سوالات متداول:

سوالات مهم درباره پرطرفدارترین محصولات رژ لب مایع الستر و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

پایه صاف

محصولات لب می توانند به لکه های خشک بچسبند و به صورت خطوط ریز لب قرار بگیرند ، اما اگر لب های شما از قبل بریده و ترشح شود ، اینگونه نیست. پرایمر لب پایه ای صاف برای رژ لب شما ایجاد می کند و به شما این امکان را می دهد تا در پایان بهتر به نظر برسد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  این مراحل آسان را دنبال کنید:
  لب های خود را لایه برداری کنید. پوست خشک و مرده اغلب باعث می شود رژ لب شما خشن و ناهموار به نظر برسد ، بنابراین قبل از استفاده از هر رنگ ، آن را شل کنید. ...
  رطوبت اضافه کنید. ...
  بقیه آرایش خود را به پایان برسانید. ...
  از خط لب برای بدست آوردن فرم مناسب استفاده کنید. ...
  رژ لب مات خود را بزنید. ...
  لب ها را روی یک تکه کاغذ توالت لکه بزنید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  بله ، شما می توانید از خط لب بدون رژ لب استفاده کنید

  خواه به این دلیل باشد که شما نیشگون گرفته اید و رژ لب خود را فراموش کرده اید یا به این دلیل که شما واقعاً عاشق رنگ خط لب هستید ، به احتمال زیاد از خط لب خود به عنوان رژ لب بداهه استفاده کرده اید. و اگر دارید ، پس می دانید که ممکن است کمی خشک شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  چگونه رژ لب خود را در طول روز ماندگار کنیم
  لایه برداری و هیدراته شوید. لب های خود را با یک اسکراب شکر مانند Lip Strip توسط Laura Geller نیویورک لایه برداری کنید. ...
  Prime و Prep قبل از استفاده از رنگ ، ممکن است بخواهید لب های خود را با یک آغازگر آماده کنید. ...
  خط و پر کنید. خط لب توسط افراد حرفه ای توصیه می شود تا رنگ آن محو نشود. ...
  درخواست و بلات. ...
  تنظیم شده با پودر.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مانند براق کننده هایی که از مواد محرک ادویه دار برای پر کردن لب های شما استفاده می کنند ، اثرات آن موقتی است. ... علاوه بر این ، در صورت استفاده بیش از حد از براق کننده های لب پر ، لب های شما می توانند خشک ، تحریک شده و یا چروکیده شوند. و در اینجا یک کلاهبرداری بزرگتر وجود دارد - اگر به طور مرتب از آن استفاده کنید ، براق کننده لب و چسباندن لب شما کاملاً کارآمدتر می شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  یک قانون خوب مطابقت با رنگ پوست با سایه رژ لب است. به عنوان مثال ، اگر پوست شما سبک است ، به دنبال یک برهنه کم رنگ تر ، اگر پوست شما عمیق تر است ، به دنبال یک برهنه غنی تر باشید. بهترین سایه های رژ لب: قرمزهای نارنجی و آتشین به زیبایی در ته رنگ های گرم ظاهر می شوند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  استفاده از فونداسیون روی لب ها باعث می شود که رنگ لب شما در جای خود باقی بماند و به راحتی لک نشود. روش دیگر ، اگر از کانسیلر روی پوست خود استفاده می کنید ، آن را روی لب های خود نیز استفاده کنید. ... همچنین نتیجه بیشتری از رنگ را به رژ لب شما می بخشد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نکته ضد عفونی کننده ضد چروک شماره 2: استفاده از خط لب

