمنی - با کیفیت بالا، استفاده آسان از آن، پودر غوطه ور OPI قطعاً برای استفاده در سالن ها یا خانه بی خطر است.  این دو کیت بهترین انتخاب برای همه سالن های حرفه ای است. به علاوه ، کاربران خانگی مطمئناً می توانند به این محصولات اعتماد کنند اگر بخواهند مانیکور آنها از نظر تکنیک ناخن شگفت انگیز باشد.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  اگر ناخن هایی کوتاه دارید که تقریباً از نوک انگشتان شما بلندتر است ، توصیه می شود که بر روی ناخن های طبیعی خود از پودر ناخن استفاده نمایید و هنگام رشد آنها از نوک های تقلبی ناخن استفاده نکنید. این کار از ناخن های کوتاه شما محافظت می کند ، از شکستن آنها جلوگیری کرده و به آنها قدرت می بخشد.

  سمیه قربانزاده

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  .