۴۱ محصول

سوالات متداول:

سوالات مهم درباره پرطرفدارترین محصولات کانسیلر فلورمار و پاسخ هایی که به شما کمک میکند خرید بهتری داشته باشید

آرایش چشم اسموکی ، همانطور که از نامش پیداست ، شامل سایه چشم و خط چشم است که با سایه روشن تر ترکیب شده و جلوه ای " اسموکی " ایجاد می کند. ... امروزه ، چشمهای دودی با یک سایه چشم سبک فلزی یا براق در گوشه داخلی چشم برجسته می شوند .

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 50 رای


  فلورمار یک برند کاملا وگان نیست. آنها خودشان نمی توانند روی حیوانات آزمایش کنند اما شرکت های دارنده آزمایشگاه دیگر این آزمایش را برای آنها انجام می دهند ، بنابراین از نظر قانونی می توانند بگویند که یک برند وگان است.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 31 رای


  برند فلورمار در میلان ، ایتالیا ، پایتخت مد تاسیس شد ، در سال 1970 توسط خانواده benbay خریداری شد و تولید آن را در ترکیه آغاز کرد. ... طبق اطلاعات سال 2014 یورومونیتور ، پیشرو شرکت تحقیقاتی بازار جهان ، Flormar مارک شماره 1 ترکیه است و 1/4 سهم بازار لوازم آرایشی رنگی این کشور را در اختیار دارد.

 • ممنون
  امتیاز: 3 از: 31 رای


  قرار دادن کانسیلر بر روی پوست خشک می تواند پوسته شما را پوسته پوسته کند. پوست چرب تمایل به تولید بیش از حد سبوم ، روغن روان کننده طبیعی پوست دارد. پوست چرب شما ممکن است باعث پنهان شدن کانسیلر شما در طول روز شود ، مخصوصاً اگر از فرمول کرم استفاده می کنید. بیشتر افرادی که پوست چرب دارند ، باید کانسیلر زیر چشم خود را تنظیم کنند.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  در روال آرایش ، ابتدا یک آغازگر استفاده می شود در حالی که پایه دوم روی آن اعمال می شود. در مورد سه محصول آرایشی برای آخرین مورد یک کانسیلر استفاده می شود. ... آغازگر مربوط به درخشش نیست و فونداسیون نیز به آن نمی دهد اما کانسیلر به آرایش شما درخشش می بخشد

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  یک کرم با پوشش کامل یا پایه مایع جایگزین عالی برای کانسیلر است. با استفاده از انگشت یا انگشت صورتی رنگ خود (با ملایمت تر از انگشت اشاره خود) روی ناحیه (های) آسیب دیده با ترکیب شدن با پوست اطراف آن را درمان کنید و اجازه دهید قبل از هرگونه آرایش بیشتر خشک شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اوكندو می گوید: "هنگامی كه رنگ زیرین شما مطابقت ندارد ، پنهان كننده شروع به خاكی كردن می كند یا خیلی زیاد خودنمایی می كند." به گفته وی ، رنگ های گرم پوست باید به دنبال زیر رنگ های زرد یا نارنجی باشند ، در حالی که رنگ های پوست سرد تر ، سایه های صورتی را بسیار چاپلوس تر نشان می دهد.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  وقتی سعی می کنم سیاهی حلقه هایم را پنهان کنم ، حتی بدتر به نظر می رسند! وی خاطرنشان کرد: "کانسیلر می تواند برجسته تر به نظر برسد ، به خصوص اگر روی پوست بی عیب ننشیند ، به اندازه کافی مرطوب کننده نیست و یا اگر شما را خشک می کند."

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  ساده ترین راه حل برای فونداسیون تیره افزودن کانسیلر روشن به مخلوط و ترکیب آن است. دلیل این امر این است که کانسیلر مورد استفاده در زیر چشم سبک تر می شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کسانی که به دنبال طبیعی تر به روز نگاه می کنند ، احتمالا می توانند بدون پوشاننده. یک کانسیلر همه کاره بخرید و باید مدت زمان زیادی برای شما دوام بیاورد. از طرف دیگر ، اگر شما در ظاهر روزمره خود زیاد از پوشش یا کانتور استفاده می کنید ، پس کانسیلر در برنامه روزانه آرایش شما ضروری است.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  به گفته ما ، بافت کانسیلر شما بر میزان چروک شدن آن تأثیر می گذارد. کانسیلرهای خشک بیشتر چروک می خورند زیرا انعطاف پذیری کمتری دارند و می توانند به چین های پوست شما بچسبند. وی توضیح می دهد: "من تمایل دارم که به سراغ انواع سبک و خامه ای بروم."