  برای این که خطوط ریز را پر کنید ، با بیرون کشیدن لب با خط لب شروع کنید. سپس ، قبل از استفاده از رژ لب ، برای جلوگیری از  روان شدن رژ لب ، بقیه لب های خود را با یک خط لب در سایه ای که با رژ لب شما مطابقت دارد پر کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  لب های پر ، با لب زدن خون لب از لب های شما و ناهموار به نظر رسیدن ، یک فاجعه است. این مسأله بیشتر از سنین بالاتر مشکل ساز می شود ، زیرا لب های شما به راحتی خشک می شوند و خطوط اطراف دهان شما به راحتی نشان می شوند. با این روش ساده پر زدن را متوقف کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  قبل از استفاده از رژ لب ، لب های خود را با زیر پایه پر کنید تا گزینه ای آسان باشد. فونداسیون می تواند به رژ لب شما قدرت ماندگاری دهد و از خونریزی رژ لب شما جلوگیری کند. بعلاوه ، ممکن است زیر لب سطح لبهای شما را یکدست کند. از پایه ای استفاده کنید که همرنگ آنچه در بقیه صورت خود استفاده می کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  هنگام استفاده از رژ لب به بقیه ظاهر خود اهمیت می دهید ، بنابراین وقتی یک رنگ را کشیدید ، یک فشار اضافی نیز به موها و لباس خود وارد خواهید کرد. ... استفاده از رژلب به این معنی است که شما از روشهای لایه برداری و آبرسانی بهتر از لبهای خود مراقبت خواهید کرد. اساساً ، شما هرگز لب شکسته نخواهید کرد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رژ لب شفاف یک لوازم آرایشی برای لب هاست که با رنگ بسیار کمی ساخته می شود. ... این نوع رژ لب های سبک تر نیز اغلب توسط خانم هایی استفاده می شود که سعی دارند با آرایش خود ظاهر طبیعی تری ایجاد کنند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  بالم لب را در کیف خود قرار دهید

  برای مرطوب نگه داشتن لب های خود در طول روز (یا شب) ، یک مرهم لب (ترجیحاً غیر چرب) را همراه با رژ لب خود به همراه رژ لب خود به همراه داشته باشید. وقتی می خواهید رنگ دیگری به رنگ خود بدهید ، ابتدا با گل مربا به عشق خود عشق ببخشید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رژ لب های شفاف / ساتن

  رژ لب های شفاف و ساتن یکی دیگر از گزینه های زمانی است که لب های شما خشک می شوند زیرا هم لب های شما را تغذیه و مرطوب می کنند و هم براق و براق می شوند. این رژ لب ها روغن زیادی در خود دارند ، بنابراین ممکن است هنگام قرار دادن آنها سبک تر از آنچه در بسته بندی آن است ، به نظر برسند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر لبهای شما به طور مكرر خشك می شوند و می خواهید یك رژ لب ماندگاری طولانی مدت داشته باشید ، سراغ رژ لب های كرم بروید. اینها به راحتی از بین می روند و مدت طولانی تری می مانند چون محتوای موم بالایی دارند. رژ لب های کرم معمولاً دارای آلوئه ورا و ویتامین E هستند که لب های شما را در طول روز تغذیه می کنند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نه تنها رژ لب یک کانسیلر وحشتناک ایجاد می کند (برای یک چیز مانند دیوانه ها به صورت چین فرو می رود) بلکه می تواند به چشم شما آسیب برساند. درست است: رژ لب های قرمز ، نارنجی و صورتی (و آسترها) اغلب حاوی کارمین هستند ، ماده ای که نه تنها می تواند پوست را لکه دار کند بلکه می تواند واکنش های آلرژیک جدی ایجاد کند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  محصولات زیبایی برای همیشه ماندگار نیستند. ...
  روی مواد آرایشی و بهداشتی و علامت های مراقبت از پوست شما یک نماد کوچک وجود دارد که به شما می گوید بعد از باز کردن محصولاتتان چه مدت برای استفاده در آنها بی خطر است.
  به دنبال نماد شیشه خامه باز باشید ، که نشان دهنده دوام دوام محصول برای یک محصول است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رژ لب

  رژ لبی که هر روز استفاده می کنید نیازی به سرد شدن ندارد ، اما اگر سایه مورد علاقه شما قطع شود و بخواهید آن را ذخیره کنید ، اگر در یخچال نگهداری شود ، ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  لب های خود را با یک بوش واضح مشخص کنید تا رژ لب شما در جای خود قرار بگیرد. با بیشترین استفاده از رژ لب ، استفاده از خط لب برای ثابت نگه داشتن رنگ شما ضروری است. اما خط لب مشکی به طور گسترده در بازار موجود نیست. به جای استفاده از خط چشم تیره ، بوس پیشنهاد می کند از یک خط لب مات استفاده کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رژ لب سیاه به این معنی نیست که شما یک فرد منفی یا شرور هستید ، اما این نشان می دهد که یک طرف تاریک دارید. شما احتمالاً شوخ طبعی تیره دارید و به راحتی سرگرم نمی شوید. به نظر شما رنگ های روشن برای سلیقه شما بسیار پر زرق و برق و جلب توجه هستند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  همانطور که بزاق به سرعت تبخیر می شود ، لب ها به احتمال زیاد خشک تر از قبل می شوند. گاهی اوقات لیسیدن لب ها مشکلی ایجاد نمی کند. با این حال ، لیسیدن مداوم در طول روز می تواند لب ها را خشک کند و منجر به چاک زدن ، شکاف ، پوسته پوسته شدن یا لایه برداری شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  این به نوع لب او بستگی دارد. رژ لب (منظم) می تواند احساس طبیعی داشته باشد ، اما اگر بوسه پرشور باشد تمایل به لکه زدن دارد. ... بهترین چیزی که فرد می تواند استفاده کند مرطوب کننده لب رنگی است. به لبها رنگ می بخشد ، لبها را نرم نگه می دارد ، معمولاً طبیعی است اما به نظر نمی رسد لبهایی که می بوسید ، خطر زیستی دارند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  عطسه در هنگام استفاده: ممکن است بی مشکل باشد ، اما اگر هنگام آرایش عطسه کنید ، بلافاصله باکتری ها را در هر ظرف باز قرار می دهید. ... سپس باکتری ها می توانند روی سطح رژ لب یا داخل لوله براق کننده لب زندگی کنند ، که در نهایت در برنامه بعدی روی لب های شما پخش می شود

