۱۷ محصول

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره پرطرفدارترین محصولات اکسیدان ورد کالر و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

رنگهای دائمی - رنگ مو دائمی همان کاری را که روی قلع می گوید انجام می دهد و پاک کردن آن بدون سفید شدن تقریباً غیرممکن است. تنها کاری که شما قادر به انجام آن خواهید بود رنگ آمیزی بالای آن است ، روشی که همیشه به سایه دلخواه نمی رسد و همچنین می تواند به موهای شما آسیب برساند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  پس از رنگ آمیزی مو ، تا 72 ساعت طول می کشد تا رنگ موی جدید کاملاً اکسید شود ، یعنی حدود سه روز طول می کشد تا موهای شما به رنگ نهایی خود برسد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 11 رای


  شما کاملاً می توانید این کار را انجام دهید. بعضی اوقات ، ممکن است بخواهید بین دو سطح مختلف رنگ باشید که در هیچ کیت جعبه ای مشاهده نمی کنید. بنابراین مخلوط کردن دو یا چند رنگ رنگ مو منطقی خواهد بود. در موارد دیگر ، اگر شما نیاز به مقابله با زیر رنگ در رنگ خود دارید ، ممکن است لازم باشد که با رنگ دیگری مخلوط شوید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رنگ شما یک قهوه ای بسیار روشن یا بلوند بسیار تیره خواهد بود. چشم بسته به نوع رنگ این موضوع را متفاوت درک می کند. رنگ های گرم سبک تر و رنگ های سرد تیره تر به نظر می رسند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کرم های اکسیدان حاوی پراکسید هیدروژن هستند که باعث باز شدن کوتیکول مو می شوند. رنگدانه های رنگی ، به دلیل این روند ، می توانند به عمق فیبر مو نفوذ کرده و آن را رنگ کنند. بدون توسعه دهنده ، هرگز به تغییرات قابل توجهی در رنگ موهای خود دست نخواهید یافت.

 • ممنون
  امتیاز: 4 از: 20 رای


  چه اتفاقی می افتد اگر من توسعه دهنده زیادی را در رنگ قرار دهم؟ ترکیب شما مرطوب تر و روانتر خواهد بود. اگر خیلی آبریزش باشد ، ممکن است در نهایت موهایتان روشن شود ، اما رنگ کافی نریزد. در نهایت نازک تر ، پهن تر و ماندگاری کمتری خواهد داشت.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کرم اکسید کننده رنگ که فرمول ویژه ای باعث سفید شدن بهینه و یکنواختی رنگ می شود. این ماده همچنین حاوی عوامل محافظتی برای جلوگیری از تحریک پوست های بسیار حساس هنگام قرار گرفتن در معرض است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  تیرگی ناشی از اکسیداسیون است. لایه بالایی رنگ در معرض هوای بطری قرار دارد. استفاده از این رنگ باقیمانده ایمن است (به شرطی که با هیچ توسعه دهنده ای تماس نداشته باشد) و باز هم باید همان نتایج را داشته باشد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  در بعضی موارد می توانید از رنگ مو بدون توسعه دهنده استفاده کنید ، اما نتایج آن به اندازه رنگ موی دائمی نیست. ... استفاده از رنگ مویی که برای استفاده در توسعه دهنده بدون توسعه دهنده طراحی شده است ، اتلاف وقت و هزینه شما است. همانطور که در نظر گرفته شده است ، رنگدانه نمی تواند به ساقه مو وارد شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  تیرگی ناشی از اکسیداسیون است. لایه بالایی رنگ در معرض هوای بطری قرار دارد. استفاده از این رنگ باقیمانده ایمن است (به شرطی که با هیچ توسعه دهنده ای تماس نداشته باشد) و باز هم باید همان نتایج را بدست آورد

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  آنتی اکسیدان ها به ترمیم پوست کمک می کنند.

  با کاهش التهاب ، آنتی اکسیدان ها به پوست اجازه می دهند خود را ترمیم کرده و آسیب دیدگی را اصلاح کند. "برخی از آنتی اکسیدان ها ، مانند ویتامین C ، همچنین می توانند تولید کلاژن را تحریک کنند ، که برای پوست جوان بسیار حیاتی است."

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  آنتی اکسیدان ها مواد موثره بسیار مفیدی برای تولید مواد آرایشی هستند. به طور کلی ، آنتی اکسیدان ها واکنش اکسیداسیون را قطع می کنند و از تأثیر رادیکال های اکسیژن (به عنوان مثال پراکسیدها) هر دو فرآیند شناخته شده برای آسیب رساندن به یکپارچگی و عملکرد مواد مختلف طبیعی جلوگیری می کنند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  پرطرفدارترین اکسیدان ورد کالر با قیمت ویژه popular world color antioxidants

  اکسیدان ورد کالر

  خرید اینترنتی اکسیدان مارک ورد کالر world color اکسیدان ورد کالر یکی از مارک های موجود در بازار اکسیدان است.

  مشخصات اکسیدان ورد کالر

  محصولات اکسیدان برند ورد کالر مشخصات خاصی دارد که در صفحه هر محصول میتوانید ببینید ولی به طور کلی اکسیدان های ورد کالر از بهترین مارک های اکسیدان هستند و بسته به نیاز میتوانید یکی از انواع آنرا انتخاب کنید

  راهنمای خرید اکسیدان ورد کالر

  خرید اینترنتی اکسیدان ورد کالر در صورت موجود بودن هر یک از محصولات اکسیدان ورد کالر میتوانید با افزودن به سبد خرید اکسیدان مورد نظر خود اقدام نمایید

  خرید اینترنتی اکسیدان ورد کالر

  امروزه خرید آنلاین اکسیدان ورد کالر بسیار آسان شده. شما میتوانید اکسیدان ورد کالر در سایت شاپ روز بخرید اکسیدان های متنوعی در سایت شاپ روز با مشخصات کاملی از محصول درج شده است و این امکان را به خریداران محترم میدهد که قبل از خرید، انواع مختلفی از اکسیدان ها را با هم مقایسه کنند. و سپس نسبت به انتخاب محصول مد نظر خود اقدام کنند.