۵۳ محصول

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره پرطرفدارترین محصولات اسپری مای و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

انتخاب اینکه موهای سینه خود را بتراشید یا نه کاملاً به ترجیح شخصی بستگی دارد . برخی از مردان سینه ای صاف را ترجیح می دهند زیرا احساس می کنند ظاهر آن بهتر به نظر می رسد. و برخی تمایلی به اصلاح موی سینه خود ندارند.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 33 رای


  اگر ناخن هایی کوتاه دارید که تقریباً از نوک انگشتان شما بلندتر است ، توصیه می شود که بر روی ناخن های طبیعی خود از پودر ناخن استفاده نمایید و هنگام رشد آنها از نوک های تقلبی ناخن استفاده نکنید. این کار از ناخن های کوتاه شما محافظت می کند ، از شکستن آنها جلوگیری کرده و به آنها قدرت می بخشد.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 30 رای


  اگر خط چشم مایع دارید که قدیمی شده است و می خواهید آن را دور بیاندازید می‌توانید آن را جایگزین برس ناخن اکریلیک کنید. ساختار این خط چشم ها مانند برس های ناخن اکریلیک معمولی می باشد.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 30 رای


  ابزارهای آرایشی برای آرایش به اندازه خود آرایش اهمیت دارند. این ابزار شامل برس ، شامپو برس ، اسفنج ، شانه ، عصا و تراش مداد است . محصولات آرایشی و بهداشتی فقط به اندازه ابزارهایی که برای استفاده از آنها استفاده می شود ظاهر خوبی خواهند داشت ، بنابراین سرمایه گذاری در ابزارهای آرایشی با کیفیت بسیار مهم است.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 30 رای


 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  بسیاری از افراد گاه به گاه بوی زیر بغل را تجربه می کنند. وقتی افراد عرق می کنند ، مایع با باکتری های روی پوست مخلوط می شود . هنگامی که این ماده خشک می شود ، می تواند بوی نامطبوعی ایجاد کند. چندین روش درمانی برای تعریق زیاد در دسترس است ، از جمله درمان های بدون نسخه ، داروهای تجویزی ، تزریق و موارد دیگر.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 30 رای


  روروک مخصوص بچه ها تمرینات عالی و کم ضربه ای را ارائه می دهد که به طور همزمان روی تمام ماهیچه های اصلی و ساق پا کار می کند. اگر سعی کنید سرعت سریعی داشته باشید و/یا با برخی تپه ها کنار بیایید ، تمرینات قلبی بسیار خوبی هستند. در زمین مسطح ، یک اسکوتر ضربه ای کالری بیشتری در هر مایل از دوچرخه سواری و کالری کمتری در هر مایل از پیاده روی می سوزاند.

 • ممنون
  امتیاز: 2 از: 73 رای


  میانگین عمر اسکوتر 28.8 روز بود . طول عمر متوسط ​​26 روز بود. یک وسیله نقلیه متوسط ​​در طول عمر خود بیش از 92 سفر 163.2 مایل را طی کرد. پنج مورد از 129 روروک مخصوص بچه های اولیه در همان روزی که وارد خدمت شدند ناپدید شدند (طول عمر "0" روز)

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 20 رای


  مردم راههای ساده ای را برای سرعت بخشیدن به آنها امتحان می کنند و به همین دلیل سریعتر تجزیه می شوند. من تخمین می زنم که آنها 500 تا 3000 مایل قبل از خراب شدن دوام بیاورند. دوچرخه سوار و دوچرخه سوار دوچرخه های خوبی برای دوچرخه سواری در شهر هستند و نباید از آنها 10000 - 40000 مایل نیز سوار شوید.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 20 رای


  محققان IIHS دریافتند که روروک مخصوص بچه ها در هر مایل بیشتر از دوچرخه سواران صدمه دیده و دو برابر بیشتر به دلیل وجود چاله ها ، ترک های پیاده رو ، چراغ چراغ ها و تابلوهای راهنما مجروح می شوند ، اگرچه دوچرخه سواران سه برابر بیشتر مورد اصابت یک وسیله نقلیه موتوری قرار می گیرند.

 • ممنون
  امتیاز: 2 از: 68 رای


  سرعت اسکوات بسیار بیشتر از سرعت پیاده روی متوسط ​​است ، اگر با سرعت متوسط ​​سوار می شوید اسکوتر حدود پنج برابر سریعتر است. میانگین سرعت پیاده روی حدود 2 مایل در ساعت است در حالی که اسکوتر متوسط ​​نزدیک به 10 مایل در ساعت است. ... اسکوترها در مقایسه با افراد پیاده روی معمولی بسیار سریع عمل می کنند.

 • ممنون
  امتیاز: 1 از: 55 رای


  ماسک های مویی که خودتان انجام می دهید واقعاً بهتر است ، اما بستگی به ترکیب آن دارد. وارن توضیح داد: " همه ماسک های مو مربوط به رطوبت است ." "مواد زیادی در آشپزخانه شما وجود دارد که می توانید برای آبرسانی به موها استفاده کنید ، مانند ماست ، سس مایونز ، عسل و روغن زیتون."

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  روغن آرگان . دلیلی وجود دارد که به این روغن "طلای مایع" می گویند. این ماده دارای رنگ طلایی عمیقی است که سرشار از اسیدهای چرب ، آنتی اکسیدان ها و ویتامین E است. برای مو بسیار مفید است و یکی از بهترین روغن ها برای رشد سریع مو است.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  به طور کلی ، رنگ دائمی تا زمان رشد موهای شما روی موهای شما باقی می ماند و ریشه ها را نمایان می کند. معمولاً این کار بین چهار تا شش هفته طول می کشد تا شما نیاز داشته باشید که به عقب برگردید و ریشه های خود را کامل کنید. پنجره چهار تا شش هفته ای نیز زمانی است که رنگ دائمی شروع به محو شدن می کند (معمولاً بعد از حدود 28 شامپو).

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  رنگ موی کرم و مایع دائمی ترین طیف سایه را دارد. این فرمول ها می توانند روشن کننده یا رسوب کننده باشند و رنگ هایی از تیره ترین سیاه تا نقره پلاتینی را ایجاد کنند. این فرمولها همچنین قوی ترین هستند و به طور بالقوه بیشترین آسیب را به مو می رسانند.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  "من متوجه می شوم که گلوله های پنبه بیش از حد محصول را جذب می کنند ، به اندازه پد پنبه ای صاف تر پخش نمی کنند و تمایل به تجزیه دارند." اکرم می گوید ... از طرف دیگر دور پنبه به طور خاص برای استفاده در مراقبت از پوست و روال زیبایی شما ایجاد شده است. اکرم می گوید: "دور پنبه واقعا همه کاره است."