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کاری که شما انجام می دهید این است که رژلب ها را برای مدت طولانی در معرض هوا قرار دهید تا روغن های معطر فرار تبخیر شوند. این حدود دو روز طول کشید. مرحله سوم: بعد از یک روز ، به آنها بو دهید. اگر رایحه به اندازه کافی برای شما عقب زده شده است ، سپس قسمت بالایی را دوباره بریزید و از آن نقطه به جلو با کنار گذاشتن استفاده کنید!

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  طبق اداره غذا و داروی ایالات متحده ، هیچ قانون خاصی در مورد زمان انقضا آرایش باز نشده وجود ندارد. در صورت نگهداری در شرایط بهینه ، رژ لب باز نشده می تواند مدت ها دوام داشته باشد. ... به عنوان یک قاعده ، متخصصان آرایش توصیه می کنند که بعد از یک تا دو سال ، رژ لب و براقهای دست دوم را بیندازید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  با بدتر شدن رژ لب ، بوی آن تغییر می کند و اغلب ناخوشایند می شود. ممکن است بوی نشاسته سیب زمینی یا موم داشته باشد ، اما ممکن است بوی تند روغنهای موجود در محصول نیز داشته باشد. ... وقتی رژ لب شروع به بدبو شدن کرد ، فقط آن را دور بریزید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  محصولاتی مانند پایه ، پرایمر ، رژگونه و سایه چشم می توانند تا دو سال دوام داشته باشند. رژ لب به طور معمول برای یک سال پس از باز کردن آن مناسب است. آرایش چشم مانند ریمل و خط چشم مایع باید هر سه ماه تعویض شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  روند رژ لب مایع به جایی نمی رسد و در حالی که ما عاشق چرک های ضد بوسه هستیم ، فرمول خشک کننده رژ لب بلند می تواند روی لب ها بتن ببندد و حذف رنگ را غیرممکن می کند. ... آنجاست که پاک کننده های رژ لب مات به آن دسترسی پیدا می کنند. آنها رنگدانه خشک ، گاهی پوسته پوسته شده را به راحتی و بدون درد از بین می برند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  برای شروع استفاده از رژ لب مایع خود ، رژ لب مایع خود را بردارید و با استفاده از برس ابتدا آن را به گوشه های خارجی لب پایین خود بمالید. سپس ، سپس به سمت پایین به سمت لبه پایین لب پایین حرکت کرده و لب پایین خود را با رژ لب مایع قرار دهید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  دقیقاً مانند پرایمر مورد استفاده ما (یا استفاده از آن را فراموش نمی کنیم) قبل از آغشته کردن به زیر و بنای خود ، پرایمر لب بوم صافی را برای پوشش بی عیب ایجاد می کند. و اگر صحیح انتخاب شود ، پرایمر لب توانایی تغذیه لب ، جلوگیری از پر زدن ، ایجاد رنگ لب با ماندگاری بالا و ایجاد سایز دلخواه را برای شما ایجاد می کند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کمی از مایع لب را روی انگشت یا لب خود بکشید و سپس قبل از خشک شدن ، آن را به نوعی لکه بزنید. هنگامی که خشک شد ، سپس یک مرهم لب براق تر مانند روغن نارگیل یا روغن در بالای آن استفاده کنید. این بیشتر کار من است که نمی خواهم لب فوق العاده شدیدی بزنم!

