۱۱۴ محصول

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره پرطرفدارترین محصولات لاک ناخن کالیستا و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

استون یک حلال است که در پاک کننده های ناخن یافت می شود. استون سمی نیست ، اما خوردن آن بسیار خطرناک است . قرار گرفتن در معرض استون می تواند صفحه ناخن ، کوتیکول و پوست اطراف را کم آب کند ، ناخن ها خشک و شکننده می شوند و کوتیکول ها خشک ، پوسته پوسته ، قرمز و تحریک می شوند.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  اگرچه مانیکور ژلی می تواند زیبا و ماندگار باشد ، اما روی ناخن ها محکم است . مانیکور ژلی می تواند باعث شکنندگی ، لایه برداری و ترک خوردن ناخن ها شود و استفاده مکرر می تواند خطر ابتلا به سرطان پوست و پیری زودرس پوست را در دست ها افزایش دهد.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  بعد از اینکه لاک ناخن را از روی سطح ناخن پاک کردید بهتر است بین 1 تا 3 هفته از لاک ناخن استفاده نکنید زیرا استفاده مکرر از لاک ناخن باعث ضعیف شدن ناخن میشود.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  بیشتر لاک های ناخن حاوی چیزی هستند که به عنوان "سه گانه سمی" دی بوتیل فالات (DBP) ، تولوئن و فرمالدئید شناخته شده است. قرار گرفتن کوتاه مدت در معرض DBP همچنین می تواند باعث تهوع و استفراغ ، سردرد و مشکلات چشمی شود و عوارض طولانی مدت می تواند شامل آسیب کلیه و کبد باشد.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  لاک ناخن Essie پوشش بی عیب و نقص را به همراه دوام فوق العاده ، فرمول مقاوم در برابر تراشه و نام های عجیب و غریب در جدیدترین رنگ ها ارائه می دهد. تمام لاک های ناخن Essie فاقد DBP ، تولوئن و فرمالدئید هستند .

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  دکتر دانا استرن ، متخصص پوست و متخصص ناخن نیویورک که خط تولید محصولات مخصوص لاک و لاک مخصوص خود را دارد ، می گوید: "ناخن ها نیازی به تنفس ندارند ." ناخن ها مواد مغذی ، اکسیژن و خون خود را از جریان خون دریافت می کنند نه از هوا.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  بسته به روال مراقبت از ناخن ، لاک ناخن می تواند برای ناخن شما مفید یا مضر باشد. در بعضی مواقعی ناخن ها ممکن است قوی باشد در بعضی مواقع ممکن است ناخن ها ضعیف باشد، در مواقعی که ناخن ضعیف است، استفاده از لاک ناخن می تواند آنها را بیشتر تضعیف کند ، به خصوص اگر آن را به درستی از سطح ناخن جدا نکنید.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  دکتر کاری می گوید: "استفاده طولانی مدت از لاک ناخن می تواند باعث خشک شدن ناخن ها و شکنندگی آنها شود." "ناخن های نازک و شکننده خطری برای سلامتی ایجاد می کنند زیرا ناخن مانعی برای جلوگیری از باکتری ها و قارچ ها است.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  برداشتن لاک ژل از روی ناخن و قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش می تواند برای ناخن ها مخرب باشد. همچنین قرار دادن کامل ناخن در اسطون، ساییدن روی ناخن، تراشیدن روی آن و یا لایه برداری از روی ناخن میتواند به سطح ناخن آسیب برساند. استفاده از لاک ژل در مدت زمانی طولانی ممکن است باعث شکنندگی و خشکی ناخن ها شود.

 • ممنون
  امتیاز: 0 از: 0 رای


  لاک ناخن وگان احتمالاً "تمیزترین" لاک ناخن است که می توانید در آمازون پیدا کنید. ایین لاک دارای فرمول گیاهخواری میباشد همچنین در این لاک از مواد گیاهی منحصر به فرد استفاده شده است ، همچنین در این لاک روغن ماستیک برای حفظ رطوبت ناخن ها (یکی از مواد مورد نظر دکتر استرن است) استفاده شده است.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 10 رای


  پرطرفدارترین لاک ناخن کالیستا با قیمت ویژه popular callista nail-polish

  لاک ناخن کالیستا

  خرید اینترنتی لاک ناخن مارک کالیستا callista لاک ناخن کالیستا یکی از مارک های موجود در بازار لاک ناخن است.

  مشخصات لاک ناخن کالیستا

  محصولات لاک ناخن برند کالیستا مشخصات خاصی دارد که در صفحه هر محصول میتوانید ببینید ولی به طور کلی لاک ناخن های کالیستا از بهترین مارک های لاک ناخن هستند و بسته به نیاز میتوانید یکی از انواع آنرا انتخاب کنید

  راهنمای خرید لاک ناخن کالیستا

  خرید اینترنتی لاک ناخن کالیستا در صورت موجود بودن هر یک از محصولات لاک ناخن کالیستا میتوانید با افزودن به سبد خرید لاک ناخن مورد نظر خود اقدام نمایید

  خرید اینترنتی لاک ناخن کالیستا

  امروزه خرید آنلاین لاک ناخن کالیستا بسیار آسان شده. شما میتوانید لاک ناخن کالیستا در سایت شاپ روز بخرید لاک ناخن های متنوعی در سایت شاپ روز با مشخصات کاملی از محصول درج شده است و این امکان را به خریداران محترم میدهد که قبل از خرید، انواع مختلفی از لاک ناخن ها را با هم مقایسه کنند. و سپس نسبت به انتخاب محصول مد نظر خود اقدام کنند.