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  هنگامی که برای اولین بار تمرین اکریلیک را شروع می کنید ، معمولاً از یک برس کوچکتر استفاده می کنید که می تواند اندازه 6 یا 8 باشد. این برس ها برای شروع عالی هستند زیرا به طور موثر یک مهره کوچکتر از اکریلیک (پودر با مایع) را بلند می کنند و به شما این امکان را می دهد تا با تکنیک های کاربردی خود در 3 منطقه تسلط پیدا کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  اکثر پوست های خشک ترجیح می دهند از پودر فشرده برای پوست استفاده کنند زیرا پودرهای فشرده روغن بیشتری در خود دارند و وقتی روی انواع پوست های بسیار چرب استفاده می شود ، می تواند "کیک" به نظر برسد. ... پودر شل: همچنین برای تنظیم کرم پودر/کانسیلر مایع استفاده می شود تا آرایش طولانی تر بماند و حرکت نکند ، یا از پوست شما پاک نشود.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  تیغ های برقی تمایل دارند موهای خود را سریعتر از تیغ های دستی بتراشند. از آنجا که آنها پوست را جمع کرده و موها را قبل از کوتاه کردن مجبور می کنند ، مردان نیازی ندارند که چندین بار از یک ناحیه عبور کنند. از این جهت که می توان موهای صورت ، ریش ، سبیل و ساق پا را اصلاح کرد ، از تنوع بیشتری برخوردارند.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  با این حال ، اگر مایل هستید کمی بیشتر جلوه دهید ، معلوم می شود که برس های گریم گران قیمت واقعاً ارزش قیمت را دارند . ... واقعاً ، مهمترین چیز این است که به یاد داشته باشید که برس های خود را به طور مرتب بشویید - صرف نظر از هزینه آنها.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  آیا شامپو بچه بی خطر است؟ بله . همه تولیدکنندگان اصلی آزمایش ایمنی گسترده ای انجام می دهند و همچنین از موادی استفاده می کنند که برای استفاده در فرمولاسیون نوزادان تأیید شده است. دو ماده ای که باعث اختلاف نظر شده است Quaternium-15 و 1،4 dioxane هستند.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  سرم مو یک محصول حالت دهنده است که موهای شما را صاف و درخشنده می کند ، در حالی که هدف اصلی روغن مو تغذیه و بهبود سلامت موهای شما است. هیچ سرم یا روغن بهتری نسبت به دیگری وجود ندارد ، زیرا هر دو دارای ویژگی های متمایز و مزایای متفاوتی هستند.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  این شامپو هم PH خنثی است و هم حساسیت زا است و آنقدر ایمن است که در صورت تمایل می توانید روزانه از آن استفاده کنید. مرطوب کننده ها باید موها و پوست سر شما را نرم و صاف کنند.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  شامپو و ژل شستشوی بدن/دوش دو گروه عمده از محصولات پاک کننده مراقبت شخصی هستند. شامپوها به طور خاص برای تمیز کردن و مراقبت از موها طراحی شده اند ، در حالی که شستشوی بدن یک صابون مایع است که برای پاکسازی بدن مناسب است . اکثر شامپوهای تجاری و شستشوی بدن به صورت کرم یا ژل ساخته می شوند.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  هر دو روش اپیلاتور و اپیلاسیون روشهایی عالی برای از بین بردن موهای زائد در مدت زمانی طولانی هستند. اگر حساسیت دارید یا مستعد درد هستید ، ممکن است اپیلاسیون برای شما بهترین راه نباشد. از سوی دیگر، اگر شما مایل به ایستادن برخی از دردها که از عوارض جانبی این ابزار هست بهتر است از این ابزار استفاده نمایید.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  نه فقط خشک کردن هوا و نه فقط سشوار کشیدن برای موهای شما مفید نیست. بهترین راه برای نگه داشتن موهای زیبا و سالم این است که ترکیبی از این دو را انجام دهید. توصیه می شود اجازه دهید موهای شما اول در هوای ازاد خشک شود سپس زمانی که احساس کردید کمی موهایتان نمناک است از سشوار استفاده نمایید.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 8 رای


  خشک کن یونی سرامیکی Parlux Advance قدرتمند و جمع و جورتر هستند. این سشوار سبک ترین سشوار دستی است. آزمایشگران ما دریافتند که این سشوار دمای خوبی دارد ، با پوزه کوتاه ، بند بلند و دسته ارگونومیک و موهای خشک شده به راحتی قابل کنترل است.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  کارشناسان خرید سشوار با قدرت 1800 وات را توصیه می کنند. جنیفر بوچالا ،  آرایشگر مشهور می گوید: "اگرچه برخی از سشوارهای حرفه ای حتی به 3600 وات می رسند ، اما من توصیه می کنم از یک سشوار بین 1800 تا 1875 وات برای موهای خود استفاده نمایید.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 2 رای


  آرایشگر کریسان دیویس می گوید: "هیچ چیز ، هیچ چیز ، هیچ چیز شما را پیرتر از فرمول های پودر سنگین نشان نمی دهد." هنرمندان آرایشگر توصیه می کنند کیف خود را با کرم ، ژل ، مایعات و محصولاتی که عموماً نیازی به استفاده از برس ندارند ، ذخیره کنید. ریس اندرسن می گوید: " هرچه پوست شما هیدراته تر باشد ، جوانتر به نظر می رسد."

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  Guanche پیشنهاد می کند که به دنبال مواد ضد آکنه آزمایش شده مانند بنزوئیل پراکسید و سالیسیلیک اسید باشید. بنزوئیل پراکسید با عملکرد سریع و قابل دسترسی ، یکی از محبوب ترین راه حل های مقابله با آکنه است و با از بین بردن باکتری های ایجاد کننده آکنه ، کاهش قرمزی و التهاب عمل می کند.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  گذاشتن برنزه تقلبی یک شبه مشکلی ندارد مادامی که خود برنزه کننده رنگ راهنمای زیادی نداشته باشد که می تواند ملافه را لکه دار کند. گذاشتن یک شبه خود برنزه کننده می تواند به رشد کامل رنگ کمک کند ، اما سعی کنید از یک موس برنزه بدون کیفیت و بدون رنگ زیاد استفاده کنید تا سریع خشک شود.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  رتینول (مشتق شده از ویتامین A) ، پپتیدها و اسید هیالورونیک همگی توسط محققان و متخصصین زیبایی مورد حمایت قرار گرفته اند. محصولات زیر چشم به شکل ژل ها و سرم های خنک کننده ممکن است برای مبارزه با خطوط ریز بهتر عمل کنند.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  صورت: در حال حاضر ، دو مورد از بهترین صورت ها برای ضد پیری ، درمان با پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) و میکرونیدلینگ است . در صورت میکرونیدلینگ ، سوزن های ریز به پوست نفوذ می کنند تا تولید کلاژن را افزایش دهند. این فرآیند را می توان با درمان PRP با استفاده از خون خود همراه کرد - از این رو نام مستعار آن ، "صورت خون آشام" است.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  خارش کوتیکول بعد از لاک ژل زیرا سیستم ایمنی بدن به برخی از اجزای شیمیایی موجود در لاک ژل و محصولات مایع مورد استفاده در مانیکور واکنش نشان می دهد . اگر اجازه دهید همه مایعات شیمیایی به دور از کوتیکول تبخیر شوند ، خارش از بین می رود.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


   شما می توانید یک میخ اکریلیک روی ناخن گمشده بگیرید ، به شرطی که ناخن کافی برای ساختن باقی مانده باشد. از این گذشته ، این مانند یک ناخن پا نیست ، که می توان آن را در کفش های بسته پنهان کرد-دستان شما همیشه در معرض نمایش هستند.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  خیر ، مالیدن الکل با پاک کننده لاک ناخن یکسان نیست . در حالی که ایزوپروپیل الکل (الکل مالش کننده) معمولاً برای پاک کننده لاک ناخن استفاده می شود ، مواد دیگری در لاک پاک کننده ناخن وجود دارد که باعث تفاوت این دو مایع می شود.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  بطور معمول کرم های آرایشی- بهداشتی از دو فاز آب و روغن تشکیل شده است که در کرم ضد لک رنه، در فاز روغن از روغن های گیاهی- مانند روغن زیتون، روغن بادام، عصاره خیار و کالاندولا و در فاز آب از عرقیجات گیاهی استفاده گردیده که همین امر مسبب ماندگاری و اثر بخشی بالای این کرم میباشد. در این کرم از آربوتین استفاده شده که باعث میشود ملانین های پوست تغییر رنگ داده و به رنگ اولیه خود باز گردند.

  حجم: ۷۵ میلی‌لیتر
  ویتامین:دارد
  نوع ویتامین ها:A&E
  عصاره:دارد
  نوع عصاره:روغن بادام، روغن زیتون، عصاره خیار، عصاره کالاندولا
  نوع محفظه نگه دارنده:تیوپی
  جنس محفظه نگه دارنده:پلاستیک
  کشور سازنده:ایران
  نحوه استفاده:پس از تمیز کردن پوست با محصولات پاک کننده، هر شب مقدار مناسبی از کرم ضد لک رنه را روی لک های پوستی مصرف نمایید و در طول روز از ضد آفتاب با SPF30 استفاده شود.
  سایر توضیحات:دور از نور خورشید، گرما، یخ زدگی و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

   
   

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 23 رای


  مواردی که باید بصورت آنلاین خریداری کنید  

  • محصولات و نرم افزارهای الکترونیک 
  • دارو (ارزان تر و آسان تر ، به ویژه هنگام بیماری)
  • لباس (اگر دقیقاً می دانید چه رنگ ، سبک و سایزی را می خواهید)
  • لوازم کودک (پوشک ، شیرخشک ، غذا)
  • غذای حیوانات خانگی (ارزان تر و آسان تر ، به ویژه به صورت عمده)
  • کتاب (اگر دقیقاً می دانید چه می خواهید)
  • اتومبیل دست دوم (ارزان تر و آسان تر بدون فروشنده ، مگر اینکه نیاز به تأمین مالی داشته باشید)
  • مواد غذایی (اگر وقت ندارید)
  • هدایای تعطیلات (بسته بندی هدیه ، حمل و نقل و راحتی را نمی توان شکست داد)
  • هنر (سایتهایی مانند Etsy لیست اصلی ، هنرهای زیبا و مستقیم از طرف هنرمند است)
  • عینک طبی یا طبی (همیشه ارزان تر و ارزانتر)

  چیزهایی که باید در فروشگاه خریداری کنید

  • هر چیزی که می توانید با آن چانه بزنید تا قیمت بهتری داشته باشید
  • پزشکی (مراقب کلاهبرداری آنلاین و داروهای منقضی یا جعلی باشید)
  • لباس (وقتی می خواهید دست بزنید ، امتحان کنید و بازرسی کنید)
  • هر چیزی که باید ابتدا تجربه شود (تشک ، مبلمان ، پتو و غیره)
  • اقلام واقعاً سنگین (با هزینه های گران حمل و نقل)
  • کتاب ها (اگر می خواهید مرور کنید ، با فروشنده کتاب صحبت کنید و از کتابفروشی محلی خود حمایت کنید تا از کار خارج نشوند)
  • هر چیزی که ممکن است نیاز به بازگشت داشته باشید
  • مواد غذایی (اگر دوست دارید غذای خود را انتخاب کنید و از تولیدکنندگان محلی و بقالی خود حمایت کنید)
  • یک حیوان خانگی (البته!)
  • املاک و مستغلات (البته!)

