۲۴ محصول

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره پرطرفدارترین محصولات بیگودی و فر کننده ی مو سورکر و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

هرکدام از این دو ابزار کارایی تحت عنوان خودشان را دارند. مواجی که آهن فرکننده بر روی مو ایجاد می کند کمی صیقلی و تندتر است ، در حالی که چوب حلقه ای امواج طبیعی و آرام تری ایجاد می کند . 

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  پاسخ کوتاه: " بله ، می توانید ."

   پاسخ طولانی: "بله ، می توانید ، اگر از موهای خود به خوبی مراقبت کرده و از فرکننده خود به درستی استفاده کنید."

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  به طور کلی پیشنهاد می شود که استفاده از فرکننده های مو نباید بیش از یک بار در هفته انجام شود . موهای طبیعی همیشه باید قبل از فر کردن ، شامپو تازه زده و کاملاً خشک شوند. پیچاندن موهای کثیف با فرکننده ها ، فقط چربی و خاک را می سوزاند ، که باعث آسیب بیشتر می شود.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  فرکننده های مو در اندازه های مختلفی وجود دارند که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. قسمت اصلی فرکردن مو اگر بزرگ باشد فرموها حالت سست تری دارد، در حالی که اگر قسمت بالایی فرکننده کوچکتر باشد فرها حالت مارپیچی به خود میگیرند همچنین فرها محکم تری را به شما هدیه میدهد.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما در دستیابی به فرهای ماندگار کمک می کند:

  1. حالت دهنده را کنار بگذارید. 
  2. از شستن موها درست قبل از فر کردن آنها خودداری کنید. 
  3. موهای خود را آماده کنید.
  4. از موهای خود در برابر صدمات ناشی از حرارت محافظت کنید. 
  5. از اسپری یا لوسیون تنظیم کننده استفاده کنید. 
  6. سپس به کمک فرکننده های مو شروع به فر کردن موهای خود کنید.
  7. بعد از اتمام کار فرهای خود را سرد کنید.

   

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  "موهای خود را قبل از سشوار کشیدن و فرکردن با یک محافظ حرارتی و یک محصول نگهدارنده آماده کنید ، سپس قبل از شروع به پیچیدن مو، موها را با اسپری مو، اسپری کنید." این کار نه تنها از سرخ شدن موهای شما جلوگیری می کند ، بلکه به تنظیم بهتر فرها کمک می کند."

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  استفاده روزانه از فرکننده های مو می تواند به موهای شما آسیب برساند ، مخصوصاً اگر موهایی خشک دارید با استفاده زیاد از این ابزار موهای شما از قبل هم درشت تر و خشک تر میشود. قرار گرفتن روزانه مو در معرض حرارت باعث خشک شدن موهای شما می شود و موها را در برابر شکستگی و شکستگی آسیب پذیرتر می کند. 

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


   استفاده بیش از حد از وسایل فرکننده مو، حالت دهنده هایی مانند صاف کننده ، سشوار و اتوی مو می تواند به موهای شما آسیب برساند. با این حال ، مانند بیشتر چیزها ، صاف کردن موها در حد اعتدال خوب است و انجام این کار یک بار در هفته بعید است که باعث ایجاد آسیب هاییی به موهای شما شود.

   

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  استفاده از فرکننده های مو می توانند باعث شکستگی موهای شما شوند . ابزارهای حالت دهی حرارتی برای جلوه دادن به موهای شما عالی هستند ، اما همچنین می توانند موهای شما را سرخ و فر  کنند. اگرچه این ابزارهای حالت دهنده حرارتی می توانند ظاهر دلخواه شما را به ارمغان بیاورند ، اما می توانند به ضرر سلامتی موهای شما باشد همچنین باعث شکستگی موها ، آسیب و خشک شدن آنها شوند.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  صاف کننده مو به نام آهن های تخت Ionic : این سطوح آهنی با فناوری Ionic ساخته شده اند که رطوبت را در موهای شما به دام می اندازد و آنها را ابریشمی و براق می کند. این وسایل با سطوح آهنی برای بافت های مختلف مو بسیار عالی هستند. مناسب برای: انواع مختلف موها شامل موهای وز ، خشک ، مجعد ، درشت و موج دار.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  پرطرفدارترین بیگودی و فر کننده ی مو سورکر با قیمت ویژه popular surker hair-shaping

  بیگودی و فر کننده ی مو سورکر

  خرید اینترنتی بیگودی و فر کننده ی مو مارک سورکر surker بیگودی و فر کننده ی مو سورکر یکی از مارک های موجود در بازار بیگودی و فر کننده ی مو است.

  مشخصات بیگودی و فر کننده ی مو سورکر

  محصولات بیگودی و فر کننده ی مو برند سورکر مشخصات خاصی دارد که در صفحه هر محصول میتوانید ببینید ولی به طور کلی بیگودی و فر کننده ی مو های سورکر از بهترین مارک های بیگودی و فر کننده ی مو هستند و بسته به نیاز میتوانید یکی از انواع آنرا انتخاب کنید

  راهنمای خرید بیگودی و فر کننده ی مو سورکر

  خرید اینترنتی بیگودی و فر کننده ی مو سورکر در صورت موجود بودن هر یک از محصولات بیگودی و فر کننده ی مو سورکر میتوانید با افزودن به سبد خرید بیگودی و فر کننده ی مو مورد نظر خود اقدام نمایید

  خرید اینترنتی بیگودی و فر کننده ی مو سورکر

  امروزه خرید آنلاین بیگودی و فر کننده ی مو سورکر بسیار آسان شده. شما میتوانید بیگودی و فر کننده ی مو سورکر در سایت شاپ روز بخرید بیگودی و فر کننده ی مو های متنوعی در سایت شاپ روز با مشخصات کاملی از محصول درج شده است و این امکان را به خریداران محترم میدهد که قبل از خرید، انواع مختلفی از بیگودی و فر کننده ی مو ها را با هم مقایسه کنند. و سپس نسبت به انتخاب محصول مد نظر خود اقدام کنند.