سوالات متداول:

سوالات مهم درباره پرطرفدارترین محصولات قلم موی ناخن نوباراکس و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

بین شش تا هشت هفته

برس ناخن های اکریلیک به دلایل زیادی محبوب هستند. همچنین ماندگاری آنها بیشتر از لاک معمولی میباشد. اگر از اکریلیک خود مراقبت می کنید ، باید بین شش تا هشت هفته دوام بیاورد.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  این برس ها می توانند از انواع مختلف مو (مصنوعی یا طبیعی) ساخته شوند و در اندازه های مختلفی وجود داشته باشند (محبوب ترین آنها بین 4 تا 8 میلی متر عرض دارند).

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  هر کسی می تواند آن را انجام دهد! برای انجام این کار نیازی نیست متخصص باشید! ابتدا ناخن را با پاک کنید میتوانید ناخن هاتان را با گاز و پاک کننده ناخن تمیز کنید ، سپس ناخن را سوهان زده و درخشش ناخن را با بافر ناخن از بین ببرید.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


   برس های ناخن در 15 قطعه مختلف جالب ارائه می شوند و هر مجموعه را می توان به 7 قسمت بیشتر تقسیم کرد. بسته به کاری که دوست دارید انجام دهید ، می توانید این برس ها را به صورت جداگانه خریداری کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  اگر خط چشم مایع دارید که قدیمی شده است و می خواهید آن را دور بیاندازید می‌توانید آن را جایگزین برس ناخن اکریلیک کنید. ساختار این خط چشم ها مانند برس های ناخن اکریلیک معمولی می باشد.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 30 رای


  برس های ناخن ، برس های کوچک و دستی هستند که شباهت بسیاری به مسواک دارند. برخی افراد از آنها برای به دست آوردن نواحی صعب العبور زیر ناخن هنگام شستن دست ها استفاده می کنند.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  برای اینکه ناخن هایی منظم و تمیز داشته باشید میتوانید از برس ناخن استفاده کنید. همچنین برای تمیز کردن و شستشو زیر ناخن ها که مکان تجمع میکروب ها میباشند به شما پیشنهاد میشود از برس ناخن استفاده کنید. 

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  بدیهی است که برس‌های ناخن باید در سایزهای کوچک باشند زیرا ناخن بسیار کوچک است. به همین دلیل است که برس رنگ انتخاب خوبی برای جایگزین کردن برس های ناخن نمی باشد.

   

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  تکنسین های ناخن مثلاً از اندازه 6 شروع می کنند ، به تدریج به اندازه 8 حرکت میکنند، سپس به اندازه 12 و در نهایت به اندازه 14 و یا بزرگتر حرکت می کنند و مهارت ها و اعتماد به نفس خود را افزایش می دهند.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  هنگامی که برای اولین بار تمرین اکریلیک را شروع می کنید ، معمولاً از یک برس کوچکتر استفاده می کنید که می تواند اندازه 6 یا 8 باشد. این برس ها برای شروع عالی هستند زیرا به طور موثر یک مهره کوچکتر از اکریلیک (پودر با مایع) را بلند می کنند و به شما این امکان را می دهد تا با تکنیک های کاربردی خود در 3 منطقه تسلط پیدا کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  پرطرفدارترین قلم موی ناخن نوباراکس با قیمت ویژه popular nobaraxe nail-brush

  قلم موی ناخن نوباراکس

  خرید اینترنتی قلم موی ناخن مارک نوباراکس nobaraxe قلم موی ناخن نوباراکس یکی از مارک های موجود در بازار قلم موی ناخن است.

  مشخصات قلم موی ناخن نوباراکس

  محصولات قلم موی ناخن برند نوباراکس مشخصات خاصی دارد که در صفحه هر محصول میتوانید ببینید ولی به طور کلی قلم موی ناخن های نوباراکس از بهترین مارک های قلم موی ناخن هستند و بسته به نیاز میتوانید یکی از انواع آنرا انتخاب کنید

  راهنمای خرید قلم موی ناخن نوباراکس

  خرید اینترنتی قلم موی ناخن نوباراکس در صورت موجود بودن هر یک از محصولات قلم موی ناخن نوباراکس میتوانید با افزودن به سبد خرید قلم موی ناخن مورد نظر خود اقدام نمایید

  خرید اینترنتی قلم موی ناخن نوباراکس

  امروزه خرید آنلاین قلم موی ناخن نوباراکس بسیار آسان شده. شما میتوانید قلم موی ناخن نوباراکس در سایت شاپ روز بخرید قلم موی ناخن های متنوعی در سایت شاپ روز با مشخصات کاملی از محصول درج شده است و این امکان را به خریداران محترم میدهد که قبل از خرید، انواع مختلفی از قلم موی ناخن ها را با هم مقایسه کنند. و سپس نسبت به انتخاب محصول مد نظر خود اقدام کنند.