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 1 رای


  مزایای خرید آنلاین

  اینترنت انقلابی در نحوه خرید ما ایجاد کرده است. به دلیل مزایا و مزایای بیشمار ، این روزها تعداد بیشتری از افراد خرید اینترنتی وسایل را به روش مرسوم ورود به فروشگاه ترجیح می دهند.

  دلایلی که بسیاری از مردم عاشق خرید آنلاین هستند چیست و چرا این محبوبیت زیاد دارد؟ در زیر ده دلیل برتر من برای خرید آنلاین آورده شده است.

  10 مزیت خرید آنلاین

  1. راحتی راحتی بزرگترین مزیت است. در کجای دیگر می توانید راحت نیمه شب هنگام خوابیدن به لباس بپردازید؟ هیچ خطی برای انتظار وجود ندارد و یا صندوقداران برای پیگیری شما در خریدها به شما کمک نمی کنند و شما می توانید در چند دقیقه خرید خود را انجام دهید فروشگاه های آنلاین این فرصت را به ما می دهند که بصورت شبانه روزی خرید کنید و همچنین با تجربه خرید "بدون آلودگی" به ما پاداش می دهید. برای خرید محصولات اطلاعاتی مانند کتاب های الکترونیکی ، که بلافاصله در دسترس شما هستند ، به محض پرداخت هزینه ، مکان بهتری وجود ندارد. موارد قابل بارگیری که بصورت آنلاین خریداری می شوند ، به هیچ وجه نیاز به هر نوع ماده فیزیکی را از بین می برند و این به محیط کمک می کند!
  2. قیمت های بهتر معاملات ارزان و قیمت های بهتر بصورت آنلاین در دسترس است ، زیرا محصولات بدون درگیر شدن واسطه ها مستقیماً از تولید کننده یا فروشنده به شما می آیند. به علاوه ، مقایسه قیمت ها و یافتن معامله بهتر آسان تر است. بسیاری از سایت های آنلاین کوپن تخفیف و تخفیف نیز ارائه می دهند قیمت ها نه تنها بهتر هستند ، بلکه می توانید در مالیات نیز صرفه جویی کنید ، زیرا فروشگاه های آنلاین فقط در صورت داشتن موقعیت فیزیکی در ایالت شما ملزم به گرفتن مالیات فروش هستند. در هزینه پس انداز بنزین و پارکینگ فاکتور دارید و در هزینه های زیادی خود صرفه جویی کرده اید!
  3. تنوع بیشتر انتخاب های آنلاین شگفت انگیز است. تقریباً می توانید هر مارک یا کالایی را که به دنبال آن هستید پیدا کنید. شما می توانید بدون صرف هزینه در بلیط هواپیما ، در آخرین روندهای بین المللی شرکت کنید. به جای اینکه محدود به جغرافیای خودتان باشید ، می توانید از خرده فروشان در سایر مناطق ایالت ، کشور یا حتی جهان خرید کنید. انتخاب بسیار بیشتری از رنگ و اندازه در مقایسه با محلی که در اختیار دارید. به علاوه ، سهام بسیار بیشتر است ، بنابراین شما همیشه می توانید اندازه و رنگ خود را پیدا کنید. حتی برخی از فروشگاه های آنلاین سفارش کالاهای خارج از انبار را می پذیرند و هنگام ورود به بازار حمل می کنند.
  4. می توانید راحت تر هدیه ارسال کنید. ارسال هدیه برای اقوام و دوستان ، بدون توجه به اینکه کجا باشند ، آسان است. تمام بسته بندی و حمل و نقل برای شما انجام می شود. خیلی وقت ها ، آنها حتی آن را برای شما بسته بندی می کنند! اکنون نیازی نیست که بهانه ای برای عدم ارسال هدیه در مناسبت هایی مانند تولد ، عروسی ، سالگرد ، روز ولنتاین ، روز مادر ، روز پدر و غیره باشد.
  5. کنترل بیشتر در بسیاری از مواقع ، وقتی خرید معمولی را انتخاب می کنیم ، تمایل داریم هزینه های بیش از حد برنامه ریزی شده را خرج کنیم و درنهایت وسایلی را می خریم که دقیقاً همان چیزی نیستند که ما می خواستیم (اما چیز بهتری در فروشگاه پیدا نمی کنیم). به صورت آنلاین ، شما مجبور نیستید موجودی فروشگاه آنچه را می خرید تعیین کند و می توانید دقیقاً همان چیزی را که می خواهید و نیاز دارید ، بدست آورید.
  6. مقایسه قیمت آسان مقایسه و تحقیق درباره محصولات و قیمت آنها به صورت آنلاین بسیار آسان تر است. به عنوان مثال اگر در حال خرید لوازم خانگی هستید ، می توانید نظرات مصرف کننده و مقایسه محصولات را برای همه گزینه های موجود در بازار با پیوند به بهترین قیمت ها پیدا کنید. ما می توانیم در مورد تجربه ، رتبه بندی و بررسی دست اول شخص درباره اکثر محصولات و خرده فروشها تحقیق کنیم.
  7. بدون ازدحام جمعیت اگر مثل من هستید ، هنگام خرید از ازدحام جمعیت متنفر هستید. خصوصاً در ایام تعطیلات ، جشنواره ها یا آخر هفته ها ، آنها می توانند سردرد بزرگی داشته باشند. همچنین ، خرد شدن در میان ازدحام خریداران ، گاهی احساس عجله و عجله در ما ایجاد می کند. لازم نیست برای یک مکان پارک نبرد کنید. در هنگام خرید آنلاین می توان از تمام این مشکلات جلوگیری کرد.
  8. بدون فشار. اغلب اوقات که برای خرید بیرون هستیم ، در نهایت چیزهایی می خریم که واقعاً به آنها نیازی نداریم ، همه به این دلیل است که مغازه داران به ما فشار می آورند یا با استفاده از مهارت های فروش خود ما را مجبور به انجام این خریدها می کنند.
  9. می توانید وسایل دست دوم یا آسیب دیده را با قیمت پایین تری خریداری کنید. بازار موجود در اینترنت به ما امکان دسترسی به لیست کالاهای قدیمی یا آسیب دیده با قیمت پایین را می دهد. همچنین ، اگر می خواهیم عتیقه جات را بخریم ، هیچ جایی بهتر برای یافتن اشیا عظیم
  10. خریدهای محرمانه راحت ترند. بعضی از کارها بهتر است در خلوت خانه شما انجام شود. فروشگاه های آنلاین بهترین خریدهای محتاطانه برای مواردی مانند اسباب بازی های بزرگسالان ، لباس زیر زنانه سکسی و غیره است. این به من امکان می دهد زیر لباس زیر و لباس زیر را بدون خجالت و هرگونه پارانویا بخرم که افرادی هستند که مرا تماشا می کنند یا قضاوت می کنند.