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  اگر می خواهید از کانسیلر در سراسر صورت استفاده کنید ، به احتمال زیاد به بیش از 1 رنگ نیاز دارید تا صاف به نظر نرسد. از رنگ روشن تر در زیر چشم ، و سایه تیره برای بقیه صورت استفاده کنید. ... اگر قصد دارید فقط کل کانسیلر را برای تمام روز بپوشید ، توجه داشته باشید که ممکن است در بعضی از مناطق روی پوست خشک شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  مرحله 1: مرطوب کننده. قبل از شروع آرایش ، زمانی را برای آماده سازی پوست خود با یک مرطوب کننده مرغوب اختصاص دهید. ...
  مرحله 2: آغازگر. ...
  مرحله 3: پایه مایع. ...
  مرحله 4: کانسیلر. ...
  مرحله 5: پودر پایه. ...
  مرحله ششم: Bronzer. ...
  مرحله 7: رژگونه بزنید. ...
  مرحله 8: هایلایتر.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 14 رای


  از نظر نظر متخصصان زیبایی متفاوت است ، اما اکثر آنها توصیه می کنند که برای زیر لک ها سایه روشن یا دو سایه کمتری ایجاد کنید و کانسیلر خود را با پایه (و بنابراین رنگ پوست) مطابقت دهید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  برای ناحیه زیر چشم حتما سایه ای از کانسیلر انتخاب کنید که بیش از یک یا دو سایه روشن تر از رنگ طبیعی پوست شما نباشد تا از ایجاد یک دایره سفید واضح در اطراف ناحیه چشم جلوگیری کند. برای صورت خود کانسیلر متناسب با رنگ زیرین خود انتخاب کنید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کانسیلرهای بنفش و آبی به خنثی کردن رنگ های زرد و نارنجی ، اصلاح لکه های تیره و رنگ آمیزی زیاد و کمک به تنش پوست بیش از حد نارنجی (فکر کنید بیش از حد خودبرساز) است. اگر لکه های زردی برای پنهان کردن دارید ، رنگ بنفش را انتخاب کنید

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  قرار نیست همه کانسیلرها به صورت انفرادی استفاده شوند. بعضی از آنها به قدری ضخیم هستند که بدون افزودن پودر پوسیدگی ، چین می خورند و برخی دیگر رنگ تن دارند که کاملاً خاموش است و برای ایجاد تعادل به پایه نیاز دارد. ... در عوض ، شما باید به دنبال کانسیلر متناسب با رنگ پوست خود باشید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  نحوه اعمال کانسیلر
  زیر نقطه چشم نزدیک به مژه ها چندین نقطه کانسیلر بزنید. ...
  با استفاده از پد انگشت میانی یا برس خود ، روی کانسیلر بزنید (همیشه ضربه بزنید ، هرگز مالش ندهید). ...
  کانسیلر را روی لکه های ناهموار دیگر صورت - از جمله چانه ، و در صورت لزوم اطراف بینی و دهان بزنید و به آن ضربه بزنید.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کوین به ما می گوید: "من فقط توصیه می کنم قبل از ایجاد پایه از کانسیلر استفاده کنید ، زیرا لکه های زیادی برای پوشاندن دارید و باید از مقدار زیادی کانسیلر اصلاح کننده و ضخیم برای پوشاندن استفاده کنید." "سپس می توانید پایه را روی قسمت کانسیلر کمی آغشته کرده و یا برای پوشش بیشتر و مخلوط کردن آن را آغشته کنید."

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  کانسیلر یا تصحیح کننده رنگ نوعی از مواد آرایشی است که برای پوشاندن سیاهی حلقه ها ، لکه های پیری ، منافذ بزرگ پوست و سایر لکه های کوچک قابل رویت روی پوست استفاده می شود. این شبیه فونداسیون است ، اما ضخیم تر است و برای مخلوط کردن رنگدانه های مختلف با ترکیب نقص در رنگ پوست اطراف استفاده می شود.

 • ممنون
  امتیاز: 5 از: 10 رای


  پرطرفدارترین کانسیلر فلورمار با قیمت ویژه popular flormar concealer

  کانسیلر فلورمار

  خرید اینترنتی کانسیلر مارک فلورمار flormar کانسیلر فلورمار یکی از مارک های موجود در بازار کانسیلر است.

  مشخصات کانسیلر فلورمار

  محصولات کانسیلر برند فلورمار مشخصات خاصی دارد که در صفحه هر محصول میتوانید ببینید ولی به طور کلی کانسیلر های فلورمار از بهترین مارک های کانسیلر هستند و بسته به نیاز میتوانید یکی از انواع آنرا انتخاب کنید

  راهنمای خرید کانسیلر فلورمار

  خرید اینترنتی کانسیلر فلورمار در صورت موجود بودن هر یک از محصولات کانسیلر فلورمار میتوانید با افزودن به سبد خرید کانسیلر مورد نظر خود اقدام نمایید

  خرید اینترنتی کانسیلر فلورمار

  امروزه خرید آنلاین کانسیلر فلورمار بسیار آسان شده. شما میتوانید کانسیلر فلورمار در سایت شاپ روز بخرید کانسیلر های متنوعی در سایت شاپ روز با مشخصات کاملی از محصول درج شده است و این امکان را به خریداران محترم میدهد که قبل از خرید، انواع مختلفی از کانسیلر ها را با هم مقایسه کنند. و سپس نسبت به انتخاب محصول مد نظر خود اقدام کنند.