درباره ما 2,028

فروشگاه اینترنتی کافه خرید


ما کی هستیم؟


ما با ارائه بیش از 36 برند اصلی لوازم آرایشی یک فروشگاه بزرگ اینترنتی غیر زنجیره ای در شهر مشهد هستیم. ارسال محصولات مورد نیاز مشتریان به 17 استان کشور در کارنامه 2 ساله این سایت است.
سایت کافه خرید با محصولات آرایش مد و قابل اعتماد بهترین همراه زنان است. با ارائه رنگ ها و لوازم آرایشی با کیفیت به زنان، به آنها امکان می دهد سبک و استایل خود را به بهترین شکل نشان دهند.
به دنیای خلاق خوش آمدید. ما معتقدیم که رنگ هسته اصلی دنیای زنان است. ما خود را وقف یافتن شیک ترین لوازم آرایشی برای جلوه دادن زیبایی در زنان می کنیم. ما معتقدیم که هر رنگ ابزاری اساسی برای بیان فرهنگ شما و بازتاب احساسات شماست.

چشم انداز:


تبدیل شدن به فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی نوآور به نزدیکترین حالت مورد نیاز بانوان ایران زمین.


ماموریت:


ارائه طیف گسترده ای از محصولات رنگارنگ و با کیفیت بالا بر اساس انتظارات زنان ایرانی.


ارزش ها


ارزش های نوآورانه: ما برای بهبود خود ، محصولات ، خدمات و فرایندهای خود تغییراتی را اعمال می کنیم و ایده ها ، فناوری ها و رویکردهای جدید را به کار می گیریم.
پویایی: ما از منابع خود به درستی و به موقع استفاده می کنیم ، تصمیمات انعطاف پذیر و سریع می گیریم و این تصمیمات را اجرا می کنیم.
روحیه تیمی: ما برای دستیابی به اهداف مشترک به یکدیگر اعتماد و همکاری داریم و با کمال میل در هر فرصتی ایده ها و استعدادهای خود را به اشتراک می گذاریم.
پرشور: آنچه را انجام می دهیم دوست داریم و به آن ایمان داریم. ما برای یافتن بهترین ها محدودیت های خود را پشت سر می گذاریم و بی وقفه کار می کنیم.
مسئولیت: ما مسئولیت های خود را انکار نمی کنیم. ما در مورد صداقت ، احترام و کیفیت سازش نمی کنیم.
نتیجه گرایی: اطمینان حاصل می کنیم که هر کاری که شروع کنیم نتیجه می گیرد.

کیفیت


معیار اصلی ما که برای حفظ رضایت مشتری بر آن تمرکز می کنیم کیفیت است. این رویکرد توسط شرکای ما نیز اتخاذ شده است. تضمین کیفیت برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است.پارامترهای اصلی و سیاست های کیفی کافه خرید به شرح زیر است:ایجاد روابط سالم با تأمین کنندگان.
اولین بار کار خود را به درستی انجام می دهیم.
اطمینان حاصل کنیم که همه محصولات ما از نظر کیفیت در سهم بازار خود برتر هستند.
تهیه محصولات با کیفیت و قابل اطمینان به مشتریان جهت اطمینان و حفظ حداکثر رضایت مشتری.
بهبود پایدار کارایی سیستم مدیریت کیفیت ما با رعایت مفاد قانونی.
انجام مسئولیت های خود در قبال مشتریان ، کارمندان ، تأمین کنندگان ، سهامداران و جامعه با استفاده از منابع به روشی کارآمد.
تأمین محیط کار برای کارمندان که بتوانند خود را بهبود بخشند و مهارتهای خود را به نمایش بگذارند و مشارکت آنها در بهبود پایدار و افزایش بهره وری.
با گنجاندن تأمین کنندگان در سیستم مدیریت کیفیت، دقت انتخاب و آموزش آنها.
انجام کلیه فعالیتهای خود با آگاهی نسبت به مسئولیت اجتماعی و محیط زیست.
ایجاد پیشرفت و توسعه پایدار با فعالیتهای آموزشی و مشاوره ای.
همگام بودن با فناوری های جدید در مدیریت ظرفیت و بهره وری و رسیدن به حداکثر ظرفیت.