  10 معایب خرید آنلاین

  1. تأثیر منفی بسته بندی و گاز در محیط زیست. خرید شما در چند لایه بسته بندی پلاستیکی و مقوایی بسته بندی شده و به درب ورودی تحویل داده شود برای شما خوب است ، اما برای محیط زیست چندان مناسب نیست. حتی اگر می خواهید مقوا را بازیافت کنید ، با خرید آنلاین ، زباله های غیرضروری ایجاد می کنید.
  2. مشکلات حمل و نقل و تأخیر. حتی بزرگترین و بهترین شرکت های حمل و نقل و خرده فروشان آنلاین روزهای بد خود را سپری می کنند ، بنابراین راهی وجود ندارد که بتوانید اطمینان حاصل کنید که خرید خود را به موقع انجام می دهید مگر اینکه آن را از فروشگاه خریداری کنید.
  3. خطر تقلب اگر در حال خرید آنلاین هستید ، خطر کلاهبرداری بیشتر وجود دارد: کلاهبرداری کارت اعتباری ، فیشینگ ، هک ، سرقت هویت ، محصولات تقلبی ، وب سایت های جعلی و کلاهبرداری های دیگر معمول است.
  4. صرف وقت زیاد آنلاین. مخصوصاً اگر شغل شما ایجاب می کند که تمام روز به رایانه نگاه کنید ، ممکن است در تمام مدت نمایشگر دچار سوختگی شوید. خرید آنلاین می تواند به ماراتن پیمایش و کلیک کردن روی سوراخ های خرگوش تبدیل شود و قبل از اینکه بدانید ، بیشتر روز آنلاین بوده اید. اینترنت مکان خوبی برای بازدید است ، اما احتمالاً شما نمی خواهید در آنجا زندگی کنید.
  5. ارتباط کمتری با جامعه دارد. اگر تمام مشاغل خود را بصورت آنلاین انجام دهید ، هرگز مجبور به ترک خانه خود نخواهید شد. این ممکن است برای مدتی عالی باشد اما گاهی اوقات ، ممکن است بخواهید بیرون بروید ، کمی هوای تازه بکشید ، تغییر مکان دهید ، با افراد واقعی صحبت کنید ، در جامعه خود شرکت کنید و فقط بخشی از جمعیت باشید. گاهی اوقات ، یک مانیتور کامپیوتر نمی تواند با یک اتصال واقعی انسانی رقابت کند.
  6. شما دقیقاً نمی دانید چه چیزی دریافت می کنید . تا زمانی که از نزدیک با یک مارک یا محصول آشنا نباشید ، خرید آنلاین نیاز به یک جهش ایمان دارد. . . یکی که همیشه به نفع شما نیست. اندازه ها غالباً نادرست هستند. فقط با نگاه کردن به عکس نمی توانید بافت ، پارچه ، تناسب ، برش ، کیفیت ، وزن یا دوام را تعیین کنید. محصولی که بسیار زیبا به نظر می رسد وقتی آن را در دست بگیرید ممکن است احساس پرزرق و برق ، ناجور یا ارزان بودن کند.
  7. بازگشت می تواند پیچیده باشد. برخی از فروشندگان روند کار را نسیم می کنند ، اما بسیاری از آنها بازگشت کالاهای خود یا بازپرداخت را برای شما سخت می کنند. در بسیاری از مواقع ، نمی توانید هزینه حمل و نقل را جبران کنید. برچسب زدن ، بسته بندی ، حمل و نقل ، ردیابی و پر کردن همه فرم های مناسب دردسری است که می توانید در صورت خرید حضوری از آن جلوگیری کنید (و اگر کالای خود را دستی انتخاب کنید ، نیازی نیست که خیلی زود چیزها را پس دهید).
  8. وب سایت های غیر دوستانه ، کلاهبردار یا پیچیده. برخی از سایت ها نیاز دارند که شما به لیست نامه های پستی آنها بپیوندید و لغو اشتراک را غیرممکن می کنند. برخی آدرس ایمیل شما را به دیگران می فروشند ، بنابراین ایمیل شما پر از تبلیغات است. گاهی اوقات ، سایت ها توصیف خوب یا دقیقی از کالاها ارائه نمی دهند ، یا شما فقط نمی توانید نحوه خرید یا بازگشت کالا یا صحبت با خدمات مشتری را بفهمید.
  9. بدون کمک در فروش . در یک فروشگاه ، معمولاً شخصی به شما کمک می کند اما به صورت آنلاین ، شما خودتان هستید. اگر گیج شده اید یا س haveالی دارید ، این فقط برای شما خیلی بد است. ممکن است مجبور شوید خریدهای کورکورانه و اشتباهاتی انجام دهید که بعداً پشیمان شوید زیرا کسی نبود که با او صحبت کند.
  10. از خرده فروشان محلی پشتیبانی نمی شود . اگر همه شروع به انجام تمام خریدهای خود به صورت آنلاین كنند ، تمام فروشگاه های محلی از فعالیت خارج می شوند. وقتی تمام فروشگاه های شهر از بین رفت ، مجبور می شویم دور و دورتر برویم تا در یک فروشگاه واقعی خرید کنیم. بسیاری از مردم و مکانها قبلاً تأثیرات منفی و بعضاً مخرب تجارت الکترونیکی را تجربه کرده اند که باعث از بین رفتن مشاغل و ویرانی اقتصاد محلی می شود.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 11 رای


  فلورمار یک برند کاملا وگان نیست. آنها خودشان نمی توانند روی حیوانات آزمایش کنند اما شرکت های دارنده آزمایشگاه دیگر این آزمایش را برای آنها انجام می دهند ، بنابراین از نظر قانونی می توانند بگویند که یک برند وگان است.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 31 رای


  گرچه لازم نیست گرانترین چادر بازار را بخرید ، اما بیشتر چادرهای با کیفیت معمولاً ارزان نیستند. سرمایه گذاری در یک چادر با کیفیت به این معناست که شما نگران آب و هوای سخت و سایر شرایطی که در فضای باز به آن می اندازید نیستید. یک چادر ارزان قیمت ممکن است به خوبی به شما کمک کند ، اما فقط در صورت بکر بودن شرایط خارجی.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  چگونه در چادر نکات خود را گرم نگه داریم

  1. صبر نکنید تا احساس سرما کنید بعد بلند شوید و گرم کنید خودتان را. ...
  2. بخاری حرارتی هوشمندانه است. ...
  3. همیشه یک بطری آب گرم را بسته بندی کنید. ...
  4. سرد به رختخواب نروید. ...
  5. آسترهای کیسه خواب می تواند کمک کند. ...
  6. روی عایق کاری پایین سرمایه گذاری کنید. ...
  7. چادر خود را با یک فرش چادر یا فرش عایق بندی کنید. ...
  8. در برخی از بسته های حرارتی یکبار مصرف سرمایه گذاری کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  7 راه برای جلوگیری از ریزش مو

  1. داروهای تجویزی را در نظر بگیرید. دو داروی تایید شده بالینی برای جلوگیری از ریزش بیشتر مو وجود دارد - فیناستراید و ماینوکسیدیل. ...
  2. از شانه لیزر استفاده کنید. ...
  3. محصولات موی خود را تغییر دهید. ...
  4. از دوش آب گرم خودداری کنید. ...
  5. به شامپوهای ضد DHT بروید. ...
  6. ماساژ پوست سر را امتحان کنید. ...
  7. پیوند بزنید

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  بیایید چند مرحله را بررسی کنیم که ممکن است به رشد سریع و قوی موهای شما کمک کند.
  از رژیم های محدود کننده پرهیز کنید. ...
  میزان پروتئین دریافتی خود را بررسی کنید. ...
  محصولات  با کافئین را امتحان کنید. ...
  روغنهای اساسی را کاوش کنید. ...
  مشخصات مغذی خود را تقویت کنید. ...
  به ماساژ پوست سر بپردازید. ...
  به درمان پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) بپردازید ...
  گرم نگه دارید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  زمان توصیه شده بین 20 تا 60 دقیقه است. استریپر رنگ در این مدت رنگ را از روی موهای شما پاک می کند. برای جلوگیری از چکه شدن مایع روی صورت ، قرار دادن کلاه پلاستیکی دوش را در نظر بگیرید.

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 20 رای


  ژل مو سنگین تر از موس است و تمایل دارد موها را سنگین کند . ژل ، به خصوص ژل های ارزان تر ، خیلی بیشتر از موس پوسته می شوند . این شهر همچنین دارای چگالی بالاتر و تخلخل پایین تر است که برای استفاده روزانه بزرگ است، اما اگر شما نمی خواهید خود را مو به دنبال مرطوب، براق، و چرب، موس ممکن است یک بهتر گزینه است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  دو قاشق غذاخوری از شامپوی خود را در یک کاسه بریزید ، و سپس یک قاشق چای خوری جوش شیرین اضافه کنید. جوش شیرین می تواند اسپری مو را از بین ببرد ، در آن زمان او می تواند شامپو کار خود را انجام دهد. شامپو و جوش شیرین را با هم در ظرف مخلوط کنید تا مایع صاف شود

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  استفاده از اسپری مو قبل از اینکه فر شوید

  كرستن پترسون ، آرایشگر می گوید: "فقط ابتدا از اسپری های محافظ گرما استفاده كنید." وی اضافه می کند: "اسپری مو و گرمای ناشی از دستگاه پیچش یا حلقه زنی می تواند موهای شما را خشک کند ، بنابراین مهم است که فقط پس از اتمام حالت دادن ، از آن استفاده کنید."