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  براق کننده های پر از لب چگونه کار می کنند؟ "پلمپرهای موضعی لب با نگه داشتن رطوبت در سطح پوست کار می کنند ، که منجر به اثر تورم موضعی می شود. این به لب ها ظاهری کاملتر و صاف تر می بخشد. "

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  برق لب یا مرهم لب امروزی هیچ محصولی از نهنگ ها را ندارد. ... واقعیت این است که از هیچ اسپرم نهنگ یا هرگونه محصول نهنگ برای ساختن بالم لب استفاده نمی شود. از هیچ اسپرم موجود دیگری استفاده نمی شود. در گذشته از ماده مومی موجود در روده های نهنگ اسپرم برای ساخت عطر استفاده می شد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رژ لب الماس Couture Beauty گرانترین رژ لب در جهان است. هر کدام 14 میلیون دلار فروخته می شود ، بنابراین اکثر مردم نمی توانند آن را خریداری کنند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رنگ پوست روشن: اگر رنگ پوست روشنی دارید ، می توانید با رنگ لب های زیبا و روشن بازی کنید تا ظاهری جوانتر به خود ببخشید. ماوس ، صورتی های روشن ، هلو و پرتقال طرف ماجراجویانه شما را برجسته می کند. سایه های نئون به عنوان سایه های رژ لب برای ظاهری جوانتر توصیه می شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  پایه صاف

  محصولات لب می توانند به لکه های خشک بچسبند و به صورت خطوط ریز لب قرار بگیرند ، اما اگر لب های شما از قبل بریده و ترشح شود ، اینگونه نیست. پرایمر لب پایه ای صاف برای رژ لب شما ایجاد می کند و به شما این امکان را می دهد تا در پایان بهتر به نظر برسد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  چگونه خونریزی رژ لب را از چین و چروک های لب و سیگاری ها متوقف کنیم ...
  مرحله 1: اطمینان حاصل کنید که لب های شما مرطوب و لایه برداری شده است. ...
  مرحله 2: هرگونه قرمزی پوست اطراف لب های خود را بپوشانید. ...
  مرحله 3: خط لب بزنید. ...
  مرحله 4: زمان آن است که سرانجام رژ لب بزنید! ...
  مرحله 5 (اختیاری): لبهای خود را خالی کرده و دوباره درخواست کنید. ...
  مرحله 6 (واقعاً اختیاری): لبهای خود را با کانسیلر مشخص کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  شما همیشه باید از مرهم لب استفاده کنید. ... همیشه بهتر است که سعی نکنید رژ لب را مستقیماً روی بالم لب بزنید زیرا این امر بر نحوه ثابت ماندن محصول تأثیر می گذارد. "

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  ساتن به بیان ساده ، ساتن فرزند محبوب کرم و رنگ مات است. این خاصیت براق شبیه براق است که باعث می شود نقص ها کمتر قابل توجه باشد ، اما رنگ های روشن همچنان پدیدار می شوند

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  یک رژ لب مات دارای موم و رنگدانه بیشتر و روغن کمتری است که باعث می شود محصولی غنی ، مات ، دارای رنگ عمیق تر و دارای پوششی طولانی باشد. با این حال ، از دست رفتن روغن های اضافه شده باعث می شود که بافت کلی رژ لب خشک شود و احتمالاً در ترک ها و شکاف های لب شما ته نشین شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  "رژ لب های مات برای استفاده از آن نیاز به دست ماهرتری دارند اما قدرت رنگدانه بسیار بیشتر است و برای ظاهری زیبا و زیبا بسیار مناسب است. براق شدن سریع و آسان است و به آرایش شما ظاهری طبیعی می بخشد اما به کاربرد منظم تری نیاز دارد. ”

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  هنگامی که شما آرایش می کنید ، رژ لب شما می تواند به صورت رژ گونه ای با ماندگاری طولانی مدت روی گونه های شما دو برابر شود. حتی بهتر ، شما می توانید از طیف وسیعی از سایه های رژ لب خود استفاده کنید زیرا چندین رنگ می تواند برای این کار مفید باشد - شما می توانید از یک رنگ قرمز عمیق برای نمای چشمگیرتر استفاده کنید و یا یک رنگ صورتی گلگون را برای یک برافروختگی خوب و خوش طعم امتحان کنید

