۷۷۶ محصول

تخفیف کانسیلر Discount concealer

خرید کانسیلر

در خرید کانسیلر به تاریخ انقضا، برند، رنگ و کیفیت  آن توجه داشته باشید. امروزه افراد زیادی از لوازم آرایشی مختلفی برای پنهان کردن لکه های صورت خود استفاده می کنند.

اما یکی از مهمترین لوازم آرایشی که در زیرسازی پوست و پوشش دهی لکه های صورت کاربرد دارد کانسیلر است. اگر در هنگام خرید کانسیلر  به دلیل تنوع رنگی  کانسیلر ها گیج شده اید حتما سری به فروشگاه اینترنتی کافه خرید بزنید .زیرا کافه خرید میتواند در پیدا کردن کانسیلر مورد نیاز شما با معرفی انواع برند های مرغوب کانسیلر به شما یاری می رساند.

بهترین کانسیلر ها کدام است

یکی از لوازم آرایشی که امروزه اغلب از آن برای صاف کردن پوست صورت از آن استفاده می کنند کانسیلر است.

خوب است بدانید که کانسیلر محصولی است که شما هنگام استفاده ازآن می توادنید هرگونه سیاهی دورچشم خودرا و یا گودی اطراف آن را با کمک کانسیلر که غلظت زیادی دارد ازبین ببرید.کانسیلر درواقع همان کرم پودر است اما فشرده شده است و همانند کرم پودر دارای رنگ های مختلفی است. یکی از ویژگی های خوب کانسیلر این است که می توانید با استفاده کردن از کانسیلر پف چشم های خود را و همچنین اگر در هنگام آرایش صورت خود اشتباهی کردید با کمک کانسیلر می توانید این موارد را مخفی کنید; کانسیلر پس از استفاده از کرم پودر به شما در پوشش دهی عیب های صورت و برای کمک به یکدست کردن آرایش بسیار مفید و کاربردی است.

انواع کانسیلر

 • کانسیلر کرم : این نوع کانسیلر دارای پوشش دهی عالی است.شما می توانید از این کانسیلر برای آرایش روزانه استفاده کنید،زیرا این کانسیلر ماندگاری بالایی دارد و پوسته نمیشود.
 • کانسیلر مایع : از این نوع کانسیلر بیشتر هنگامی با قلم آرایشی استفاده کنید می توانید عملکرد این کانسیلر را بهتر ببنید. اکثرا از این کانسیلر برای ایجاد سطحی روی پوست استفاده می کنند.
 • کانسیلر مدادی : این نوع کانسیلر نسبت به بقیه کانسیلر ها چسبندگی بیشتری دارد و تقریبا همانطور که از نامش پیداس همانند خط چشم مدادی است.کانسیلر در برابر گرما نیز حالت اولیه خودرا حفظ می کند.

انواع برندهای کانسیلر

 • کانسیلر فلورمار
 • کانسیلر کاپرا نیو
 • کانسیلر مای
 • کانسیلر آرکانسیل
 • کانسیلر دوسه
 • کانسیلر نوت
 • کانسیلر تونایت
 • کانسلر دونادیا

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره تخفیف محصولات کانسیلر و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

قرار دادن کانسیلر بر روی پوست خشک می تواند پوسته شما را پوسته پوسته کند. پوست چرب تمایل به تولید بیش از حد سبوم ، روغن روان کننده طبیعی پوست دارد. پوست چرب شما ممکن است باعث پنهان شدن کانسیلر شما در طول روز شود ، مخصوصاً اگر از فرمول کرم استفاده می کنید. بیشتر افرادی که پوست چرب دارند ، باید کانسیلر زیر چشم خود را تنظیم کنند.

مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  وقتی سعی می کنم سیاهی حلقه هایم را پنهان کنم ، حتی بدتر به نظر می رسند! وی خاطرنشان کرد: "کانسیلر می تواند برجسته تر به نظر برسد ، به خصوص اگر روی پوست بی عیب ننشیند ، به اندازه کافی مرطوب کننده نیست و یا اگر شما را خشک می کند."

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  از نظر نظر متخصصان زیبایی متفاوت است ، اما اکثر آنها توصیه می کنند که برای زیر لک ها سایه روشن یا دو سایه کمتری ایجاد کنید و کانسیلر خود را با پایه (و بنابراین رنگ پوست) مطابقت دهید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کوین به ما می گوید: "من فقط توصیه می کنم قبل از ایجاد پایه از کانسیلر استفاده کنید ، زیرا لکه های زیادی برای پوشاندن دارید و باید از مقدار زیادی کانسیلر اصلاح کننده و ضخیم برای پوشاندن استفاده کنید." "سپس می توانید پایه را روی قسمت کانسیلر کمی آغشته کرده و یا برای پوشش بیشتر و مخلوط کردن آن را آغشته کنید."