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اسپری مو را می توان در نقاط قوت و انواع مختلف خریداری کرد ، اما فرم دهی آن انعطاف پذیر است ، به این معنی که موهای شما سبک نگه داشته می شوند اما احساس نمی کنند مانند سنگ کاملاً محکم هستند! همچنین می توان آن را روی موهای خشک یا مرطوب استفاده کرد ، اما از هر جهت یک پایان متمایز ایجاد می کند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  شما می توانید از وازلین به طور معمول در حالت دادن به ریش خود استفاده کنید ، اما مراقب باشید که آن را به مقدار کم بمالید تا به راحتی شسته شود ، اما از نظر معنایی که به قفل شدن رطوبت کمک می کند که برای رشد مو مفید است ، بسیار خوب است. که ممکن است از رطوبت طبیعی نیز جلوگیری کند به همین دلیل از آن حمایت می شود

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  چه عواملی باعث ایجاد این کرانچ می شود؟ مایا می گوید: "ترکیب مو با ژل یا کرم معمول است زیرا بیشتر موس های موجود در بازار حاوی الکل هستند تا موها را سریعتر خشک کنند. آنها همچنین از نظر پلیمر غنی هستند که باعث ایجاد یک پوشش چسبنده روی مو می شود ، دقیقاً مانند یک اسپری مو. این می تواند باعث خشکی و سفتی مو شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  ابتدا یک موس سپس یک ژل و یک ماده بیشتر روی آن بمالید. من این روش را توسط کلیcoffeecurlygirl می دانم. سعی کنید تکنیک ها و مقدار مختلف محصول را آزمایش کنید تا ببینید بهترین عملکرد مو برای موهای شما مناسب است. ما می توانیم با موهای فرفری خود چندین راه را طی کنیم!

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  ژل مو سنگین تر از موس است و تمایل دارد موها را سنگین کند. ژل ، به خصوص ژل های ارزان تر ، خیلی بیشتر از موس پوسته می شوند. همچنین دارای چگالی بالاتر و تخلخل کمتری است که برای سایش در تمام طول روز مناسب است ، اما اگر نمی خواهید موهایتان مرطوب ، براق و چرب به نظر برسد ، ممکن است موس گزینه مناسبی باشد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  چگونه موهای رنگ شده خود را حفظ کنیم

  1. پس از رنگ آمیزی ، 72 ساعت کامل قبل از شامپو زدن صبر کنید. ...
  2. از شامپو و نرم کننده بدون سولفات استفاده کنید. ...
  3. رنگ را به نرم کننده خود اضافه کنید. ...
  4. هنگام شستشو دمای آب را کم کنید. ...
  5. کمتر موها را بشویید. ...
  6. در روزهای خاموش از شامپوی خشک استفاده کنید. ...
  7. برای محافظت از رنگ مو هنگام حالت دادن ، از روش های درمانی ترک استفاده کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  سطح 5 اصطلاحی برای قهوه ای متوسط است اما می تواند به سایه های قرمز تیره متوسط نیز اشاره داشته باشد. این یکی از رایج ترین رنگ های طبیعی در جهان است ، اما همچنین در رنگ های جعبه ای نیز خودنمایی می کند. موی سطح 5 می تواند برای هر فردی که دارای رنگ موی طبیعی از سطح 2 تا سطح 7 است ، چاپلوس باشد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  در حالی که بسیاری از افراد موهای بلند را با جوانی مرتبط می دانند ، اما نگه داشتن موهای بلند و صاف می تواند در واقع مسن تر از سن شما باشد. ... موهای راست نیز نسبت به موهایی که اندکی بدن دارند ، از حجم کمتری برخوردار هستند و از تقلید از دست دادن حجم طبیعی که تمایل به همراهی روند پیری دارد ، تقلید می کنیم.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  7 بزرگترین مد رنگی که همه ما در سال 2020 از آن استفاده میکنیم
  قرمز مایل به شعله. جسورانه ، روشن ، گرم و پرانرژی ، این رنگ قرمز آتشین اعتماد به نفس را ترشح می کند و بی چون و چرا بیانیه ای ابتدایی می دهد. ...
  جین محو شده. این سایه آبی به اندازه یک شلوار جین قابل اعتماد و قابل اعتماد است. ...
  بیسکای سبز. ...
  صورتی مرجانی. ...
  زعفران. ...
  پیازچه. ...
  سفید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  آرایشگران می گویند این 10 بزرگترین مد مو در سال 2020 است
  کوتاه کردن موها  harryjoshhair. ...
  نمایش بافت طبیعی. مارسیامیلتون ...
  امواج ساحلی harryjoshhair. ...
  یک مدل موی شگ مدرن. ...
  نوارهای بافتنی ...
  Bangs (بخصوص موی چتری) ...
  رنگ موهای گرم

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  "تنها رنگ مو" طبیعی "که وجود دارد بر پایه عصاره حنا ، کاسیا یا نیل است. اینها را می توان با هم ترکیب کرد و سایه های طبیعی قهوه ای یا یک رنگ مایل به قرمز ایجاد کرد. " اما یک دلیل وجود دارد که چرا آرایشگران اغلب پیشنهاد می کنند از حنا پرهیز کنند ، حتی اگر این یکی از گزینه های طبیعی تر باشد

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 12 رای


  این به نوع لب او بستگی دارد. رژ لب (منظم) می تواند احساس طبیعی داشته باشد ، اما اگر بوسه پرشور باشد تمایل به لکه زدن دارد. ... بهترین چیزی که فرد می تواند استفاده کند مرطوب کننده لب رنگی است. به لبها رنگ می بخشد ، لبها را نرم نگه می دارد ، معمولاً طبیعی است اما به نظر نمی رسد لبهایی که می بوسید ، خطر زیستی دارند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  محصولاتی مانند پایه ، پرایمر ، رژگونه و سایه چشم می توانند تا دو سال دوام داشته باشند. رژ لب به طور معمول برای یک سال پس از باز کردن آن مناسب است. آرایش چشم مانند ریمل و خط چشم مایع باید هر سه ماه تعویض شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  روند رژ لب مایع به جایی نمی رسد و در حالی که ما عاشق چرک های ضد بوسه هستیم ، فرمول خشک کننده رژ لب بلند می تواند روی لب ها بتن ببندد و حذف رنگ را غیرممکن می کند. ... آنجاست که پاک کننده های رژ لب مات به آن دسترسی پیدا می کنند. آنها رنگدانه خشک ، گاهی پوسته پوسته شده را به راحتی و بدون درد از بین می برند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  برای شروع استفاده از رژ لب مایع خود ، رژ لب مایع خود را بردارید و با استفاده از برس ابتدا آن را به گوشه های خارجی لب پایین خود بمالید. سپس ، سپس به سمت پایین به سمت لبه پایین لب پایین حرکت کرده و لب پایین خود را با رژ لب مایع قرار دهید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کمی از مایع لب را روی انگشت یا لب خود بکشید و سپس قبل از خشک شدن ، آن را به نوعی لکه بزنید. هنگامی که خشک شد ، سپس یک مرهم لب براق تر مانند روغن نارگیل یا روغن در بالای آن استفاده کنید. این بیشتر کار من است که نمی خواهم لب فوق العاده شدیدی بزنم!