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  براق کننده لب و رژ لب: اینها در مقایسه با آرایش های پایه مایع کمتر قادر به رشد باکتری هستند. حداقل 6 ماه نگه داشتن آنها و یک سال رژ لب ایمن است. پودرها: تا زمانی که متوجه بوی خنده دار نشوید یا رنگ آن روشن شده باشد ، می توانید با اطمینان از محصولات پایه پودر به مدت 18 ماه تا 2 سال استفاده کنید

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  دهان حاوی باکتری و بزاق است - که اگرچه نسبتاً بی خطر است ، اما در واقع می تواند به پوست نازک لب آسیب برساند. ... بنابراین همیشه لب های زیبا و بزرگتر از همه جذاب ترین هستند. که زیبایی بسیار مجزایی به چهره شما می بخشد. بنابراین اگرچه بوسیدن راهی برای بزرگ شدن لب است اما دائمی نیست.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  7 روش برای بوسه زدن با رژ لب

  1. رژ لب خود را ضد بوسه کنید. یک رژ لب قدرت ایجاد یا شکستن شما را دارد ، همچنین بوسه شما را به یاد ماندنی می کند. ...
  2. لایه برداری کلیدی است. 
  3. لب های خود را با خط لب بکشید. 
  4. یک آغازگر لب را امتحان کنید. 
  5. 8Blot و تکرار کنید. 
  6. از رژ لب بلندمدت استفاده کنید. ...
  7. برنامه مناسب داشته باشید

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  محصولات لب باید بهداشتی باشند. به محض این که لوله رژ لب شما بوی بد می دهد ، از اوج خود گذشته و باید دور ریخته شود. این نشانه ای از قالب رژ لب است. وقتی رژلب بوی غیرمعمولی می دهد ، تغییر رنگ می دهد یا تغییر بافت می دهد ، این نشانه آن است که عمر مفید آن منقضی شده است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  چه مدت می توانید آن را حفظ کنید: رژ لب ، اگر بو و ظاهر خوبی داشته باشد ، می تواند تا دو سال دوام داشته باشد. علامت گذاری می کند که خوب نیست: اگر به نظر خشک و خشک باشد یا بافت آن تازه تغییر کرده باشد. اگر بوی مومی یا فقط نامناسب است ، آن را بیرون بیاندازید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اشتباه من را مرتکب نشو و با پیروی از این مطالب به خود لطف کن تا در عرض چند ثانیه رژلب سرسخت برداشته شود.
  برای هیدراتاسیون و از بین بردن وازلین استفاده کنید. ...
  مومیایی کردن لب را برای از بین بردن هنگام حرکت امتحان کنید. ...
  برای خاموش کردن آن از روغن استفاده کنید. ...
  از آب استفاده کنید و از پاک کننده میسل استفاده کنید. ...
  با شکر قهوه ای و عسل لایه برداری کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مواد آرایشی غیر مایع

  انواع دیگر آرایش غیر مایع ، مانند رژ لب ، پودرها و رژگونه ، بدون هیچ گونه محدودیتی در باربری شما مجاز است. همچنین ممکن است مومیایی کننده لبهای جامد و بدون محدودیت داشته باشید. با این حال ، مومیایی کردن لب های ژل تحت قوانین حمل مایعات است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  براق کننده های لب مات نیز وجود دارد که رژ لب مایع نامیده می شود. آنها اکثراً بسیار مات هستند و از رنگ برهنه تا تاریک در رنگ کامل قرار می گیرند. میزان نگهداری رژ لب های مایع بیشتر از براق کننده های لب است و برخی از آنها را فقط می توان با پاک کننده مخصوص آرایش پاک کرد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رایج ترین اشتباهی که زنان با زدن رژ لب مرتکب می شوند: استفاده از رنگ روی بالم لب. ... روغن های موجود در مومیایی ، پایه ای لغزنده برای رژ لب ایجاد می کنند ، به این معنی که سایه شما بیشتر به پر و لکه شدن می رسد. در عوض ، مرسوم مورد علاقه خود را همانطور که روزمره مراقبت از پوست را انجام می دهید ، قرار دهید. سپس قبل از استفاده از رژ لب ، با دستمال آن را بردارید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رژ لب مات باعث براق شدن لب ها نمی شود. دارای رنگ های عمیق و مات و ظاهری طبیعی تر است. ... این معمولاً شامل قوی ترین و تیره ترین رنگ های رژ لب است. ماندگاری رژ لب مات معمولاً بیشتر از رژلب براق و انواع دیگر است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  رژ لب: آن لایه مومی روی رژ لب تا یک سال قبل از خشک شدن خوب باقی می ماند. اگر بوی تند می دهد ، قطعاً زمان پرتاب آن است. موم سخت این رژلب تمایل به به دام انداختن و نگهداری باکتری ها نیز دارد ، بنابراین ایده خوبی نیست که رژ لب قدیمی خود یا دیگران را به اشتراک بگذارید

