۱۳ محصول

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره پرطرفدارترین محصولات اتو و حالت دهنده ی مو وربنا و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

به طور کلی پیشنهاد می شود که از اتو موی حرارتی بیش از یک بار در هفته انجام نشود . موهای طبیعی همیشه باید قبل از حالت دهی حرارتی از شامپو ، نرم کننده ها استفاده شود همچنین باید قبل از صاف کرن موها کاملاً خشک باشند. صاف کردن موهای کثیف با اتوی مو، فقط روغن و خاک را "پخته" می کند ، که منجر به آسیب بیشتر می شود.

 

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  موهای آسیب دیده ظاهری شکننده و شبیه به نی دارند . ساقه مو شکننده و مستعد شکستن است ، در نتیجه انتهای مو شکاف، ناهموار و بی نظمی ایجاد می شود.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  درمان های کراتینی مو ، ضربه های برزیلی و صاف شدن موهای دائمی همه به روشی برای درمان موهای شما برای بافت صاف اشاره می کند که 3 تا 5 ماه طول می کشد. این روش می تواند چندین جلسه ملاقات با سالن را برای اتمام برنامه انجام دهد.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  اتوهای موی تیتانیومی برای استفاده حرفه ای عالی هستند زیرا بسیار سریع گرم میشوند و گرما را به طور یکنواخت در سراسر آهن هدایت می کنند.با استفده از این ایتو مو موهای شما بسیار زیبا و حالت دلنشینی به خود میگیرد. اگر از اتو مو به درستی استفاده نشود ، می تواند آسیب جدی به موها وارد کند. 

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  یکی از مهمترین مزایای تیتانیوم این است که به طور طبیعی بادوام و سبک وزن است بنابراین صاف شدن راحت تر خواهد بود و اتوی مو شما دوام بیشتری خواهد آورد. اگر موهای شما به راحتی صاف می شود سرامیک را انتخاب کنید. در غیر این صورت ، تیتانیوم برای افرادی که موهای بلند ، ضخیم و سرسخت دارند ، انتخاب بهتری است.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  1. موهای خود را با شامپو نرم کننده نرم کنید.
  2. برای جدا کردن موهای خود از گیره استفاده کنید. صبر کنید تا موهای شما کاملاً خشک شود.
  3. قبل از صاف کردن از یک محافظ حرارتی استفاده کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


   صاف کردن با اتوی مو، مستقیما باعث ریزش مو نمی شود ، زیرا استفاده از اتوی مو فقط روی قسمت مرده موهای شما تأثیر می گذارد. همه موهای قابل رویت که می بینید موهای مرده هستند. تنها قسمتی از موهای شما که زنده و در حال رشد است در پوست سر و زیر سطح پوست است.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  اتوی مو با سطح آهنی نسبت به اتوی مو با سطح سرامیکی زودتر داغ میشوند. به همین دلیل توصیه میشود که از اتوی مو با سطح سرامیکی استفاده کنید. همچنین این نوع اتوی مو ایمن تر هستند به خصوص اگر موهایی با جنس نازک دارید پیشنهاد ما به شما استفاده از اتوی مو با سطح سرامیکی میباشد.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


   بهترین اتوهای صاف برای موهای آسیب دیده عبارتند از:

  • آهن تخت تورمالین سرامیکی حرفه ای HSI - بهترین صاف کننده موهای آسیب دیده.
  • آهن تخت سرامیک Conair InfinitiPro Tourmaline. 
  • آهن صاف کننده نازک تیتانیوم BaBylissPRO.
  • صاف کننده مو سالن حرفه ای NITION. .

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  1.  نوع موهای خود را در نظر بگیرید. هرچه نوع موهای شما مشکل سازتر باشد ، صفحات اتوی مو باید گسترده تر باشد.
  2. تنظیمات دما را بررسی کنید. ممکن است فکر کنید که هر چقدر دستگاه صاف کننده داغتر باشد ، بهتر است.
  3. بشقاب های خود را انتخاب کنید.
  4.  هدف خود را بدانید.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  پرطرفدارترین اتو و حالت دهنده ی مو وربنا با قیمت ویژه popular verbena hair-iron

  اتو و حالت دهنده ی مو وربنا

  خرید اینترنتی اتو و حالت دهنده ی مو مارک وربنا verbena اتو و حالت دهنده ی مو وربنا یکی از مارک های موجود در بازار اتو و حالت دهنده ی مو است.

  مشخصات اتو و حالت دهنده ی مو وربنا

  محصولات اتو و حالت دهنده ی مو برند وربنا مشخصات خاصی دارد که در صفحه هر محصول میتوانید ببینید ولی به طور کلی اتو و حالت دهنده ی مو های وربنا از بهترین مارک های اتو و حالت دهنده ی مو هستند و بسته به نیاز میتوانید یکی از انواع آنرا انتخاب کنید

  راهنمای خرید اتو و حالت دهنده ی مو وربنا

  خرید اینترنتی اتو و حالت دهنده ی مو وربنا در صورت موجود بودن هر یک از محصولات اتو و حالت دهنده ی مو وربنا میتوانید با افزودن به سبد خرید اتو و حالت دهنده ی مو مورد نظر خود اقدام نمایید

  خرید اینترنتی اتو و حالت دهنده ی مو وربنا

  امروزه خرید آنلاین اتو و حالت دهنده ی مو وربنا بسیار آسان شده. شما میتوانید اتو و حالت دهنده ی مو وربنا در سایت شاپ روز بخرید اتو و حالت دهنده ی مو های متنوعی در سایت شاپ روز با مشخصات کاملی از محصول درج شده است و این امکان را به خریداران محترم میدهد که قبل از خرید، انواع مختلفی از اتو و حالت دهنده ی مو ها را با هم مقایسه کنند. و سپس نسبت به انتخاب محصول مد نظر خود اقدام کنند.