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  هنگامی که شما آرایش می کنید ، رژ لب شما می تواند به صورت رژ گونه ای با ماندگاری طولانی مدت روی گونه های شما دو برابر شود. حتی بهتر ، شما می توانید از طیف وسیعی از سایه های رژ لب خود استفاده کنید زیرا چندین رنگ می تواند برای این کار مفید باشد - شما می توانید از یک رنگ قرمز عمیق برای نمای چشمگیرتر استفاده کنید و یا یک رنگ صورتی گلگون را برای یک برافروختگی خوب و خوش طعم امتحان کنید

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  براق کننده لب و رژ لب: اینها در مقایسه با آرایش های پایه مایع کمتر قادر به رشد باکتری هستند. حداقل 6 ماه نگه داشتن آنها و یک سال رژ لب ایمن است. پودرها: تا زمانی که متوجه بوی خنده دار نشوید یا رنگ آن روشن شده باشد ، می توانید با اطمینان از محصولات پایه پودر به مدت 18 ماه تا 2 سال استفاده کنید

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مواد آرایشی غیر مایع

  انواع دیگر آرایش غیر مایع ، مانند رژ لب ، پودرها و رژگونه ، بدون هیچ گونه محدودیتی در باربری شما مجاز است. همچنین ممکن است مومیایی کننده لبهای جامد و بدون محدودیت داشته باشید. با این حال ، مومیایی کردن لب های ژل تحت قوانین حمل مایعات است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  براق کننده های لب مات نیز وجود دارد که رژ لب مایع نامیده می شود. آنها اکثراً بسیار مات هستند و از رنگ برهنه تا تاریک در رنگ کامل قرار می گیرند. میزان نگهداری رژ لب های مایع بیشتر از براق کننده های لب است و برخی از آنها را فقط می توان با پاک کننده مخصوص آرایش پاک کرد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رژ لب: آن لایه مومی روی رژ لب تا یک سال قبل از خشک شدن خوب باقی می ماند. اگر بوی تند می دهد ، قطعاً زمان پرتاب آن است. موم سخت این رژلب تمایل به به دام انداختن و نگهداری باکتری ها نیز دارد ، بنابراین ایده خوبی نیست که رژ لب قدیمی خود یا دیگران را به اشتراک بگذارید

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  حاوی رنگدانه یک رژ لب ، و گلاید و براق شدن یک براق کننده است. رژ لب مایع ، کایلین مک آدامز می گوید ، رژ لب های مایع آن پوشش آب نبات مانند سیب را ترک می کنند - منهای چوب - بر روی لب های شما ، اما می توانید آنها را با دستمال پاک کنید تا مات تر شوند

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  این حجم لب های شما را می دهد

  به دلیل نحوه انعکاس و جذب نور براق ، باعث می شود که لب های فرد پر از آنچه که در حقیقت هستند ، به نظر برسد. رژ لب ها و لب های مایع گاهی باعث صاف به نظر رسیدن لب ها می شوند. بنابراین اگر به دنبال لمس حجیم هستید ، فقط یک براقیت را انتخاب کنید تا شما را به آنجا برساند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر تصمیم گرفتید که مایلید سوئیچ را از مژه های کلاسیک به حالت مژه تبدیل کنید ، این یک روند آسان است! ما می توانیم مجموعه های کلاسیک خود را به راحتی با مژه های پر حجم پر کنیم - این شامل جایگزینی هرگونه اکستنشن از دست رفته با فن های ولوم ، و پر کردن مژه ها از همان اولین پر کردن است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نکنید: چشمان خود را به دوش یا حمام بمالید

  اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید هنگام دوش گرفتن ، صورت خود را خوب بمالید ، در صورت امکان از ناحیه چشم خودداری کنید و نسبت به مژه و نزدیک آن مایل باشید. مالش شدید ، کشیدن یا هر چیز دیگری که می تواند باعث اصطکاک مژه های شما شود می تواند به آنها آسیب برساند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  حلقه C نزدیکترین حالت به مژه طبیعی مژه اکثر افراد است و نمای طبیعی تری را ایجاد می کند. D curl چشمگیرتر است و واقعاً چشم را باز می کند! البته ترکیبی از C و D curl نیز می تواند شگفت انگیز به نظر برسد!

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نوک زیبایی آزمایش شده: نوار را به پایه خط مژه بالا (بالای مژه های طبیعی) بمالید ، نه روی پلک ها.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  ژل ابرو ، که گاهی اوقات رنگ ابرو نیز نامیده می شود ، با یک برس یا عصا استفاده می شود که شما آن را روی ابروهای خود بکشید. ژل مایل به ابرو اغلب به عنوان ریمل ابرو شناخته می شود زیرا بسیار مشابه عمل می کند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر موهای بلوند یا قهوه ای روشن دارید ، به سایه ای بروید که 1-2 سایه تیره تر باشد. اگر موهایی دارید که رنگ روشن تری دارند ، مطمئن شوید که رنگ ابرو کمی تیره است بنابراین در صورت شما خودنمایی می کند. سایه باید به اندازه ای روشن باشد که طبیعی به نظر برسد اما به اندازه کافی تیره باشد تا بتواند تعریفی از ابروهای شما ایجاد کند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  اگر موهای بلوند یا قهوه ای روشن دارید ، به سایه ای بروید که 1-2 سایه تیره تر باشد. اگر موهایی دارید که رنگ روشن تری دارند ، مطمئن شوید که رنگ ابرو کمی تیره است بنابراین در صورت شما خودنمایی می کند. سایه باید به اندازه ای روشن باشد که طبیعی به نظر برسد اما به اندازه کافی تیره باشد تا بتواند تعریفی از ابروهای شما ایجاد کند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  روی خط آب استفاده کنید - خط چشم مدادی بهترین گزینه برای آستر خط آب است. هنگام استفاده از مایع روی خط آب ، دشوار است که آستر را در چشم خود قرار ندهید و این یک دستورالعمل برای فاجعه است. راحت - خط چشم مدادی را انتخاب کنید که جمع شود و نیازی به تراشیدن نداشته باشد.

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 40 رای


  رنگ پوست روشن

  با داشتن پوستی روشن ، وقتی صحبت از گزینه های سایه چشم می شود ، می تواند سخت باشد. غرغره: رنگ های گرم و خاکی مانند طلایی و برنز همیشه متناسب با رنگ های روشن پوست است ، همچنین رنگهای مایل به قرمز ، رزگلد و شامپاین. سایه های نرمتر آلو و سبز را می توان در پایان های براق نیز استفاده کرد ، زیرا آنها هنوز منطقه را روشن می کنند. J

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  یک سایه مات و گرم مایل به شستشو (روی قهوه ای روی پوست تیره استفاده کنید) روی درب ها تا چین ها را بشویید. درب های بالایی خود را با مداد سیاه بچرخانید (اگر منصف هستید ، قهوه ای یا سرمه ای را امتحان کنید) ، کمی ضخیم شوید. با یک برس سایه کوچک ، سایه چشم براق و به همان رنگ را روی آستر دنبال کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  امروزه هنوز از برق لب به طور مکرر استفاده می شود. ... سرب فراوانترین بود - در 75 درصد از محصولات لب آزمایش شده ، از جمله براقیت ، یافت شد. یک نوروتوکسین بالقوه خطرناک ، تجمع طولانی مدت سرب ممکن است باعث مشکلات جدی در سلامتی شود: سردرد ، عضله و نقطه مفصل ، ناباروری ، اختلال در عملکرد شناختی و موارد دیگر.

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 20 رای


  اما آنچه که من سعی می کنم بگویم این است که ، ممکن است رژ لب قرمز در برخی خانم ها خوب به نظر نرسد ، زیرا آنها چهره ای "کودک مانند" دارند ، بنابراین رنگ لب قرمز قرمز بسیار تند در مورد ویژگی های نرم آنها به نظر می رسد. و / یا آنها همچنین دارای تمایلات کودکانه و معصومانه ای هستند که با لبپی قرمز داغی که می پوشد کنار هم قرار می گیرد.

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 20 رای


  در سال 2019 ، ظاهر کلاسیک رژ لب قرمز با درخشش عالی به روز می شود. خرید رژ لب های مایع با مواد براق مانند براق که همچنین دارای چندین رنگدانه است.

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 20 رای


  این به نوع لب لب او بستگی دارد. رژ لب (منظم) می تواند احساس طبیعی داشته باشد ، اما اگر بوسه پرشور باشد تمایل به لکه زدن دارد. ... بهترین چیزی که فرد می تواند استفاده کند مرطوب کننده لب رنگی است. به لبها رنگ می بخشد ، لبها را نرم نگه می دارد ، معمولاً طبیعی است اما به نظر نمی رسد لبهایی که می بوسید ، خطر زیستی دارند.

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 20 رای


  در نور طبیعی ، ظاهر رگهای زیر پوست خود را بررسی کنید.
  اگر رگهای شما آبی یا بنفش به نظر می رسد ، رنگ پوست سرد دارید.
  اگر رگهای شما سبز یا آبی مایل به سبز به نظر می رسند ، رنگ پوست شما گرم است.
  اگر نمی توانید سبز یا آبی بودن رگ هایتان را تشخیص دهید ، احتمالاً رنگ پوست خنثی دارید.