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  آرایش منقضی شده شما همچنین می تواند باعث مهار باکتری ها شود. وقتی صحبت از پوست شما می شود ، این می تواند به معنای تحریک و برجستگی هایی باشد که شبیه آکنه هستند. کینگ می گوید ، و وقتی نوبت به چشمان شما می رسد ، این تجمع باکتری ها می توانند باعث ایجاد عفونت و چشم صورتی شوند. همانطور که برای رژ لب ، استفاده از یک تاریخ انقضا می تواند باعث تورم شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  حاوی رنگدانه یک رژ لب ، و گلاید و براق شدن یک براق کننده است. رژ لب مایع ، کایلین مک آدامز می گوید ، رژ لب های مایع آن پوشش آب نبات مانند سیب را ترک می کنند - منهای چوب - بر روی لب های شما ، اما می توانید آنها را با دستمال پاک کنید تا مات تر شوند

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نرم کننده ها - از مواد بسیار متنوعی می توان برای ایجاد صاف بودن لب ها و درخشش آنها استفاده کرد. در بیشتر فرمول ها از روغن (مشتق شده از مواد معدنی یا گیاهی) ، مشتقات لانولین یا پلی بوتن (نوعی هیدروکربن که سیلیکون ها را تقلید می کند) استفاده می شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  پایه Versagel Lipgloss که با نام Vergal 750 ME نیز شناخته می شود از ترکیبی از 3 ماده تشکیل شده است: کوپلیمر هیدروژنه پلی ایزوبوتن (و) اتیلن / پروپیلن / استایرن (و) بوتیلن / اتیلن / استایرن.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  این حجم لب های شما را می دهد

  به دلیل نحوه انعکاس و جذب نور براق ، باعث می شود که لب های فرد پر از آنچه که در حقیقت هستند ، به نظر برسد. رژ لب ها و لب های مایع گاهی باعث صاف به نظر رسیدن لب ها می شوند. بنابراین اگر به دنبال لمس حجیم هستید ، فقط یک براقیت را انتخاب کنید تا شما را به آنجا برساند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  براقیت می تواند رژ لب شما را نیز بالا ببرد ، چه سایه خنثی را انتخاب کنید و چه رنگ پررنگ. پس از استفاده از رژ لب و خط لب ، فقط کمی براقیت را روی مرکز لب پایین خود بکشید ، سپس لب های خود را به هم فشار دهید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  براق کننده لب لوازم آرایشی است که در درجه اول برای درخشش لب ها و گاهی برای افزودن یک رنگ ظریف استفاده می شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 26 رای


  پرطرفدارترین رژ لب مایع الستر با قیمت ویژه popular alester lip-gloss

  رژ لب مایع الستر

  خرید اینترنتی رژ لب مایع مارک الستر alester رژ لب مایع الستر یکی از مارک های موجود در بازار رژ لب مایع است.

  مشخصات رژ لب مایع الستر

  محصولات رژ لب مایع برند الستر مشخصات خاصی دارد که در صفحه هر محصول میتوانید ببینید ولی به طور کلی رژ لب مایع های الستر از بهترین مارک های رژ لب مایع هستند و بسته به نیاز میتوانید یکی از انواع آنرا انتخاب کنید

  راهنمای خرید رژ لب مایع الستر

  خرید اینترنتی رژ لب مایع الستر در صورت موجود بودن هر یک از محصولات رژ لب مایع الستر میتوانید با افزودن به سبد خرید رژ لب مایع مورد نظر خود اقدام نمایید

  خرید اینترنتی رژ لب مایع الستر

  امروزه خرید آنلاین رژ لب مایع الستر بسیار آسان شده. شما میتوانید رژ لب مایع الستر در سایت شاپ روز بخرید رژ لب مایع های متنوعی در سایت شاپ روز با مشخصات کاملی از محصول درج شده است و این امکان را به خریداران محترم میدهد که قبل از خرید، انواع مختلفی از رژ لب مایع ها را با هم مقایسه کنند. و سپس نسبت به انتخاب محصول مد نظر خود اقدام کنند.