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر می خواهید از کانسیلر در سراسر صورت استفاده کنید ، به احتمال زیاد به بیش از 1 رنگ نیاز دارید تا صاف به نظر نرسد. از رنگ روشن تر در زیر چشم ، و سایه تیره برای بقیه صورت استفاده کنید. ... اگر قصد دارید فقط کل کانسیلر را برای تمام روز بپوشید ، توجه داشته باشید که ممکن است در بعضی از مناطق روی پوست خشک شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  قرار نیست همه کانسیلرها به صورت انفرادی استفاده شوند. بعضی از آنها به قدری ضخیم هستند که بدون افزودن پودر پوسیدگی ، چین می خورند و برخی دیگر رنگ تن دارند که کاملاً خاموش است و برای ایجاد تعادل به پایه نیاز دارد. ... در عوض ، شما باید به دنبال کانسیلر متناسب با رنگ پوست خود باشید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کسانی که به دنبال طبیعی تر به روز نگاه می کنند ، احتمالا می توانند بدون پوشاننده. یک کانسیلر همه کاره بخرید و باید مدت زمان زیادی برای شما دوام بیاورد. از طرف دیگر ، اگر شما در ظاهر روزمره خود زیاد از پوشش یا کانتور استفاده می کنید ، پس کانسیلر در برنامه روزانه آرایش شما ضروری است.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  ساده ترین راه حل برای فونداسیون تیره افزودن کانسیلر روشن به مخلوط و ترکیب آن است. دلیل این امر این است که کانسیلر مورد استفاده در زیر چشم سبک تر می شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  یک کرم با پوشش کامل یا پایه مایع جایگزین عالی برای کانسیلر است. با استفاده از انگشت یا انگشت صورتی رنگ خود (با ملایمت تر از انگشت اشاره خود) روی ناحیه (های) آسیب دیده با ترکیب شدن با پوست اطراف آن را درمان کنید و اجازه دهید قبل از هرگونه آرایش بیشتر خشک شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مرحله 1: مرطوب کننده. قبل از شروع آرایش ، زمانی را برای آماده سازی پوست خود با یک مرطوب کننده مرغوب اختصاص دهید. ...
  مرحله 2: آغازگر. ...
  مرحله 3: پایه مایع. ...
  مرحله 4: کانسیلر. ...
  مرحله 5: پودر پایه. ...
  مرحله ششم: Bronzer. ...
  مرحله 7: رژگونه بزنید. ...
  مرحله 8: هایلایتر.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 14 رای


  در روال آرایش ، ابتدا یک آغازگر استفاده می شود در حالی که پایه دوم روی آن اعمال می شود. در مورد سه محصول آرایشی برای آخرین مورد یک کانسیلر استفاده می شود. ... آغازگر مربوط به درخشش نیست و فونداسیون نیز به آن نمی دهد اما کانسیلر به آرایش شما درخشش می بخشد

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اوكندو می گوید: "هنگامی كه رنگ زیرین شما مطابقت ندارد ، پنهان كننده شروع به خاكی كردن می كند یا خیلی زیاد خودنمایی می كند." به گفته وی ، رنگ های گرم پوست باید به دنبال زیر رنگ های زرد یا نارنجی باشند ، در حالی که رنگ های پوست سرد تر ، سایه های صورتی را بسیار چاپلوس تر نشان می دهد.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  به گفته ما ، بافت کانسیلر شما بر میزان چروک شدن آن تأثیر می گذارد. کانسیلرهای خشک بیشتر چروک می خورند زیرا انعطاف پذیری کمتری دارند و می توانند به چین های پوست شما بچسبند. وی توضیح می دهد: "من تمایل دارم که به سراغ انواع سبک و خامه ای بروم."

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  برای ناحیه زیر چشم حتما سایه ای از کانسیلر انتخاب کنید که بیش از یک یا دو سایه روشن تر از رنگ طبیعی پوست شما نباشد تا از ایجاد یک دایره سفید واضح در اطراف ناحیه چشم جلوگیری کند. برای صورت خود کانسیلر متناسب با رنگ زیرین خود انتخاب کنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کانسیلر یا تصحیح کننده رنگ نوعی از مواد آرایشی است که برای پوشاندن سیاهی حلقه ها ، لکه های پیری ، منافذ بزرگ پوست و سایر لکه های کوچک قابل رویت روی پوست استفاده می شود. این شبیه فونداسیون است ، اما ضخیم تر است و برای مخلوط کردن رنگدانه های مختلف با ترکیب نقص در رنگ پوست اطراف استفاده می شود.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کانسیلرهای بنفش و آبی به خنثی کردن رنگ های زرد و نارنجی ، اصلاح لکه های تیره و رنگ آمیزی زیاد و کمک به تنش پوست بیش از حد نارنجی (فکر کنید بیش از حد خودبرساز) است. اگر لکه های زردی برای پنهان کردن دارید ، رنگ بنفش را انتخاب کنید

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نحوه اعمال کانسیلر
  زیر نقطه چشم نزدیک به مژه ها چندین نقطه کانسیلر بزنید. ...
  با استفاده از پد انگشت میانی یا برس خود ، روی کانسیلر بزنید (همیشه ضربه بزنید ، هرگز مالش ندهید). ...
  کانسیلر را روی لکه های ناهموار دیگر صورت - از جمله چانه ، و در صورت لزوم اطراف بینی و دهان بزنید و به آن ضربه بزنید.

  مدیرسایت

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  .