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 20 رای


  "هر کس می تواند رژ لب قرمز بخورد اگر سایه های مناسب را پیدا کند. رنگ زیرین خود را پیدا کند و از آنجا برود. اگر در نقره ای بهتر به نظر می آیی ، با قرمز قرمز تایل به رنگ آبی بروید یا اگر طلایی استفاده کنید ، رنگ قرمز مایل به زرد برای شما بهتر خواهد بود. سرگرم کننده ، فقط یک فرصت را امتحان کنید و اعتماد به نفس کافی برای تحریک آن را داشته باشید! "

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  آستر مایع به اندازه آسترهای ژل رنگدانه نیست و همچنین سایه کمتری دارد. به نظر من ژل ماندگاری بیشتری دارد و پوست چرب را بهتر تحمل می کند. همچنین لکه ها در مقایسه با لایه مایع راحت تر و نرم تر می شوند.

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 20 رای


  رژ لب های مایع برای ایجاد خطوط دقیق و واضح مناسب هستند ، در حالی که رژ لب های سنتی برای رسیدن به همان ظاهر به یک خط لب اضافی نیاز دارند. بنابراین اگر شکل لب شما کاملا مشخص است و از رژ لب پر زدن خسته شده اید ، ممکن است یک رژ لب مایع بهترین گزینه شما باشد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رژ لب از مواد سنگ زنی و حرارت دهی ساخته شده است. سپس موم های گرم شده برای ایجاد ترکیب به مخلوط اضافه می شوند. روغن و لانولین برای نیازهای خاص فرمول اضافه می شوند. پس از آن ، مایع گرم در قالب فلزی ریخته می شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مداد را انتخاب کنید

  اگر در بازی خط چشم تازه کار هستید ، ممکن است همه گزینه های شما غرق شوند. مداد ، ژل ، مایع ، نمد ... زیرا آسانترین و نقطه شروع عالی برای مبتدیان خط چشم است. یک مداد صاف به راحتی روی آن می لغزد ، جمع نمی شود و با دستان لرزان بیشتر از مایعات یا ژل قابل اغماض است.

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 20 رای


  بسیار راحت تر از خط چشم مایع است. اما آستر مایع به اتمام می رسد که خط چشم مدادی نمی تواند به آن برسد. بنابراین ، از خط چشم مداد در قسمت خط آب استفاده کنید. خط چشم ژل یک خط چشم زیبا است که به راحتی مانند خط چشم مدادی آسان است اما مانند خط چشم مایع زیبا است.

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 20 رای


  با استفاده از مایع ، پیپرهای خود را بیش از مداد جذب می کنید - به شرطی که آن را به درستی استفاده کنید. Schlip می گوید: "یک راه خوب برای جعل یک سری مژه ، مالیدن خط آستر مایع در امتداد خط مژه است." ... با این کار به نظر می رسد که شما در واقع چشمانتان را خط نزده اید ، بلکه به طور جدی یک مژه دارید.

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 23 رای


  خط چشم مداد به راحتی قابل استفاده است ، اما گاهی اوقات به اندازه آسترهای لایه بردار ژل یا مایع پخش نمی شود. آسترهای ژل مات هستند و به راحتی روی آن ها سر می خورند. آنها گاهی اوقات در یک گلدان کوچک با برس می آیند.

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 30 رای


  چشم را دقیقاً بالای خط مژه روی درپوش بالا و درست زیر مژه های پایین قرار دهید. کلید اتصال آستر در گوشه خارجی است. خط چشم مداد یا مایع به خوبی کار می کند زیرا از گوشه بیرونی جایی که می تواند رطوبت طبیعی چشم شما را مرطوب کند تغییر مکان نخواهد داد.

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 20 رای


  مداد را انتخاب کنید

  اگر در بازی خط چشم تازه کار هستید ، ممکن است همه گزینه های شما غرق شوند. مداد ، ژل ، مایع ، نمد ... زیرا آسانترین و نقطه شروع عالی برای مبتدیان خط چشم است. یک مداد صاف به راحتی روی آن می لغزد ، جمع نمی شود و با دستان لرزان بیشتر از مایعات یا ژل قابل اغماض است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  آستر مایع به اندازه آسترهای ژل رنگدانه نیست و همچنین سایه کمتری دارد. به نظر من ژل ماندگاری بیشتری دارد و پوست چرب را بهتر تحمل می کند. همچنین لکه ها در مقایسه با لایه مایع راحت تر و نرم تر می شوند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  با استفاده از مایع ، پیپرهای خود را بیش از مداد جذب می کنید - به شرطی که آن را به درستی استفاده کنید. Schlip می گوید: "یک راه خوب برای جعل یک سری مژه ، مالیدن خط آستر مایع در امتداد خط مژه است." ... با این کار به نظر می رسد که شما در واقع چشمانتان را خط نزده اید ، بلکه به طور جدی یک مژه دارید

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 20 رای


  ریمل بر روی مژه های شما ضخیم می شود ، حجم می یابد و یا طولانی می شود. از خط چشم برای بیرون آوردن چشمان شما ، برای ترسیم آن استفاده می شود ، می توان آن را در خط آب یا ناحیه مژه تحتانی قرار داد ، و مایع آن است!

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  آرایش چشم ، به ویژه ریمل مژه و ابرو ، یک محیط مرطوب را فراهم می کند که می تواند به عنوان یک محل مناسب پرورش باکتری ها عمل کند. این شما را در معرض ورم ملتحمه یا صورتی چشم قرار می دهد. به همین دلیل ، بهتر است بعد از سه ماه هرگونه آرایش چشم مایع یا خامه ای از جمله ریمل مژه و خط چشم را دور بیندازید

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  چشم های فندقی را می توان با رنگ های ریمل بورگوندی و طلایی روشن کرد. کسانی که چشم های فندقی دارند نیز از رنگ ریمل مایل به قرمز مایل به سبز و قهوه ای شنی نیز بهره مند خواهند شد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  ریمل خود را فراموش کرده اید؟ مقداری خط چشم مایع یا ژلی را روی یک عصای ریمل یکبار مصرف مسواک بزنید و مثل همیشه بمالید. اگر یکی از آن را پیدا نکردید ، در انتهای محصول ابرو خود را با قرقره امتحان کنید (فقط به یاد داشته باشید که آن را تمیز کنید!) - و اگر با دقت بر روی نوک برس آستر خود چشمک بزنید تا رنگدانه مژه های خود را بگیرید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  شما فقط می توانید از شوینده یا آب و صابون استفاده کنید ، که برای اکثر آرایش ها مناسب است اما ممکن است برای چیزی مثل ریمل مایع ضد آب مناسب نباشد. همچنین می توانید گلاب یا روغن نارگیل را امتحان کنید. ... احتمالاً موثر است ، اما صابون ظرف می تواند روی پوست شما خشن و خشک کننده باشد ، بنابراین بهتر است از مواردی برای پاک کردن آرایش استفاده کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  پودر برنزر

  اگر ناامید هستید (همانطور که من بودم) ، او توصیه می کند از یک دستمال نرم استفاده کنید و آن را کاملاً بر روی مایع برنز بکشید. وی توصیه می کند: "محصول اضافی را از دست روی دست خود پاک کنید ، مطمئن شوید که مقدار کمی از بافت باقی مانده است." "از بافت در حرکات دایره ای استفاده کنید تا در مناطق مورد نظر اعمال شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مایع برنزر

  این برنز بهترین گزینه برای کسانی است که پوست خشک دارند و یا می خواهند رنگ آرایش ابریشمی و ملایم داشته باشند و به راحتی با اسفنج آرایش یا برس پایه مایع قابل استفاده است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  برنزرهای مات یا پودر جمع و جور تیره برای افزودن عمق به استخوان های گونه شما بسیار عالی هستند (کانتورینگ) ، حاوی مقدار کمی براق کننده هستند ، بنابراین چهره شما مانند یک توپ دیسکو به نظر نمی رسد. ... روشن کننده ها بیشتر به صورت مایع هستند و عملکرد آنها روشنگری برخی از قسمت های صورت یا بدن است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر نسبت به نور منصف هستید: خانم هایی که پوستی روشن و روشن دارند باید از برنزر شفاف ، کمی گل رز یا هلو استفاده کنند. اگر متوسط تا زیتون هستید: خانم هایی که پوستی متوسط تا زیتونی دارند باید برای طبیعی ترین ظاهر به دنبال یک مایع برنز یا مایع خاکی باشند

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  دلیل؟ افزودن برنزر مایع به سطح مرطوب پوستهای روغنی می تواند منجر به ایجاد یک آشفتگی گرم شود. بنابراین ، اگر پوست شما چرب است ، مطمئناً باید برنزر پودر را انتخاب کنید. مایع برنزر یک محصول کاملاً متنوع است که می توان آن را از چند طریق پوشید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  قرار دادن کانسیلر بر روی پوست خشک می تواند پوسته شما را پوسته پوسته کند. پوست چرب تمایل به تولید بیش از حد سبوم ، روغن روان کننده طبیعی پوست دارد. پوست چرب شما ممکن است باعث پنهان شدن کانسیلر شما در طول روز شود ، مخصوصاً اگر از فرمول کرم استفاده می کنید. بیشتر افرادی که پوست چرب دارند ، باید کانسیلر زیر چشم خود را تنظیم کنند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  یک کرم با پوشش کامل یا پایه مایع جایگزین عالی برای کانسیلر است. با استفاده از انگشت یا انگشت صورتی رنگ خود (با ملایمت تر از انگشت اشاره خود) روی ناحیه (های) آسیب دیده با ترکیب شدن با پوست اطراف آن را درمان کنید و اجازه دهید قبل از هرگونه آرایش بیشتر خشک شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اوكندو می گوید: "هنگامی كه رنگ زیرین شما مطابقت ندارد ، پنهان كننده شروع به خاكی كردن می كند یا خیلی زیاد خودنمایی می كند." به گفته وی ، رنگ های گرم پوست باید به دنبال زیر رنگ های زرد یا نارنجی باشند ، در حالی که رنگ های پوست سرد تر ، سایه های صورتی را بسیار چاپلوس تر نشان می دهد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کمبود خواب می تواند باعث کدر شدن و رنگ پریدگی پوست شما شود ، این امر باعث می شود تا بافت های تیره و رگ های خونی زیر پوست شما نمایان شوند. کمبود خواب همچنین می تواند باعث ایجاد مایعات در زیر چشم شما شود و باعث پف کردگی آنها شود. در نتیجه ، تیرگی هایی که می بینید ممکن است در واقع سایه هایی باشد که توسط پلک های پف کرده شما ایجاد شده است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  به گفته ما ، بافت کانسیلر شما بر میزان چروک شدن آن تأثیر می گذارد. کانسیلرهای خشک بیشتر چروک می خورند زیرا انعطاف پذیری کمتری دارند و می توانند به چین های پوست شما بچسبند. وی توضیح می دهد: "من تمایل دارم که به سراغ انواع سبک و خامه ای بروم."

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مرحله 1: مرطوب کننده. قبل از شروع آرایش ، زمانی را برای آماده سازی پوست خود با یک مرطوب کننده مرغوب اختصاص دهید. ...
  مرحله 2: آغازگر. ...
  مرحله 3: پایه مایع. ...
  مرحله 4: کانسیلر. ...
  مرحله 5: پودر پایه. ...
  مرحله ششم: Bronzer. ...
  مرحله 7: رژگونه بزنید. ...
  مرحله 8: هایلایتر.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 14 رای


  به طور خلاصه ، از رژگونه برای افزودن رنگی به گونه ها استفاده می شود ، در حالی که برنزر برای ایجاد آفتاب بوسی یا برنزه شدن پوست در نظر گرفته شده است. در نتیجه ، رژگونه تمایل به تغییر رنگ صورتی (بعضی اوقات با زیره هلو یا آلو) دارد ، جایی که برنز معمولاً قهوه ای یا طلایی است

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  پس از پایه گذاری چه مواردی را اعمال می کنم؟ بعد از پایه زدن ، حتما جوش ها و جوش های آکنه (در صورت وجود) را با کانسیلر بپوشانید و زیر چشم خود را پنهان کنید. بعد از استفاده از تمام محصولات مایع ، فونداسیون پودر شل یا جمع و جور را روی مناطقی که تمایل به چرب شدن دارند بمالید

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  گرچه ممکن است احساس شود شما آرایش خود را "تنظیم می کنید" ، اما در واقع ، ما همیشه همیشه به آن نیاز نداریم. و هرچه زمان می گذرد و پوست شما کمی بیشتر آرایش می کند ، ظاهر مایع پوشیده شده از پودر می تواند سنگین تر و قابل تنفستر از آنچه در واقع می خواهید به نظر برسد !!

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  به طور کلی ، یک پایه پودری سطح سبکی از پوشش زیر را ایجاد می کند. برخی از پودرها به پوشش کامل انحراف بیشتری دارند و قابل ساخت هستند ، اما اگر فونداسیونی می خواهید که صادقانه و واقعاً محصولی با پوشش کامل باشد ، با پایه مایع همراه شوید

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  • کرم پودر پایه مایع. اینها معمولاً به صورت بطری و لوله وجود دارند.
  • پایه کرم. اینها برای دستیابی به حالت شبنم عالی هستند ، اینها معمولاً به صورت فشرده و شیشه ای تهیه می شوند و بهترین کار را روی پوست خشک دارند
  • پایه کرم به پودر.
  • پایه استیک.
  • پایه پودر.
  • پایه معدنی.
  • مرطوب کننده رنگی

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 37 رای


  همانطور که از نام انگلیسی این محصول پیداست فونداسیون نوعی آرایش مایع یا پودری است که برای ایجاد رنگ یکنواخت و یکدست در صورت ، پوشاندن نقص و گاهی تغییر رنگ پوست طبیعی ایجاد می شود. برخی از پایه ها همچنین به عنوان یک مرطوب کننده ، ضد آفتاب ، قابض یا لایه پایه برای مواد آرایشی پیچیده تر عمل می کنند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 14 رای


  برندهای مختلفی در بازار وجود دارد و فرقی نمی کند چه پوستی دارید.
  برند های معروف پنکک عبارتند از: ورسای (Versai)، دایسل (Daycell)، دوسه (Doucce)، آرت دکو (Artdeco)، لانکوم (Lancome)، لورآل (Loreal)، اتود (Etude)، اسنس (Essence)، تایرا (Tyra) و مای (My)

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 18 رای


  انواع کرم پودر به صورت کاسه ای، پالتی، پمپی و تیوپی ساخته میشود. همچنین، موس صورت از انواع کرم پودر محصوب میشود که وزنی سبک و ظاهری شبیه کرم پودر و پنکیک دارد.

  • کرم پودر برای پوست خشک: پوست خشک تحریک پذیری بالایی دارد و با توجه با کمبود چربی، تیره به نظر می‌رسد. پیشنهاد میشود اگر پوست خشک دارید از کرم پودرهای مایع با پایه روغنی استفاده کنید.
  • کرم پودر برای پوست چرب: پوست های چرب دارای منافذ زیادی بوده همچنین براق به نظر می‌ رسد. انتخاب کرم پودر نامناسب برای افراد با پوست چرب  باعث زیاد شدن چربی و جوش در لایه رویی پوست می‌ شود. اگر پوست چرب دارید به راحتی میتوانید از کرم پودر های جامد یا مایع استفاده کنید.
  • کرم پودر برای پوست معمولی: ایده آل ترین نوع پوست برای آرایش نوع معمولی است به این معنی که میزان چربی و آب در پوست های معمولی متعادل است، اگر پوست شما معمولی و متعادل است متوانیید به راحتی از هر نوع کرم پودری استفاده نمایید.
  • کرم پودر برای پوست مختلط: در پوست مختلط بخش T صورت (پیشانی،بینی و چانه) چرب است.  اگر پوست مختلط دارید باید با توجه به فصل از دو کرم پودر مختلف برای فصل های گرم و سرد استفاده کنند. برای این منظور کرم مرطوب با پایه آب بهترین انتخاب برای شماست.

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 25 رای


  پرطرفدارترین اسپری مای با قیمت ویژه popular my spray

  اسپری مای

  خرید اینترنتی اسپری مارک مای my اسپری مای یکی از مارک های موجود در بازار اسپری است.

  مشخصات اسپری مای

  محصولات اسپری برند مای مشخصات خاصی دارد که در صفحه هر محصول میتوانید ببینید ولی به طور کلی اسپری های مای از بهترین مارک های اسپری هستند و بسته به نیاز میتوانید یکی از انواع آنرا انتخاب کنید

  راهنمای خرید اسپری مای

  خرید اینترنتی اسپری مای در صورت موجود بودن هر یک از محصولات اسپری مای میتوانید با افزودن به سبد خرید اسپری مورد نظر خود اقدام نمایید

  خرید اینترنتی اسپری مای

  امروزه خرید آنلاین اسپری مای بسیار آسان شده. شما میتوانید اسپری مای در سایت شاپ روز بخرید اسپری های متنوعی در سایت شاپ روز با مشخصات کاملی از محصول درج شده است و این امکان را به خریداران محترم میدهد که قبل از خرید، انواع مختلفی از اسپری ها را با هم مقایسه کنند. و سپس نسبت به انتخاب محصول مد نظر خود اقدام کنند.